Agent-Gwiazdy - Kinga Rusin, Alan Andersz, Tomasz Niecik, Jula na planie show
TVN
TV-Show

Agent. Gwiazdy: Odpadł jeden z ulubieńców! To duże zaskoczenie! RELACJA

To był ostatni odcinek dla...

Z programu odpadł Tomasz Niecik! Gwiazdor muzyki disco polo był jednym z ulubieńców fanów "Agenta-Gwiazdy". Niestety musiał pożegnać się z innymi uczestnikami i zakończyć swoją przygodę. W programie pozostało dziewięć gwiazd -  Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Odeta Moro, Olga Frycz i Michał Kędzierski. Wśród nich jest tytułowy agent.

 

Tydzień temu z show pożegnał się Mateusz Maga. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami robi się coraz bardziej zawzięta. Nie brakuje gorących emocji, sprzeczek oraz... podejrzeń, kto jest agentem. Co wydarzyło się w piątym odcinku programu? Zobacz zapis relacji z "Agenta-Gwiazdy"!

 

Zobacz też: Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agenta"! Hit czy klapa? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

 

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

"Agent-Gwiazdy": Zapis relacji na żywo z 5. odcinka

 

22:25 Tomasz Niecik odpada z programu. To spore zaskoczenie! Gwiazdor nie ukrywa, że po części cieszy się z opadnięcia. Przyznaje, że bardzo tęsknił za swoją rodziną i nie mógł sobie z tym poradzić.

 

 

22:17 Przed uczestnikami test. Kto wytypuje najlepiej? Kto chybi i odpadnie z programu?

 

22:16 Edyta Zając rozdziela jokery. Jednego daje Joasi, drugiego Odecie. 

 

22:14 Kret twierdzi, że wie, kto schował klocek i tym samym, wie już, kto jest agentem. Niestety zadania nie udaje się wykonać przez brak klocka. Grupie nie udaje się zarobić 5 000 zł. To było ostatnie zadanie w tym odcinku. 

 

 

22:13 Uczestnicy zaczynają się mylić przy wykonywaniu zadania. Brakuje jednego elementu. Wszyscy zaczynają się podejrzewać nawzajem. Największe podejrzenia padają w stronę Jarosława Kreta.

 

22:11 Grupa zaczyna wykonywać zadanie. Podzielili się na pary. Każda ma za zadanie ułożyć jedną literę.

 

ZOBACZ: Jula żałuje udziału w "Agencie"? W DDTVN szczerze przyznała: "Nie potrafiłam się odnaleźć". Zdradziła kulisy show!

 

22:08 Kolejne zadanie polega na ułożeniu napisu "agent" z przygotowanych elementów. Wzór znajduje się na platformie w wodzie. Mają na zadanie 30 minut. 

 

22:05 Zadanie powoli dobiega końca. Grupa wyłącza zegar. Zegar zatrzymał się o 21:50. Niestety nie udaje się wygrać 3 000 zł. 

 

22:03 Tomek Niecik robi się sentymentalny i opowiada o swojej ukochanej, za którą bardzo tęskni. Zdradza, że jego partnerka Luiza jest w ciąży. Między uczestnikami wywiązuje się rozmowa o tęsknocie za ich bliskimi. Grupa wspiera się.

 

Więcej: Tomasz Niecik zostanie ojcem! Znamy płeć dziecka i wiemy kiedy jego żona Luiza urodzi! :)

 

22:02 Daria prowadzi notatki z mierzenia czasu. Joasia kontroluje ją, prowadząc swoje zapiski z zadania. Kędzior usypia i głośno chrapie, czym rozbawia wszystkich uczestników. 

 

22:00 Zadanie wykonuje Marek, który konstruuje klepsydry. Kinga Rusin zatrzymuje wszystkie zegarki uczestników. W zamian daje im jeden duży zegar. Zadanie polega na zatrzymaniu zegara przyciskiem punktualnie o godzinie 22:00.

 

21:57 Grupa otwiera skrzynię i zarabia 2 000 zł. Przed nimi kolejne zadanie. Muszą skonstruować narzędzie do mierzenia czasu. Wychodzą na wydmy, gdzie czekają na nich namioty.

 

21:55 Przed uczestnikami kolejne zadanie. To okazja, by odrobić stratę. Na początek gracze muszą ściągnąć wysoko zawieszoną kopertę, do której mają się dostać w czasie 20 minut. Udaje się wykonać zdanie. Kolejne wyzwanie to policzenie schodów w latarni morskiej. Pobiegły trzy osoby: Alan, Joasia i Edyta. Policzyli 277 schodów.

 

21:52 Łącznie grupa wydała 10 300 zł. 

 

 

21:50 W następnym woku jest immunitet. Kupuje go Alan Andersz za 3 600 zł.

 

21:46 Obiektem licytacji jest pamiętnik Mateusza Magi, który już odpadł z programu. 

 

21:45 Kolejny przedmiot to 3 jokery. Kupuje je Edyta Zając za ponad 2 000 złotych.

 

21:42 Kolejny przedmiot to dwa klucze. Uczestnicy nie wiedzą, do czego one służą. Klucze kupuje Jarosław Kret za 2 000 zł. Kret ma jeszcze jeden dodatkowy klucz, który zdobył w jednej z poprzednich konkurencji.

 

21:40 W worku numer dwa również jest joker. Kupuje go Daria Ładocha za 1 300 zł.

 

21:39 Uczestnicy nie widzą siebie nawzajem. Jako pierwszy przedmiot w licytacji pojawia się joker. Olga Frycz kupuje go za 1 100 zł.

 

Sprawdź też: Kim jest Edyta Zając, najseksowniejsza uczestniczka "Agent Gwiazdy 2"? Zobaczcie zdjęcia!

 

21:37 Przed nimi kolejne zadanie. Uczestnicy mają zasłonięte oczy i idą w stronę miejsca spotkania z prowadzącą. Kinga Rusin zakazuje uczestnikom ruszać się i odzywać, a nawet wydawać jakichkolwiek dźwięków. Gracze zdejmują opaski. Przed nimi licytacja. W workach są cenne dla nich rzeczy. Będą korzystać z pieniędzy z puli. Mają obecnie nieco ponad 32 tysięce złotych.

 

21:35 Uczestnicy zmieniają miejsce. Przenoszą się na wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. W grupie jest coraz mniej osób. Widać, że rywalizacja się zaostrza. Wszyscy patrzą sobie na ręce.

 

21:30 Zaczynamy kolejny odcinek "Agenta-Gwiazdy"! Co wydarzy się w programie? Jakie zadania przed uczestnikami show? Dowiemy się już za chwilę.

 

Polecamy: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!

 

Kto jest agentem w drugiej edycji show?

Uczestnicy zbierają belki

Wiele osób typuje... Darię Ładochę!

Daria Ładocha w programie Agent
Agent Gwiazdy, na zdjęciu Daria Ładocha, fot.: TVN

Edyta Zając- Rzeźniczak na stacji benzynowej
Newsy
Gwiazda "Agenta" jeździ autem za 300 tys. zł! Zobacz, jaki samochód ma Edyta Zając ZDJĘCIA
Gwiazda "Agenta" jeździ autem za 300 tys. zł! Zobacz, jaki samochód ma Edyta Zając ZDJĘCIA
"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem
Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy!  W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!   Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka! 22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej:  Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..." )   Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.   22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.   Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!   22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100. Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek. 22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos. Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie. Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.   Zobacz też:  Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA     Dostojni☺ #agentgwiazdytvn...

Agent Gwiazdy 2 - kto odpadł, kto jest agentem?
TV-Show
"Agent Gwiazdy 2": Wiemy, kto odpadł w pierwszym odcinku! A kto jest Agentem?!
Zobaczcie relację!

Z pierwszego odcinka "Agenta Gwiazdy" odpadł  Michał Będzmirowski, "Modny Tata". Zostało trzynastu  uczestników, wśród nich agent:  Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik.   Kto odpadł z pierwszego odcinka Agent Gwiazdy? Kto z nich jest agentem? Kto odpadnie już w pierwszym odcinku programu? Dowiemy się już wkrótce.   Zdjęcia do programu powstawały w Argentynie. Prowadzącą program jest Kinga Rusin, która w rozmowie z Party.pl  przyznała, że w nowej edycji była jeszcze bardziej zacięta walka o finał, a na planie show spotkały się bardzo silne osobowości , między którymi nierzadko iskrzyło.  W drugiej edycji z pewnością nie zabraknie ekstremalnych zadań, i ogromnych emocji.  Oto zapis naszej relacji na żywo z pierwszego odcinka "Agenta-Gwiazdy 2"!   Zobacz też:  TYLKO U NAS! Kto jest agentem? Wiemy, co działo się w 1. odcinku "Agent Gwiazdy 2"!   ZAPIS RELACJI NA ŻYWO   22:28: Test wiedzy o Agencie. Z programu odpada  Michał Będzmirowski, bloger znany jako "Modny tata".   22:17: Niestety, Alan i Joanna mylą się. Grupa ma znów wątpliwości, co do Alana - pojawiają się spekulacje, że to on może być agentem. Grupa zarobiła 4 tysiące zamiast dwunastu.   22:15: Tomasz Niecik chciał zapisać wszystkich królów, jednak nie udało mu się, bo inni uczestnicy zniechęcili go do tego. Zapisał tylko kilku. Alan i Joanna podejmują się zadania. Mają 7 minut.   22:13: Joanna Jędrzejczyk i Alan dotarli na miejsce jako pierwsi. Muszą teraz uzupełnić władców Polski w porządku chronologicznym. Mogą zacząć rozwiązywać zadanie teraz lub czekać na innych. Jeśli im się uda, zdobędą dodatkowe...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner