Bartosz Andrzejczak z "40 kontra 20" przeszedł zdumiewającą metamorfozę. Na nowym nagraniu aż ciężko go rozpoznać, jednak fani zachwycają się jego nowym lookiem. Jesteście ciekawi co takiego zmienił Bartek w swoim wyglądzie? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Reklama

"40 kontra 20": Bartek przeszedł fantastyczną metamorfozę! Fani zachwyceni!

Bartek, który wystąpił w pierwszej edycji "40 kontra 20" odnalazł miłość w programie. Pomimo początkowego zainteresowania Julią, wybrał jednak Patrycję. Mimo że widzowie nie wróżyli im sukcesu w miłości, to jednak Bartek i Patrycja tworzą związek do dziś - w przeciwieństwie do Roberta i Kingi, których relacja niestety nie przetrwała próby czasu. Bartek i Patrycja, mimo że żyją w związku na odległość, nie kryją swoich uczuć do siebie. Chętnie publikują wspólne zdjęcia i filmiki. Jednak teraz, na jednym z nich Bartek wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas...

Instagram bartosz.a_official

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem, a internauci ruszyli z gratulacjami!

Na Instagramie fani zaczęli zauważać zmianę w wyglądzie Bartka. Na filmiku ze swoją dziewczyną, wygląda kompletnie nie jak on! Przeszedł wręcz spektakularną metamorfozę, mianowicie... zgolił zarost! Jego obserwatorzy są absolutnie zachwyceni jego przemianą.

- Jak zupełnie inna osoba! Mega metamorfoza

- Ekstra ???????????? - piszą fani.

Sami spójrzcie, jak teraz wygląda Bartosz z "40 kontra 20"!

Zobacz także

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert już pocieszył się po rozstaniu z Kingą? Zabrał głos

Reklama

Co za przystojniak! Różnica jest ogromna! A Wam jak bardziej podoba się Bartek? W wersji z zarostem, czy może jednak bez?

Instagram bartosz.a_official
Reklama
Reklama
Reklama