Aneta Zając w Hell's Kitchen 2

Aneta Zając marzy o tym, żeby zostać uczestniczką show Polsatu! Nie chodzi o Taniec z Gwiazdami!

Aneta Zając w Hell's Kitchen 2

Aneta Zając chce wystąpić w show Hell's Kitchen jako uczestniczka! Gwiazda w rozmowie z Fleszem przyznała, że bardzo chciałaby się nauczyć gotować pod okiem Wojciecha Modesta Amaro. Jako blogerka kulinarna wciąż chce doskonalić swoje umiejętności. Czy produkcja weźmie jej słowa pod uwagę? :)

Aneta Zając chce wystartować w "Hell's Kitchen"!

Aneta Zając od kilku tygodni prowadzi coraz popularniejszego bloga o gotowaniu. Jest fanką kuchni włoskiej i polskiej, ale chce próbować nowych rzeczy. Jak sama mówi, nie ma jeszcze popisowego dania, a więc marzy jej się profesjonalny kurs gotowania. A jak uczyć się tej profesji, to tylko od najlepszych:

A tak serio - to marzę o profesjonalnym kursie gotowania. Chętnie spróbowałabym swoich sił np. w "Hell's Kitchen" i zapisała się na warsztaty pod czujnym okiem Wojciecha Amaro.

Aktorka nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie i już planuje kurs, ale w jednej z francuskich lub nowojorskich szkół! Ma również umówione warsztaty u samego Stefano Terrazzino:

Myślę poważnie o kursie w jednej z francuskich lub nowojorskich szkół gotowania. Umówiłam się też ze Stefano Terrazzino na warsztaty na Sycylii. Ale tym razem zamiast tańca wybrałabym lekcje gotowania u jego mamy, która jest mistrzynią kuchni włoskiej. Odwiedziłam już Stefano na Sycylii półtora roku temu, tam wszystko wydaje się tak piękne, kolorowe i aromatyczne. Chętnie powtórzę tę przygodę - mówi Aneta.

Aneta Zając brała już udział w "Hell's Kitchen", ale jako gość specjalny, który oceniał dania uczestników. Może Polsat powinien zrobić edycję dla gwiazd? :)

 

Zobacz także: Tylko u nas! Aneta Zając o relacjach z Mikołajem Krawczykiem! "Powiem to ostatni raz..."

 

Aneta Zając chce wystąpić w Hell's Kitchen.

Aneta Zając na ramówce Polsatu

Aneta Zając prowadzi bloga o gotowaniu.

Aneta Zając na imprezie Canal +
Aneta Zając w niebieskim garniturze

Aneta Zając chce nauczyć się gotować!

Aneta Zając z dziećmi

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23