Anna Lucińska przechodzi do TVN Style Anna Lucińska na premierze albumu Tomasza Sętowskiego. Ania Lucińska w czarnej sukience Prezenterka Dzień Dobry Polsko w TVP, Ania Lucińska obchodziła swoje urodziny w Los Angeles Aktorka Anna Lucińska na premierze filmu "Maria Skłodowska Curie"
Anna Lucińska przechodzi do TVN Style
Instagram/Anna Lucińska
1/7
Anna Lucińska przechodzi do TVN Style
Instagram/Anna Lucińska

Jacek Kurski będzie chyba zmartwiony. TVP porzuca bowiem jedna z najsympatyczniejszych prowadzących. Ania Lucińska wiosną dała się poznać jako gospodyni „Dzień dobry Polsko” w TVP 1. Jednak, jak podaje najnowszy magazyn "Party", właśnie zmienia stację - od września poprowadzi nowy program w TVN Style - „Pojedynek na modę”. 

 

Kim jest Ania Lucińska?

Jej twarz jest świetnie znana polskim widzom. Oglądaliśmy ją dotąd w licznych reklamach, a także w rolach serialowych - wystąpiła m.in. w „Plebanii”, „Malanowscy i Partnerzy”, a także filmach: „Sługi boże”, czy „Po prostu przyjaźń”. Obecnie oglądamy Anię w serialu TVP 2 „Na dobre i na złe”. Pod koniec lutego tego roku rozpoczęła swoją karierę dziennikarską - zadebiutowała w roli gospodyni programu śniadaniowego „Dzień dobry Polsko” w TVP 1. I chyba spodobało się - tak jej, jak i widzom. Teraz czeka ją kolejne wyzwanie - własny program w TVN Style. Jaki? Zobaczcie kolejne slajdy naszej galerii.

 

Czytaj też: Gwiazda "Na dobre i na złe" ukarana przez policję podczas wakacji. Co się stało?

2/7
Anna Lucińska na premierze albumu Tomasza Sętowskiego.
WBF

W nowej ramówce stacji TVN Style znalazł się program „Pojedynek na modę” - pod okiem stylistek będą w nim przeprowadzane metamorfozy wybranych w castingach par bliźniaczek. Jedna będzie miała do dyspozycji markowe ubrania, druga - propozycje z sieciówek. Całość poprowadzi Lucińska, która sama wielokrotnie udowadniała na ściankach, że moda i styl są jej bardzo bliskie.

 

Anna Lucińska przechodzi do TVN Style
Instagram/Anna Lucińska

3/7
Ania Lucińska w czarnej sukience

- Największą radość sprawia mi to, że dziewczyny nie tylko będą mogły poczuć się lepiej, ale i wreszcie wyglądać inaczej niż siostra - mówi Ania w najnowszym "Party".

4/7
Prezenterka Dzień Dobry Polsko w TVP, Ania Lucińska obchodziła swoje urodziny w Los Angeles
Archiwum prywatne Anny Lucińskiej

Ania Lucińska podczas urodzinowego wypadu do Los Angeles

5/7
Aktorka Anna Lucińska na premierze filmu "Maria Skłodowska Curie"
ONS.pl
6/7
Prezenterka Dzień Dobry Polsko w TVP, Ania Lucińska obchodziła swoje urodziny w Los Angeles
Archiwum prywatne Anny Lucińskiej

Anna Lucińska na wakacjach

7/7
Anna Lucińska, gwiazda Na dobre i na złe, na wakacjach
Więcej na temat Anna Lucińska TVN Style