Beata Tyszkiewicz komentuje zachowanie Iwony Pavlović
ONS

Beata Tyszkiewicz oburzona zachowaniem Iwony Pavlović! Pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" był wyjątkowo trudny dla Justyny Żyły. Niestety, kulinarna blogerka nie zachwyciła swoim tańcem, a jury bardzo ostro oceniło jej występ. W tanecznym show padło wiele gorzkich słów pod adresem byłej żony Piotra Żyły. 

Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa.  (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra- mówiła Iwona Pavlović. 

Uwaga Iwony Pavlović, w której nawiązała do życia prywatnego Justyny Żyły, wywołała spore emocje wśród fanów "TZG". Internauci mocno krytykowali jurorkę za tak mocne słowa. Teraz w obronie Justyny stanęła również Beata Tyszkiewicz! 

Beata Tyszkiewicz broni Justyny Żyły

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat była jurorką w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz w rozmowie z portalem plejada.pl przyznaje, że jest oburzona komentarzem Iwony Pavlović. 

To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć- przyznała gwiazda. 

Beata Tyszkiewicz nie ukrywa, że gdyby wciąż była jurorką "TzG" nie pozwoliłaby na tak ostre komentarze pod adresem uczestniczki show. 

Na pewno. Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień- zdradziła w rozmowie z plejadą.pl.

Zgadzacie się z opinią Beaty Tyszkiewicz? Waszym zdaniem Iwona Pavlović rzeczywiście przesadziła oceniając występ Justyny Żyły?

Beata Tyszkiewicz krytykuje zachowanie Iwony Pavlović.

Beata Tyszkiewicz komentuje zachowanie Iwony Pavlović
ONS

Była jurorka "Tańca z Gwiazdami" broni Justyny Żyły.

Justyna Żyła
East News

Zobacz także: Wzruszające pożegnanie Beaty Tyszkiewicz z "Tańcem z Gwiazdami" na ramówce Polsatu! Tego nikt się nie spodziewał! WIDEO