Od ponad 20 lat Agnieszka Kaczorowska-Pela kojarzona jest głównie z postacią Bożenki w serialu „Klan”. 29-latka jest jednak nie tylko aktorką nieprofesjonalną, ale także utytułowaną tancerką - młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. Zwyciężyła trzecią edycję „Tańca z Gwiazdami” z 2015 roku, występując w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. Przez cztery lata była trenerką tańca w show emitowanym w Polsacie. Czy teraz wróci do programu w nowej roli?!

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela wróci do „Tańca z Gwiazdami”?

„Agnieszka jest doświadczoną i utytułowaną tancerką” - powiedziała osoba z produkcji programu. Stacja Polsat docenia jej talent, ale ma dla niej propozycję zupełnie innej roli w tanecznym show...

„Taniec z Gwiazdami” wraca na antenę Polsatu we wrześniu. W trzynastej edycji show szykują się wielkie zmiany i to w obsadzie najważniejszego grona osób - składzie jury. Z fotelem sędziego ma się pożegnać Andrzej Piaseczny, który zasiadał w nim obok Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego. Kto go zastąpi? W maju, nieoficjalnie, padło nazwisko Marcina Hakiela. Jednak tancerz, który w programie poznał i zakochał się w Katarzynie Cichopek, zaprzeczył tym informacjom:

Ja mam swoje lata, miałem też kontuzję pleców. Chociaż wiem, że niektórzy tancerze są starsi ode mnie, ale są może młodsi duchem. Podziwiam niektórych, że dają radę. To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować- zacytował słowa Hakiela serwis Plejada.pl.

Magazyn „Party” dowiedział się, że w negocjacjach dotyczących obsady jury bierze udział Agnieszka Kaczorowska-Pela:

„Agnieszka jest doświadczoną i utytułowaną tancerką, a do tego zna program od podszewki. Byłaby świetna w tej roli” – powiedział „Party” nasz informator.

Czy Kaczorowska-Pela rzeczywiście dostanie to stanowisko, powinno być wiadomo pod koniec wakacji. Agnieszka z mężem Maciejem (32) i córkami - niespełna trzyletnią Emilią i prawie roczną Gabrysią - chce przynajmniej ich część spędzić w egzotycznej scenerii. Tam też planuje świętować 30. urodziny, które przypadają 16 lipca.

Zobacz także

Zobacz także: Takich zdjęć córki Agnieszka Kaczorowska jeszcze nie pokazała! Gabrysia jest podobna do mamy?

Instagram / agakaczor

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest również choreografką - jej najnowszym osiągnięciem na tym polu było przygotowanie pierwszego tańca Karoliny Pisarek i Rogera Salli na ich - uwiecznionym kamerami stacji TVN - bajkowym ślubie za milion złotych.

Instagram @agakaczor/ Instagram@wojtekgola
Reklama

Więcej o Agnieszce Kaczorowskiej i nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" - w nowym "Party"!

Reklama
Reklama
Reklama