Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News

Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News

To już pewne, Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Wczoraj w sieci pojawiło się oświadczenie jurora, który tłumaczył  nieobecność w pierwszym odcinku show i przyznał, że ze względu na swój stan zdrowia musi zrezygnować z udziału w tanecznym programie Polsatu. 

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego.

Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". A może do show wróci Beata Tyszkiewicz? Jest komentarz aktorki!

Beata Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat oceniała uczestników "Tańca z Gwiazdami". Niestety, w styczniu 2018 roku ze względu na problemy ze zdrowiem, aktorka zrezygnowała z udziału w show. Czy teraz, po roku, wróci do programu? Beata Tyszkiewicz w rozmowie z portalem plejada.pl rozwiała wszelkie wątpliwości.

Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej na razie - przyznała w rozmowie z plejadą.pl.

Kto więc zastąpi Michała Malitowskiego. Już dziś wieczorem, w piątek 8 marca Polsat wyemituje drugi odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto wie, być może już dziś poznamy nowego jurora show Polsatu! 

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa

Beata Tyszkiewicz nie zastąpi Michała Malitowskiego w "TzG".

Beata Tyszkiewicz komentuje zachowanie Iwony Pavlović
ONS

Michał Malitowski ze względu na kontuzję zrezygnował z udziału w show.

Michał Malitowski
East News

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48