"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show

Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem

Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy! 

W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!

 

Mamy zwiastun "Agent-Gwiazdy"! Andrzej Gołota bez Marioli nie poradzi sobie?

Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka!

22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej: Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość...") Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.

 

22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.

 

Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!

 

22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100.

Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek.

22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos.

Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie.

Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.

 

Zobacz też: Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA

 

 

Dostojni☺ #agentgwiazdytvn #Argentina

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)

22.09 Olga poszła do toalety i znalazła 7 kopert. Każdy uczestnik siedzący przy stole musi wziąć jedną kopertę i wykonać zadanie. Olga musiała zamienić się miejsce z agentem, zamieniła się z Kretem. Kędzierski musi zjeść wszystko ze swojego talerza, a Włodarczyk musi dopilnować, aby wszystko zjadł do momentu aż gość specjalny powie "Christmas tree". Edyta musiała skłonić gościa, aby powiedziała "Christmas Tree". Jędrzejczyk nie mogła nic mówić przez 10 minut. Kret musiał sprawić, aby połowa z gości opowiedziała dowcip, a Mateusz nie mógł śmiać się przez 10 minut. Niestety nie wytrzymał.

 

Więcej: Kim jest Joanna Jędrzejczyk uczestniczka 2. edycji "Agenta"? To wielokrotna Mistrzyni Świata ZDJĘCIA

 

 

Super zadania! 👍 Oglądacie teraz? ☺ #agentgwiazdytvn #agent #agenttvn #wieisdemol #Argentina

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)

22.07 Tomek i Odeta przyjmowali zamówienia od gości. Niecik tak zapisał zamówienia, że nie mógł nic rozczytać. Alan i Daria przygotowywali to jedzenie. Daria zdenerwowała się na Tomka, że niedokładnie zapisywał.

 

22.05 Na kolacji pojawiła się Kinga Rusin ze specjalnym gościem. Panią, która jest gospodynią miejsca, gdzie zostali ugoszczeni. Tomek musiał nalać jej wino, które z Odetą musieli wybrać jako najlepsze,  zgodnie z zasadami, jakich nauczył się wcześniej. Okazuje się, że Odeta i Tomek dobrze wybrali i to było najlepsze wino z winnicy. W nagrodę dostali od Kingi Rusin jokery.

 

Sprawdź też: Kim jest Edyta Zając, najseksowniejsza uczestniczka "Agent Gwiazdy 2"? Zobaczcie zdjęcia!

 

22.04 Uczestnicy przygotowują się do eleganckiej kolacji.

Czułem, że to element większej gry i kolejnego zadania - powiedział Kret.

22.01 Daria znalazła świstek czerwonego papierka z numerkami i klucz. Alan i Daria zdecydowali, że nie powiedzą drużynie, że go mają. Tomek i Odeta musieli wybrać ich zdaniem najdroższe wino.

 

21.56 Czworo uczestników będzie testować wino i gotować. Musieli się podzielić na pary. Odeta i Tomek są jedną drużyną, a Alan i Daria drugą. Moro i Niecik testują wino, Andersz i Ładocha uczą się gotować.

 

21.53 Kinga Rusin zaplanowała dla uczestników dzień relaksu. Uczestnicy mogą skorzystać z basenu. Prowadząca powiedziała, że potrzebuje 4 osób, które nie lubią odpoczywać. Zgłosili się Daria Ładocha, Odeta Moro, Alan Andersz i Tomasz Niecik. Pozostali mogą robić co chcą. Muszą też przygotować się do eleganckiej kolacji wieczorem.

 

21.44 Tomek Niecik znalazł kopertę. W środku było 1500 złotych! Potem znalazł drugą kopertę z 1000 zł i jokerem. W tym czasie pozostali dotarli do Kingi. Są bardzo niezadowoleni z tego powodu. Tomek Niecik oddaje jokera Mateuszowi Madze.

Jokera oddaje najsłabszemu uczestnikowi Mateuszowi - powiedział Tomek.

Teraz prowokuje grupę. Teraz na pewno są przeszczęśliwi, że Mateusz zostaje - ocenił Tomek.

Mateusz nie przyjął jokera.

 

Mateusz @mateuszmaga dostał od #Niecik jokera! ☺ Koalicjanci👍

Post udostępniony przez Agent - Gwiazdy TVN (@agentgwiazdytvn)

 

21.42 Grupa chłopaków i Edyty musiała wykonać zadanie: przelanie napoju z butelki do szklanki nie przesuwając butelki ani nie podnosząc jej. Edyta wpadła na pomysł, jak rozwiązać zadanie. Druga część zadania: muszą udać się do celu wyznaczonego przez Kingę, po drodze zbierając skarby. Mają na to pół godziny. Druga grupa ma teraz tyle samo czasu na dotarcie do Kingi, rozwiązanie łamigłówki i wyruszenie tam gdzie pierwsza grupa.

 

21.40 Podział na grupy. Grupa pierwsza: Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Olga Frycz i Joanna Jędrzejczyk. Druga grupa Edyta Zając, Alan Andersz, Mateusz Maga, Piotr Kędzierski i Tomasz Niecik. Kret ciągle irytuje grupę i robi wiele rzeczy na przekór.

 

21.39 Pierwsze zadanie przed uczestnikami. Wskazówki do zadania znajdują się przy traktorze. Wszyscy zaczęli biec! Alan Andersz znalazł kopertę. Najpierw muszą znaleźć Kaktusową Fontannę. Okazuje się, że muszą podzielić się na dwie grupy - 5 i 6 osób.

Ja chcę być kapitanem - powiedział Kret.

Drużyna jednak się nie zgodziła. Uczestnicy poruszają się po wielkiej powierzchni. W każdej kopercie mają wskazówki, jak dokładnie się poruszać: gdzie skręcać itp.

 

21.30 Zaczynamy czwarty odcinek "Agent-Gwiazdy"! Co tym razem czeka na uczestników?

 

W programie pozostało 11 gwiazd -  Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik. Uczestnicy z pewnością zmierzą się z kolejnymi trudnymi zadaniami. Dojdzie też do wyraźnego konfliktu między gwiazdami. Czy uda im się dojść do porozumienia? Śledźcie naszą relację na żywo już od 21.30!

 

Zobacz: Znamy wyniki oglądalności 2. edycji "Agenta"! Hit czy klapa? Tego chyba nikt się nie spodziewał!

 

Rywalizacja w programie Agent jest coraz większa

Uczestnicy zbierają belki

 

Kto tym razem pożegna się z programem?

Mateusz Maga w czarnym kombinezonie

Daria Ładocha w różowej bluzce
TV-Show
Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA
Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem?

Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta.    Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!   22.28 Z programu odpada Jula!   22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera. Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz. Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria. Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia. 22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.   22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował: Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje? Niestety nikt mu nie odpowiada.   22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.   22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.   22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po...

Alan Andersz roześmiany
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA
Co działo się w 2.odcinku?

Z programu "Agent-Gwiazdy" odpadła Agnieszka Rylik! Sportsmenka zdobyła jokera, ale zdecydowała się go oddać Edycie Zając. Gdyby tak nie postąpiła to zostałaby w programie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźimierowski - "Modny Tata". Uczestnicy o bycie agentem zaczęli podejrzewać Darię Ładochę. Też na nią stawiacie?   Relacja NA ŻYWO z drugiego odcinka "Agent-Gwiazdy"   22.25 Z programem pożegnała się Agnieszka Rylik! Gwiazda oddała swojego jokera Edycie Zając. Gdyby tego nie zrobiła to zostałaby w programie.   22.16 Rozpoczyna się test. Myślałam głównie o Darii - mówi Edyta Zając. Dzisiaj głosowałam na Darię. Jest jedyną osobą, która nie notuje - dodaje Odeta Moro Myślę, że agentem jest Olga - ocenia Kędzierski.   22.14 W puli przybyło 6 tysięcy złotych za zadanie z workami. Jak poradzili sobie Olga i Jarek? Wskazali prawidłowo 5 koszulek, dzięki czemu zarobili tylko 500 złotych. Okazuje się, że w kopercie, którą znalazła Olga napisane było, że Frycz zostaje skarbnikiem.   22.12 Daria została złapana, ale nie za bardzo stara się uwolnić. Nie chce współpracować z grupą.   22.09 Niecik nie zatrzymał się w zagrodzie i został złapany na lasso. Uczestnicy mają szansę go uwolnić, poprzez rozwiązanie. Jula decyduje się na rozwiązanie go.   22.07 Zadanie dla pozostałych: Na pastwisku zakopane są worki z pieniędzmi o wartości 6 tysięcy złotych i trzy zagrody, w których gwiazdy mogą się schronić. Ścigają ich gauchos na koniach, którzy mogą łapać uczestników na lasso. Worek jest zdobyty, gdy zostanie doniesiony na metę. Rylik zdobyła jokera, którego dała Zając.   22.05 Kinga Rusin zaprasza do kolejnego zadania dwie osoby z dobrym węchem. Zgłosili się Frycz i Kret. Znajdują słoiki z koszulkami uczestników i muszą dopasować...

Piotr Kędzierski w zielonej kurtce
TV-Show
Agent-Gwiazdy: Kto odpadł w szóstym odcinku programu? To spore zaskoczenie
Już wiecie, kto jest agentem?

W szóstym odcinku programu "Agent" odpadła Joanna Jędrzejczyk! Tydzień temu z programem pożegnał się Tomasz Niecik . Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a sojusze coraz mocniejsze. Macie już swój typ na agenta? Relacja na żywo z szóstego odcinka "Agent-Gwiazdy"   22.25 Z programu odpadła Joanna Jędrzejczyk!   22.16 Rozpoczyna się eliminacja. Kogo obstawiają uczestnicy i kto wypadnie najsłabiej?   22.09 Jarek i Odeta zdobyli jokery. Daria Ładocha odkryła pierwszą parę i zarobiła dla grupy 1000 zł. Marek Włodarczyk również zdobył jokera. Piotr Kędzierski ma immunitet. Olga Frycz zdobyła wskazówkę.   22.07 Trzecie zadanie. Uczestnicy grają w memory, czyli muszą odkryć dwie takie same karty, które zabierają. Jeśli nie, to osoba odchodzi - wtedy podchodzi kolejna osoba i próbuje. Każda z kart jest oznaczona gotówką. Można też być na minusie, bo są karty oznaczone -1000 zł.   22.04 Alan powoli nie ma siły robić przysiadów. Na szczęście ostatnia osoba przesiada się na banana i zadanie zostaje zakończone sukcesem! Oznacza to, że Asia i Alan potroili pieniądze grupy.   22.01 Daria i Piotrek wpadają do wody, a Alan zmienia Asię w robieniu ćwiczeń. Grupa na bananach zaczyna zadanie od początku. Odeta bardzo boi się wody.     21.54 Kinga prosi dwie osoby wytrzymałe fizycznie. Wyrwał się Alan, a do niego dołączyła Asia Jędrzejczyk. Pozostali mają inne zadanie. Trzy osoby muszą usiąść na jednym bananie, a cztery na innym. Zadanie polega na tym, że wszyscy muszą zamienić się miejscami. Każdy upadek powoduje, że muszą zacząć zadanie od początku. Asia i Alan mogą potroić pieniądze, które grupa wygra, ale będą musieli wykonywać zadania opisane na tablicy znajdujące się pod tymi kamizelkami. Pajacyki, przysiady, tzw. krokodylki, pompki - ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner