Adam z "Hotelu Paradise" w czarnej koszuli
mat. prasowe

Adam z "Hotelu Paradise" poprawił urodę! "Doktor mówił, że tydzień nie będę chciał wyjść z domu"

Adam z "Hotelu Paradise" w czarnej koszuli
mat. prasowe

Adam Radziszewski z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" postanowił poprawić swoją urodę. Zdecydował się na popularny zabieg medycyny estetycznej i przy okazji pokazał zdjęcia od razu po zabiegu! Na pierwszy rzut oka jego fani mogliby się zdziwić patrząc na jego twarz! 

Kto z was zgadnie co tu było grzebane? (...) Doktor, który mnie prowadził powiedział, że przez pierwszy tydzień pewnie nie będę chciał wyjść z domu ze względu na swój okropny wygląd - zaczął

Na jakie poprawki zdecydował się Adam? Uczestnik oznajmił, że tą decyzją właśnie spełnił jedno ze swoich marzeń! Zobaczcie, jak teraz wygląda! 

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" zoperowała sobie nos! Zwyciężczyni show spełniła wielkie marzenie ZDJĘCIE

Adam Radziszewski z "Hotelu Paradise" poprawił wygląd

Adam Radziszewski z "Hotelu Paradise" właśnie spełnił swoje duże marzenie. Uczestnik pierwszej edycji zdecydował się na poprawienie swojego wyglądu. Właśnie pochwalił się w sieci efektami chwilę po wykonaniu zabiegu. Jego zdjęcia z zakrwawioną brodą mogły zdziwić internautów, jednak mężczyzna od razu wyjaśnił, że zdecydował się na przeszczep włosów na brodzie: 

Kto z was zgadnie co tu było grzebane? Jest to przeszczep włosów metodą FUE. (...) Niestety po takim zabiegu nie jest się pięknym przez pierwsze kilkanaście dni, ale żeby być pięknym trzeba pocierpieć. Doktor, który mnie prowadził powiedział, że przez pierwszy tydzień pewnie nie będę chciał wyjść z domu ze względu na swój okropny wygląd ale z moim charakterem i podejściem do życia nie mam z tym najmniejszego problemu i wychodzę wszędzie, gdzie tylko chcę - poinformował

Przy okazji zaprezentował swoją twarz oraz tył głowy po zabiegu. Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction)? To efektywna i najnowocześniejsza metoda, podczas której zazwyczaj włosy do przeszczepu pobierane są z tylnej części głowy lub jej boków a następnie są przeszczepiane w miejsca o zmniejszonej ich gęstości. W przypadku Adama była to właśnie broda. 

Nie wszyscy jednak zrozumieli czemu miałby służyć taki zabieg i dlaczego uczestnik "Hotelu Paradise" się na niego zdecydował: 

Przede wszystkim dał mi szczęście i uśmiech na twarzy, bo to ty masz być szczęśliwy, ty masz spełniać swoje marzenia te małe jak i te duże. Ja swoje marzenia traktuje jako cele i dążę do nich uparcie. Czy to cele materialne, fizyczne, czy duchowe. Moim marzeniem było mieć zawsze pełną i bujną brodę i teraz BĘDĘ ją miał. 

Zobaczcie zdjęcia Adama zaraz po zabiegu! Jesteście ciekawi końcowych efektów? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić?

Adam Radziszewski z "Hotelu Paradise" zdecydował się na przeszczep włosów na brodzie. Przyznał, że od dawna było to jego wielkie marzenie. Pokazał nagrania od razu po zabiegu. Zobaczcie jak wygląda. 

Adam Radziszewski z "Hotelu Paradise" poprawił urodę
Instagram

Jesteście ciekawi efektu końcowego po zagojeniu się? Adam z "Hotelu Paradise" do tej pory wyglądał tak:

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17