Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Tancerz nie ukrywa, że taka propozycja padła. Były mąż aktorki udzielił wymownej odpowiedzi w kwestii swojego powrotu do najpopularniejszego tanecznego show w Polsce. Jego historia zatoczy koło?

Reklama

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela do dziś emocjonuje internautów. Małżonkowie musieli zmierzyć się z oceniającymi komentarzami ze strony fanów, w końcu od niemalże 17 lat, obserwowali, jak rozwija się ich uczucie. Byli już małżonkowie poznali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Tancerz wziął udział w kilku edycjach, później odszedł z show, zajmując się własnym rozwojem zawodowym, otwierając własne szkoły tańca, które prowadził wraz z Katarzyną Cichopek. Czyżby historia właśnie miała zatoczyć koło, a Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zdecyduje się na powrót do programu? Aktualnie ma doskonale prosperującą szkołę, a niedługo otworzą się placówki w nowych lokalizacjach.

Marcin Hakiel w rozmowie z Plejadą zapewnił, że nie wróci do "Tańca z Gwiazdami" w roli tancerza, chociaż tuż po rozstaniu z Katarzyną Cichopek pojawiła się taka propozycja. Przyznał, że odmówił z powodów zobowiązań zawodowych i niedawnej kontuzji. Jednak okazuje się, że jego udział w "Tańcu z Gwiazdami' wcale nie jest wykluczony! Zdradził szczegół, który może zaskoczyć widzów!

Zobacz także: Marcin Hakiel ma nową pasję. Nie jest sam! Kto mu towarzyszy?

Skoro nie jako tancerz, to może Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami" jako nowy juror? W rozmowie z Plejadą, były mąż Katarzyny Cichopek nie unikał odpowiedzi na to pytanie, jednak rzucił tajemniczo:

Zobacz także

- Pomidor (śmiech). Czas pokaże

Wyobrażacie sobie Marcina Hakiela za stołem jurorskim?

Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel pojechał z dziećmi tam, gdzie często bywał z Katarzyną Cichopek. Fani: "Przykre"

Reklama

Marcin Hakiel udzielił kolejnego wywiadu o tym, jak wygląda jego życie po rozstaniu. W szczerej rozmowie Marcin Hakiel opowiedział o córce i tym, co odziedziczyła po Katarzynie Cichopek. Marcin Hakiel wyznał również, że chciałby mieć trzecie dziecko. Nie spieszy się jednak do kolejnego związku, ponieważ jak twierdzi rany są jeszcze zbyt świeże. Z kolei Katarzyna Cichopek wbiła szpilę Marcinowi Hakielowi pisząc, że każdy ma prawo do szczęścia i wyznała, że ostatni czas również dla niej był trudny.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama