Party.pl

fiszka orange Advertisement

Gwiazdy programu "The Voice Senior"
East News

Alicja Majewska to kolejna jurorka w "The Voice Senior"! Zobaczcie, co o niej wiemy

Gwiazdy programu "The Voice Senior"
East News

Alicję Majewską czeka spore wyzwanie. Piosenkarka zadebiutuje bowiem w roli jurorki w programie "The Voice Senior", który pojawi się na ekranie TVP2 już 7 grudnia o godzinie 20.05. Alicja Majewska wraz z Urszulą Dudziak, Andrzejem Piasecznym oraz Markiem Piekarczykiem będzie oceniała artystów-amatorów powyżej 60. roku życia. 

Poznajcie bliżej sylwetkę tej niezwykle utalentowanej piosenkarki!

Kim jest Alicja Majewska?

Alicja Majewska urodziła się we Wrocławiu w rodzinie nauczycieli. Zadebiutowała w 1968 roku na IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Później związała się z zespołem Partita, gdzie była solistką. W 1975 roku udało jej się zdobyć nagrodę na Festiwalu w Opolu, gdzie zaśpiewała utwór pt. "Bywają takie dni". Do jej największych hitów należą między innymi: "Odkryjemy miłość nieznaną" oraz "Być kobietą".

Czy Alicja Majewska jest związana z Włodzimierzem Korczem?

Choć od lat panuje przekonanie, że Alicja Majewska jest żoną Włodzimierza Korcza, nie ma ono nic wspólnego z prawdą. Oboje są jedynie przyjaciółmi oraz wieloletnimi współpracownikami. Alicja Majewska występuje bowiem na scenie przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza. Prywatnie pianista jest związany z piękną aktorką, Elżbietą Starostecką. 

Z kolei Alicja Majewska była żoną konferansjera Janusza Budzyńskiego. Para rozstała się w 1984 roku. Od tamtej pory artystka rzadko opowiadała o swoim życiu prywatnym. Nie wiadomo, czy piosenkarka jest w związku.

Trzymacie za nią kciuki w "The Voice Senior"?

Gwiazdy programu
East News

Będziecie oglądać nowe show TVP2?

Jurorzy The Voice Senior

 

Na piosenkę Alicji Majewskiej można głosować w naszym plebiscycie na hit roku 2019. 

Więcej o głosowaniu:

Hit Roku Kino Polska Muzyka

 

 

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25