Misha Kostrzewski z You Can Dance przeprowadza się do Polski dla ukochanej
TRICOLORS/East News
TV-Show

"You Can Dance": Misha Kostrzewski przeprowadza się do Polski! To dla ukochanej, którą poznał w programie

"You Can Dance" odmieniło życie brata Małgorzaty Rozenek! Misha Kostrzewski to nowy juror tanecznego show TVP. Poznajcie jego historię.

Można powiedzieć, że Misha, czyli Michał Kostrzewski, starszy brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, przyniósł siostrze szczęście. Kiedy osiem lat temu poszli razem na premierę filmu „Mój biegun”, gwiazda poznała swojego przyszłego męża Radosława Majdana.

Zdjęcia Małgorzaty z przystojnym bratem, zrobiły wtedy w sieci furorę. Kostrzewski, tancerz i choreograf, mieszkał we Francji. Kiedy przyjeżdżał do Polski, siostra każdą jego wizytę odnotowywała na Instagramie.

Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta – podpisała jedno ze zdjęć brata Rozenek-Majdan.

Brat Małgorzaty Rozenek w "Pytaniu na śniadanie" przyznał, że przeprowadza się do Polski na stałe, a to wszystko z powodu nowej miłości, którą poznał na planie programu "You Can Dance - nowa generacja":

Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski 

Misha Kostrzewski właśnie debiutuje na ekranie TVP w roli jurora „You Can Dance. Nowa generacja”. Tym razem w show swoje umiejętności pokazują dzieci w wieku 8–13 lat, które będą walczyć o 100 tys. złotych. Poznajcie zatem dokładnie nowego jurora "You Can Dance. Nowa generacja", Michała Kostrzewskiego, brata Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek złożyła życzenia mamie, ale to jej brat skradł cała uwagę! Co za przystojniak! 

Małgorzata Rozenek w TVN, a jej brat, Misha Kostrzewski, zaczyna pracę w TVP! "Denerwuje mnie..."

Kim jest brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, Michał "Misha" Kostrzewski? 

Osobowości mają zupełnie inne. Małgorzata jest energiczna i spontaniczna, a Michał – spokojny i poukładany. W warszawskiej szkole baletowej, do której chodzili jako dzieci, Mishę okrzyknięto wielkim talentem. Dlatego dziś Małgorzata Rozenek-Majdan mówi, że zawsze żyła trochę w cieniu brata: nie tylko w szkole, ale także później, gdy zaczął odnosić jako tancerz międzynarodowe sukcesy.

Jego osiągnięcia zawodowe przyćmiewają moje, on w swoim zawodzie osiągnął absolutnie wszystko. Ja byłam też taką czarną owcą w rodzinie, a on był wzorem, który się przede mną stawiało - wspominała Małgorzata w „Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek, Michał Kostrzewski
East News

Misha Kostrzewski od razu po ukończeniu liceum dostał propozycje pracy z zagranicy – w Wenezueli, Niemczech i we Francji. Zdecydował się na tę ostatnią. Dlaczego nie został w kraju?

Mam taki charakter, że lubię tworzyć, wymyślać choreografię, a wiedziałem, że w Teatrze Wielkim raczej nie będzie to możliwe, bo wtedy było tam dużo tańca klasycznego - tłumaczył Misha w jednym z wywiadów.

Francja była najbliżej domu i obiecywała rozwój. To była dobra decyzja. Kostrzewski zrobił wielką karierę. Przez pięć lat tańczył w Les Ballets de Monte-Carlo, potem przez 17 lat był pierwszym solistą w operze w Lyonie, gdzie po skończeniu kariery został maître de ballet, czyli nauczycielem. To było spełnienie jego marzeń. Okazało się, że Francuzi mają kłopot z wymową jego imienia, a ponieważ już w czasach studenckich był fanem Michaiła Barysznikowa, przyjął artystyczny pseudonim rosyjskiego mistrza – Misha.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła zaskakującą rzecz na temat swoich synów! Aż trudno w to uwierzyć

Misha Kostrzewski z "You Can Dance" poznał miłość życia i przeprowadza się do Polski 

Jeszcze do niedawna Misha Kostrzewski mieszkał niedaleko Lyonu. Na co dzień uczy tańca klasycznego i nowoczesnego, m.in. w szkole w Szwajcarii. Jeszcze pięć lat temu Małgorzata opowiadała z dumą, że jej brat od 20 lat ma jedną żonę. Jednak jego małżeństwo to już przeszłość. Z żoną, Rosjanką Ksenią, doczekali się trójki dzieci. Ich najstarsza córka Nina ma 21 lat, studiuje języki polski i angielski oraz ekonomię międzynarodową. 16-letni Yann uczy się informatyki, lubi sport i wędkarstwo, a 14-letnia Élisabeth zaczytuje się w książkach. Na razie żadne z dzieci nie poszło w ślady taty. Rodzice nie zachęcali ich do tańca. Aktualnie Misha Kostrzewski i jego żona są już po rozwodzie a brat Małgorzaty Rozenek znalazł miłość w Polsce! 

Misha Kostrzewski dzięki udziałowi w "You Can Dance" nie tylko stanie się rozpoznawalny w kraju, ale również poznał nową ukochaną, dla której z powrotem przeprowadzi się do Polski! 

Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski  - mówił w Pytaniu na Śniadanie 

Jego ukochaną jest Kinga, która na planie "You Can Dance - nowa generacja", pracuje jako stylistka fryzur. 

Tak, jestem bardzo zakochany! Jest to piękna brunetka, nazywa się Kinga. Poznałem ją tutaj na planie - mówił w rozmowie z Party.pl  Michał "Misha" Kostrzewski. 

W sieci można znaleźć sporo ich romantycznych zdjęć! Wygląda na to, że "You Can Dance - nowa generacja" naprawdę odmieniło jego życie! Jednak czy sprawdzi się jako juror? 

Michał Piróg
East News
TV-Show
"You Can Dance": Brat Małgorzaty Rozenek zasiądzie w fotelu jurora, czy się sprawdzi? Michał Piróg ocenia go jednoznacznie 
Misha Kostrzewski zasiądzie w jury "You Can Dance. Nowa generacja". Jak ten wybór komentuje Michał Piróg?

Jesienią na antenie TVP pojawi się program „You Can Dance. Nowa generacja”!  Wcześniej show emitowała stacja TVN. Teraz, po 10 latach, w zmienionej formule pokaże go Telewizja Polska . Tym razem rywalizować w nim będą młodzi tancerze w wieku od 8 do 13 lat.  Plotkuje się, że w jury ma zasiąść Agustin Egurrola. Drugi jurorski fotel ma zająć brat Małgorzaty Rozenek-Majdan , były tancerz baletowy Misha Kostrzewski . Czy to dobry wybór? Głos w tej sprawie zabrał Michał Piróg, który przez wiele lat jako juror oceniał w TVN zmagania młodych tancerzy. Co powiedział w rozmowie z "Party"? Kim jest Misha Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek-Majdan? Do tej pory Misha Kostrzewski był znany głównie fankom swojej młodszej siostry Małgorzaty Rozenek-Majdan. Powód? Gwiazda kilkakrotnie pokazała go w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio - przy okazji jego niedawnej wizyty w Polsce. Kilka lat wcześniej razem gościli też w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali o swojej przygodzie z baletem. Nie bez kozery! Małgorzata ukończyła wprawdzie szkołę baletową, ale to jej brat związał swoją przyszłość z tańcem. I to z sukcesami! 47-letni Misha Kostrzewski jest profesjonalnym tancerzem. Przez 10 lat był solistą Les Ballets de Monte-Carlo, a teraz zajmuje się choreografią w operze w Lyonie. Ma też doświadczenie w pracy z dziećmi – we Francji, gdzie mieszka, uczył tańca najmłodszych. Jak Mishę przedstawia młodsza siostra? Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same - mówi o Michale Kostrzewskim Małgorzata Rozenek-Majdan. Co Michał Piróg sądzi o Mishy Kostrzewskim? Opinię Małgorzaty podziela wiele jej fanek. Podobnie jak ona uważają, że...

Małgorzata Rozenek z bratem
MATEUSZ JAGIELSKI / EAST NEWS
TV-Show
Brat Małgorzaty Rozenek zostanie jurorem w nowym show TVP?! Zaskakujące doniesienia medialne
Misha Kostrzewski pojawi się w dziecięcym talent show? Castingi ruszają już za kilka tygodni!

Media przekazały zaskakującą wiadomość. Według doniesień portalu pudelek.pl brat Małgorzaty Rozenek już wkrótce weźmie udział w nowym programie TVP! Castingi do talent show z udziałem dzieci od 8 do 13 lat mają ruszyć już na początku czerwca, a nagrania - jak informuje portal wirtualnemedia.pl- mają się odbywać od końca września do listopada br. W jakim programie zobaczymy brata Małgorzaty Rozenek? Misha Kostrzewski jurorem w "You Can Dance. Nowa generacja" w TVP Małgorzata Rozenek już od kilku lat należy do grona największych gwiazd polskiego show-biznesu. Czy wkrótce dołączy do niej również jej brat, Misha Kostrzewski? Jak informuje portal pudelek.pl tancerz, który na co dzień mieszka we Francji, przyjął właśnie propozycję udziału w nowym programie TVP. Misha ma zostać jurorem w "You Can Dance. Nowa generacja". W tanecznym show wezmą udział dzieci i młodzież od 8 do 13 lat.  Za jurorskim stołem usiądzie nie kto inny, jak Misha Kostrzewski, starszy brat Małgorzaty Rozenek- donosi pudelek.pl Sam Misha Kostrzewski do tej pory nie potwierdził medialnych plotek na swój temat. Wiadomości dotyczących brata nie skomentowała również gwiazda TVN, Małgorzata Rozenek. Przypominamy, że brat Małgorzaty Rozenek skończył szkołę baletową i do dziś pracuje jako tancerz i choreograf.  Waszym zdaniem Misha Kostrzewski wkrótce będzie równie popularny jak jego siostra? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek złożyła życzenia mamie, ale to jej brat skradł cała uwagę! Co za przystojniak!  Według doniesień medialnych brat Małgorzaty Rozenek będzie jurorem w nowym programie TVP.

Misha Kostrzewski
Pawel Wodzynski/East News
TV-Show
"You can dance": Misha Kostrzewski już w pierwszym odcinku zaskoczył wspomnieniem z dzieciństwa!
Jak Misha Kostrzewski poradził sobie w roli jurora w "You can dance. Nowa generacja"? Brat Małgorzaty Rozenek zaskoczył widzów szczerym wyznaniem!

Za nami pierwszy odcinek tanecznego show "You can dance. Nowa generacja"! Dla Mishy Kostrzewskiego był to debiut w roli jurora. Jak w tym zadaniem poradził sobie brat Małgorzaty Rozenek? Misha okazał się być bardzo ciepłym i wyrozumiałym jurorem. Tancerz nie wyglądał na spiętego i razem z Klaudią Antos i Agustinem Egurrolą tworzyli zgrany team! Ponieważ w tanecznym show biorą udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat, członkowie jury także wrócili do wspomnień przeszłości. Wyznanie Mishy było zaskakujące! "You can dance. Nowa generacja" Misha Kostrzewski przyznał, że wcale nie chciał zostać tancerzem! Misha Kostrzewski jest bardzo doświadczonym i cenionym tancerzem. Swoją przygodę z baletem rozpoczął jeszcze jako dziecko i już wówczas dostrzeżono w nim ogromny talent. Lata nauki dały niezwykłe owoce i Misha zaraz po skończeniu liceum otrzymał propozycje międzynarodowej kariery. Brat Małgorzaty Rozenek wybrał Francję, gdzie przez pięć lat tańczył w Les Ballets de Monte-Carlo, a potem przez 17 lat był pierwszym solistą w operze w Lyonie. Okazuje się jednak, że tancerz nie do końca marzył o takiej drodze, gdy był dzieckiem. W pierwszym odcinku "You can dance" przyznał, że bardziej chciał zostać sportowcem! Zawsze mama powtarzała, że byłem bardzo grzeczny, dobrze ułożony. Moi rodzice zapisali mnie do szkoły baletowej w Warszawie, ale na początku nie bardzo się do tego kleiłem, bo chciałem być kolarzem albo piłkarzem. W trakcie przerwy robiłem z baletek małą piłkę i grałem sobie - przyznał szczerze tancerz.  Na szczęście, mimo marzeń o sporcie, Misha nie przerywał tanecznych treningów i w końcu to właśnie taniec stał się jego największą pasją!  Zobacz także:  "You Can Dance": Misha Kostrzewski przeprowadza się do Polski! To dla ukochanej, którą...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik