Aneta Zając wystąpi w show Top Chef z gwiazdami

TYLKO U NAS! Aneta Zając wystąpi w kulinarnym show Polsatu! Hell's Kitchen czy Top Chef? Znamy jej plany!

Aneta Zając wystąpi w show Top Chef z gwiazdami

Aneta Zając wystąpi w nowym programie Polsatu - Top Chef z gwiazdami! Jak udało nam się dowiedzieć, aktorka "Pierwszej Miłości" stanie przed jury - Wojciechem Modestem Amaro czy Ewą Wachowicz i będzie gotować przed milionami widzów!

 

Aneta Zając w nowym programie Polsatu!

Kilka dni temu jako pierwsi informowaliśmy, że Polsat planuje edycję Top Chefa z gwiazdami. W show mają wziąć udział znani, którzy kochają gotować! Wśród nich jest m.in. Aneta Zając. Według naszych informacji aktorka już niedługo podpisze kontrakt z produkcją. Już jakiś czas temu gwiazda "Pierwszej Miłości" przyznała, że bardzo chciałaby spróbować swoich sił, ale w innym show - Hell's Kitchen:

A tak serio - to marzę o profesjonalnym kursie gotowania. Chętnie spróbowałabym swoich sił np. w "Hell's Kitchen" i zapisała się na warsztaty pod czujnym okiem Wojciecha Amaro - mówiła w rozmowie z Fleszem.

Jak widać, produkcja posłuchała Anety Zając i zaproponowała jej udział w innym programie. Gwiazda na pewno poradzi sobie w tym programie znakomicie. W końcu od kilku tygodni prowadzi bloga kulinarnego, na którym prezentuje swoje ulubione przepisy. Niektóre z nich robią furorę!

 

W show być może pojawi się Anna Jurksztowicz, która wciąż zastanawia się nad przyjęciem propozycji. Na pewno nie zobaczymy w nim Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej.

 

Będziecie oglądać Top Chefa z udziałem gwiazd?

 

Zobacz także: Synowie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka mają już 5 lat! Jak wyglądały urodziny bliźniaków?

 

Aneta Zając wystąpi w nowym show Polsatu.

Aneta Zając w szaliku

 

Aneta Zając wystąpi w Top Chefie z gwiazdami.

Aneta Zając na imprezie Canal +
Aneta Zając w niebieskim garniturze

 

Aneta Zając kocha gotować!

Aneta Zając w grzywce i blond długich włosach w serialu Pierwsza Miłość z 2015 roku
materiały prasowe

Więcej na temat Aneta Zając Top Chef
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13