Ania z "Love Island" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, co łączy ją z Kubą z "Hotelu Paradise"! Czy uczestnicy randkowych programów z konkurencyjnych stacji są parą? Czy to właśnie u boku Kuby znalazła szczęście po rozstaniu z Czarkiem? Jest szczery komentarz Ani! Sprawdźcie, co zdradziła na Instagramie.

Reklama

Ania z "Love Island 3" zdradziła, co łączy ją z Kubą z "Hotelu Paradise 3"

Ania wystąpiła w trzeciej edycji "Love Island" i razem z Czarkiem dotarła aż do finału programu. Niestety, ostatnio okazało się, że związek pary nie przetrwał próby czasu i byli uczestnicy hitu Polsatu ogłosili swoje rozstanie.

Po pierwsze chciałam zaznaczyć, że będąc w programie bardzo się do siebie zbliżyliśmy, ale życie po programie jest zupełnie inne i dużo weryfikuje. [...] No i chcieliśmy Wam powiedzieć, że po prostu nie jesteśmy razem. Zostajemy na stopie przyjacielskiej - powiedziała wówczas Ania.

Co ciekawe, kilka dni później Ania pokazała w sieci nagranie na którym towarzyszył jej... Kuba z trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Okazało się wówczas, że razem wybrali się do Zakopanego.

Wspólny wypad w góry wzbudził wśród internautów podejrzenia, że Ania i Kuba mogą być parą. Czy tak jest? Ania zdementowała wszystkie plotki i zapewniła, że nie spotyka się z Kubą.

Czy jesteś z Kubą z Hotelu Paradise 3? - zapytał jeden z internautów.

Nie, nie jestem. Z Kubą tylko się kumplujemy. Przecież Kuba namówił mnie na udział w "Love Island" więc jakbym mogła z nim być...- śmiała się Ania.

Jak widać, Anię i Kuba łączy jedynie przyjaźń.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wyrzuci Basię z programu?! Fani mają spore obawy po tym, co zobaczyli!

Ania wzięła udział w "Love Island 3". Niestety jej związek z Czarkiem nie przetrwał po programie.

Mat. prasowe

Reklama

Ostatnio okazało się, że Ania przyjaźni się z Kubą z "Hotelu Paradise". Fani zaczęli podejrzewać, że są parą, ale Ania zapewniła, że tak nie jest.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama