Instagram

Małgorzata Rozenek złożyła życzenia mamie, ale to jej brat skradł cała uwagę! Co za przystojniak! 

Instagram

Małgorzata Rozenek zmieściła na Instagramie piękne rodzinne zdjęcie, które opatrzyła wzruszającym podpisem. Post został oczywiście opublikowany z okazji dnia mamy, jednak na wspólnej fotografii znaleźli się także tata gwiazdy oraz jej... brat! Misha Kostrzewski tak bardzo spodobał się fankom, że gwiazda niedługo potem zamieściła osobny wpis dotyczący właśnie jej brata! Zobaczcie jak wygląda rodzina Małgosi Rozenek! 

Zobacz także: Radosław Majdan w szczerym wywiadzie! Jakie zachcianki ma Małgosia? Kto im pomoże w opiece? Zdradził nam wszystko! 

Małgorzata Rozenek pokazała swoją rodzinę. Wiadomo już, jak wygląda jej brat! 

Dzisiaj święto wszystkich mam! Gwiazdy chętnie publikują zdjęcia ze swoimi mamami i dzielą się wzruszającymi wpisami w sieci. Również Małgorzata Rozenek postanowiła pochwalić się pięknym zdjęciem rodzinnym w tym szczególnym dniu. 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 [...] Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️ - napisała Małgorzata Rozenek. 

Szczególną uwagę internautów zwrócił także brat Małgorzaty Rozenek, którego gwiazda raczej rzadko pokazuje. Tym razem gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i choć bardzo rzadko mówi o swoim rodzeństwie, to dzisiaj postanowiła opublikować również specjalny post dotyczący właśnie jej brata! 

Połączenie Toma Cruise z młodym Melem Gibsonem😁 niektórzy doszukuje się też podobieństwa do Brada Pitta😂😂😂 dla mnie to po prostu Misha mój brat 😂 oczy mamy te same 😉 tak mnie dzisiaj wzięło na rodzinne wspominki 🤷‍♀️😜 - napisała Małgorzata Rozenek. 

Najwyraźniej Misha Kostrzewski bardzo spodobał się szczególnie fankom Małgosi, które zaapelowały do gwiazdy, aby pojawiało się więcej zdjęć jej przystojnego brata! 

- Pani Małgosiu proszę częściej wrzucać brata ...Sztos

- Bardzo przystojny facet. 😍

- Prosimy częściej niech się oko nacieszy 🙈

- Ale przystojniak 😊👍 - piszą fanki. 

Zobaczcie sami piękne rodzinne zdjęcia Małgorzaty Rozenek i sprawdźcie jak niezwykle przystojny jest jej brat!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Niedługo po publikacji rodzinnego zdjęcia, gwiazda zamieściła także osobny wpis dotyczący jej brata! Fanki niemalże oszalały na punkcie niezwykle przystojnego Mishy Kostrzewskiego. 

Misha Kostrzewski pojawił się kilka lat temu razem ze swoją siostrą w "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna wybrał się także na jeden z eventów, w którym uczestniczyła Małgorzata Rozenek. Do tej pory jednak gwiazda nie ujawniała swojego brata w mediach społecznościowych. 

East News

Na premierze filmu "Mój biegun" zrobili prawdziwą furorę!

East News

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08