Leon Myszkowski nie wystąpi w Top Chef z gwiazdami

TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!

Leon Myszkowski nie wystąpi w Top Chef z gwiazdami

Leon Myszkowski pojawi się w nowym show Polsatu - "Top Chef" z gwiazdami?! Polsat pracuje nad nową wersją hitowego programu, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi szefowie kuchni w Polsce. Tym razem - pod okiem Wojciecha Modesta Amaro czy Ewy Wachowicz mają zmierzyć się... gwiazdy. Jeden z blogów plotkarskich podał, że w show weźmie udział syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski. Czy to prawda?

 

Syn Steczkowskiej gwiazdą Polsatu?!

Wszyscy już wiemy, że Leon Myszkowski ma ogromny talent kulinarny. W końcu od kilku miesięcy prowadzi wideobloga, na którym dzieli się swoimi najlepszymi przepisami. W projekcie wspiera go zaś słynna mama, która czasami stawała za kamerą. Nic dziwnego, że już jakiś czas temu pojawił się w kulinarnym show Polsatu - Hell's Kitchen w roli gościa. Czy wystąpi więc w roli uczestnika w nowym show Top Chef z gwiazdami? Nie! Leon w krótkim komentarzu powiedział nam:

Nic mi o tym nie wiadomo, przynajmniej na razie - mówi Leon Myszkowski.

Udało nam się dowiedzieć, że rozmowy z gwiazdami na ten temat na razie trwają. Propozycję udziału w show dostała m.in. Anna Jurksztowicz, która nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Czy produkcji uda się namówić Leona? Czy Justyna Steczkowska wyrazi zgodę na jego udział w show Top Chef z gwiazdami? Przekonamy się niebawem.

 

Zobacz także: Leon Myszkowski ma dziewczynę?! Syn Steczkowskiej dodał na Instagramie zdjęcie z piękną blondynką

 

Leon Myszkowski wystąpi w show Polsatu? Syn Steczkowskiej nic na ten temat nie wie!

Leon Myszkowski w marynarce
East News

 

Leon Myszkowski świetnie gotuje! Na razie skupia się jednak na testach gimnazjalnych.

Leon Myszkowski
Instagram

 

Czy Justyna Steczkowska pozwoli wystąpić synowi w show Polsatu?

Justyna Steczkowska z synem pod studiem TVP
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13