Michał Malitowski
East News

Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Jest oświadczenie jurora!

Michał Malitowski
East News

Michał Malitowski po raz pierwszy skomentował swoją nieobecność w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" i zdradził, czy zobaczymy go w kolejnych odsłonach show Polsatu. Niestety, w premierowym odcinku "TzG" okazało się, że Michał Malitowski doznał kontuzji, przez którą nie mógł pojawić się w programie. Później menadżerka jurora zdradziła, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w 9. edycji show. Teraz sam tancerz wydał oświadczenie, w którym dziękuje fanom za wsparcie i przyznaje, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach "Tańca z Gwiazdami"!

Michał Malitowski nie będzie jurorem w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Na  fanpage'u "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie pojawiło się oświadczenie Michała Malitowskiego. Juror zdradza w nim, że w najbliższym czasie musi skupić się na swoim zdrowiu. Niestety, Michał Malitowski nie będzie oceniał uczestników 9. edycji "TzG".

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii- czytamy w oświadczenie jurora. 

Michał Malitowski podziękował swoim bliskim i fanom za wsparcie. 

Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. 
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację.

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu w Gwiazdami"? Przypominamy, że drugi odcinek show Polsatu już jutro, w piątek o godzinie 20:05. Czy zobaczymy w nim nowego jurora?

Zobaczcie całe oświadczenie Michała Malitowskiego, a my trzymamy kciuki za jurora "TzG" i życzymy mu dużo zdrowia!

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa

Oświadczenie Michała Malitowskiego.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przekazujemy Wam oświadczenie Michała Malitowskiego. Niestety nie dołączy do nas w tej edycji. Ale przesyłamy mu najszczersze życzenia powrotu do zdrowia. Michał napisał: Drodzy Przyjaciele! Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami. Podczas mojego okresu rekonwalescencji, w sprawach związanych z zawodowymi zobowiązaniami, proszę kontaktować się z Joanną. W pozostałych kwestiach w Polsce, proszę o kontakt z moją PR manager Agatą Laskowską. Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał @mmalitowski

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Niestety, Michał Malitowski nie będzie jurorem w 9. edycji show Polsatu.

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48