Piotr Kędzierski w zielonej kurtce
TV-Show

Agent-Gwiazdy: Kto odpadł w szóstym odcinku programu? To spore zaskoczenie

Już wiecie, kto jest agentem?

W szóstym odcinku programu "Agent" odpadła Joanna Jędrzejczyk! Tydzień temu z programem pożegnał się Tomasz Niecik. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a sojusze coraz mocniejsze. Macie już swój typ na agenta?

Daria Ładocha zdradza jak wygląda program "Agent" od kulis! "Po trupach do celu". Kogo ma na myśli?

Relacja na żywo z szóstego odcinka "Agent-Gwiazdy"

 

22.25 Z programu odpadła Joanna Jędrzejczyk!

 

22.16 Rozpoczyna się eliminacja. Kogo obstawiają uczestnicy i kto wypadnie najsłabiej?

 

22.09 Jarek i Odeta zdobyli jokery. Daria Ładocha odkryła pierwszą parę i zarobiła dla grupy 1000 zł. Marek Włodarczyk również zdobył jokera. Piotr Kędzierski ma immunitet. Olga Frycz zdobyła wskazówkę.

 

22.07 Trzecie zadanie. Uczestnicy grają w memory, czyli muszą odkryć dwie takie same karty, które zabierają. Jeśli nie, to osoba odchodzi - wtedy podchodzi kolejna osoba i próbuje. Każda z kart jest oznaczona gotówką. Można też być na minusie, bo są karty oznaczone -1000 zł.

 

22.04 Alan powoli nie ma siły robić przysiadów. Na szczęście ostatnia osoba przesiada się na banana i zadanie zostaje zakończone sukcesem! Oznacza to, że Asia i Alan potroili pieniądze grupy.

 

22.01 Daria i Piotrek wpadają do wody, a Alan zmienia Asię w robieniu ćwiczeń. Grupa na bananach zaczyna zadanie od początku. Odeta bardzo boi się wody.

 

 

21.54 Kinga prosi dwie osoby wytrzymałe fizycznie. Wyrwał się Alan, a do niego dołączyła Asia Jędrzejczyk. Pozostali mają inne zadanie. Trzy osoby muszą usiąść na jednym bananie, a cztery na innym. Zadanie polega na tym, że wszyscy muszą zamienić się miejscami. Każdy upadek powoduje, że muszą zacząć zadanie od początku. Asia i Alan mogą potroić pieniądze, które grupa wygra, ale będą musieli wykonywać zadania opisane na tablicy znajdujące się pod tymi kamizelkami.

Pajacyki, przysiady, tzw. krokodylki, pompki -  to są ćwiczenia, które muszą wykonywać. Zmieniają je w momencie, kiedy ktoś wpadnie do wody.

 

21.52 W sumie grupa zdobyła 4 tysiące złotych.

 

 

21.51 Kinga Rusin zaczyna wypytywać ludzi, czy znają uczestników programu. Na razie nikt nie rozpoznaje  gwiazd. Udaje się jednej z pań rozpoznać Alana, Olgę, Marka i Odetę.

 

21.49 Marek Włodarczyk zaczyna grać na ulicy, aby stać się rozpoznawalnym i dzięki temu zarobić pieniądze dla grupy.

 

21.40 Jarek Kret zrobił zdjęcie jednemu z mieszkańców wbrew zdaniu grupy.

 

 

21.35 Pierwsze zadanie to gra miejska w kurorcie, gdzie mieszka 50 tysięcy osób. Uczestnicy dzielą się na dwie grupy: 4 i 5 osób. Jedna grupa musi być rozpoznawalna, a druga grupa musi znaleźć rozpoznawalną osobę i zrobić jej zdjęcie. Kinga Rusin będzie zaczepiać ludzi i pokazywać im zdjęcia. Jeśli mieszkańcy rozpoznają uczestników to zarobią pieniądze. Pierwsza grupa to Frycz, Włodarczyk, Moro i Andersz (oni muszą stać się rozpoznawalni). Druga grupa to Zając, Jędrzejczyk, Kędzierski, Ładocha i Kret.

 

21.30 Zaczynamy szósty odcinek "Agenta"!

 

W programie pozostało dziewięć gwiazd -  Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Odeta Moro, Olga Frycz i Piotr Kędzierski. Wśród nich jest tytułowy agent. Kto tym razem poradzi sobie najlepiej, a kto będzie źle typował agenta i pożegna się z programem?

Śledźcie naszą relację na żywo już od 21.30!

 

Zobacz: Modelki są "głupie i kruche"? Jak z tym stereotypem walczy Edyta Zając w "Agencie"?

 

Kto odpadł w szóstym odcinku programu "Agent"?

Daria Ładocha w różowej bluzce
TV-Show
Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA
Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem?

Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta.    Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!   22.28 Z programu odpada Jula!   22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera. Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz. Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria. Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia. 22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.   22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował: Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje? Niestety nikt mu nie odpowiada.   22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.   22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.   22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po...

"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem
Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy!  W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!   Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka! 22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej:  Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..." )   Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.   22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.   Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!   22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100. Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek. 22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos. Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie. Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.   Zobacz też:  Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA     Dostojni☺ #agentgwiazdytvn...

Alan Andersz roześmiany
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA
Co działo się w 2.odcinku?

Z programu "Agent-Gwiazdy" odpadła Agnieszka Rylik! Sportsmenka zdobyła jokera, ale zdecydowała się go oddać Edycie Zając. Gdyby tak nie postąpiła to zostałaby w programie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźimierowski - "Modny Tata". Uczestnicy o bycie agentem zaczęli podejrzewać Darię Ładochę. Też na nią stawiacie?   Relacja NA ŻYWO z drugiego odcinka "Agent-Gwiazdy"   22.25 Z programem pożegnała się Agnieszka Rylik! Gwiazda oddała swojego jokera Edycie Zając. Gdyby tego nie zrobiła to zostałaby w programie.   22.16 Rozpoczyna się test. Myślałam głównie o Darii - mówi Edyta Zając. Dzisiaj głosowałam na Darię. Jest jedyną osobą, która nie notuje - dodaje Odeta Moro Myślę, że agentem jest Olga - ocenia Kędzierski.   22.14 W puli przybyło 6 tysięcy złotych za zadanie z workami. Jak poradzili sobie Olga i Jarek? Wskazali prawidłowo 5 koszulek, dzięki czemu zarobili tylko 500 złotych. Okazuje się, że w kopercie, którą znalazła Olga napisane było, że Frycz zostaje skarbnikiem.   22.12 Daria została złapana, ale nie za bardzo stara się uwolnić. Nie chce współpracować z grupą.   22.09 Niecik nie zatrzymał się w zagrodzie i został złapany na lasso. Uczestnicy mają szansę go uwolnić, poprzez rozwiązanie. Jula decyduje się na rozwiązanie go.   22.07 Zadanie dla pozostałych: Na pastwisku zakopane są worki z pieniędzmi o wartości 6 tysięcy złotych i trzy zagrody, w których gwiazdy mogą się schronić. Ścigają ich gauchos na koniach, którzy mogą łapać uczestników na lasso. Worek jest zdobyty, gdy zostanie doniesiony na metę. Rylik zdobyła jokera, którego dała Zając.   22.05 Kinga Rusin zaprasza do kolejnego zadania dwie osoby z dobrym węchem. Zgłosili się Frycz i Kret. Znajdują słoiki z koszulkami uczestników i muszą dopasować...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik