Kinga i Robert z 40 kontra 20 nie rozstali się
Instagram @kinga_40kontra20, VIPHOTO/East News
TV-Show

"40 kontra 20": Robert już pocieszył się po rozstaniu z Kingą? Zabrał głos

Robert Kochanek z "40 kontra 20" opowiedział o rozstaniu z Kingą Zapadką i zdradził czy jest już w kolejnym związku. "Jacy jesteście ciekawi..."

Robert Kochanek odniósł się do rozstania z Kingą Zapadką, z którą poznali się na planie "40 kontra 20". Ich związek trwał zaledwie pół roku, a ich fani prędzej spodziewaliby się ślubu niż tak rychłego rozstanie, szczególnie, że Kinga nawet pokazywała pierścionek, który dostała od ukochanego, chociaż nigdy nie potwierdziła czy był zaręczynowy. Robert Kochanek odpowiedział na kilka pytań odnośnie rozstania i zabrał głos na temat tego, czy jest już w nowym związku. 

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Robert Kochanek jest już w nowym związku? 

Kinga Zapadka i Robert Kochanek byli ulubieńcami widzów "40 kontra 20". Jeszcze do niedawna nic nie wskazywało na to, by mieli mieć kryzys. Chociaż kilka tygodni temu wspominali o problemach w związku, te udało im się pokonać. W ostatnim czasie paparazzi przyłapali ich na wspólnym romantycznym spacerze, a gdy Kinga pokazała zdjęcia sprzed Pałacu Ślubów w Warszawie, niektórzy byli pewni, że chce podzielić się swoim szczęściem. 

Niestety związek zwycięzców "40 kontra 20" nie przetrwał. Po pół roku wspólnego życia Kinga ogłosiła w sieci: 

Pragnę poinformować Was, że związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to aby mówić dlaczego… (...) Robercie, Tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to była niesamowita lekcja. Życzę Ci szczęścia i jednocześnie wybaczam… 

Robert Kochanek odniósł się do rozstania zaledwie dzień później, ale nie zrobił tego bezpośrednio. Byli partnerzy do tej pory nie zdradzili konkretnych powodów rozstania. Zmierzyli się jednak z zarzutami, że "rozstali się, ponieważ wygasła im umowa". 

Kinga i Robery wygrywają 40 kontra 20
Mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga pisze o zdradzie w pierwszym wpisie po rozstaniu z Robertem

Widzowie jednak chcieliby poznać prawdę na temat tego, co wydarzyło się pomiędzy Kingą Zapadką i Robertem Kochankiem. Tancerz postanowił na kilka pytań odpowiedzieć w sieci: 

Różnica zdań spowodowała takie a nie inne ruchy z naszej strony - tłumaczył, dodał także, jak się czuje po rozstaniu - No żadne rozstanie nie jest miłe, pozostawia nam dużo do myślenia, ale też pozostawia dużo doświadczeń i wydaje mi się, lekcji, które musimy odrobić i żyjemy dalej. 

Internauci zarzucili Robertowi z "40 kontra 20", że nie skomentował rozstania z Kingą, a powinien to zrobić, ponieważ wielu widzów programu kibicowała im niemalże od samego początku: 

Wydaje mi się, że się odniosłem do relacji z Kingą i dziękuję wszystkim, którzy nam kibicowali, ale czasami tak się w życiu układa i musimy iść dalej. 

Kinga i Robert z 40 kontra 20 przyłapani na pocałunkach
AKPA

Zobacz także: "40 kontra 20": Jak Robert Kochanek radzi sobie po rozstaniu z Kingą? Pokazał zdjęcie z kobietami!

Robert Kochanek z "40 kontra 20" odpowiedział również na pytania odnośnie tego, co aktualnie słychać u jego byłej partnerki: 

Co u Kini? Piękne pytanie, szczegółów nie znam ale z tego co wiem, to pracuje, ma nowe projekty, nowe pomysły, rozwija się i też jej kibicuje. 

Czy Robert Kochanek po rozstaniu z Kingą Zapadką z "40 kontra 20" jest już w nowym związku? Fani skonfrontowali go z tym pytaniem. Tancerz postanowił nie pozostawić go bez odpowiedzi i rozwiał wszelkie wątpliwości. 

Ojej, jacy jesteście ciekawi. Odpowiem nie, nie jestem w związku. Tak czasami się układa, prawda? 

Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20

Robert Kochanek z piękną blondynką
VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Robert Kochanek wyznaje: "Ta piękna dama poprawiła mi humor"
Robert Kochanek w "40 kontra 20" odnalazł miłość, jednak jego związek z Kingą Zapadką nie przetrwał. Czy znalazł już nową miłość?

Robert Kochanek i Kinga Zapadka z "40 kontra 20" wydawali się być sobie przeznaczeni. Fani wróżyli tej parze świetlaną przyszłość, widać było, że jest między nimi prawdziwa chemia, oboje także marzyli o założeniu rodziny. Po pół roku bycia razem para ogłosiła rozstanie. Od tego czasu Kinga Zapadka przyznaje, że jest zajęta pracą i ceni sobie samotność, zaś Robert Kochanek niemal nie używał swoich mediów społecznościowych. Teraz jednak zrobił wyjątek, czym zupełnie zaskoczył fanów! "40 kontra 20" Robert Kochanek pokazał nagranie z piękną blondynką! O co chodzi? Robert Kochanek od czasu rozstania z Kingą Zapadką praktycznie nie udziela się w mediach społecznościowych. Po oświadczeniu byłej ukochanej odniósł się krótko do zakończenia tego związku i oddał się pracy. Fani doskonale wiedzą, że Senior "40 kontra 20" zdecydowanie nie korzysta z mediów społecznościowych, o czym nie raz mówiła, Kinga Zapadka, a podczas ważnych spotkań w ogóle nie wyjmuje telefonu. Tym razem jednak Robert Kochanek nie tylko pojawił się w swoich mediach społecznościowych, ale także w wyjątkowej formie, bo postanowił odezwać się do swoich fanów! Robert uśmiechnięty w towarzystwie pięknej blondynki siedzi w samochodzie i opowiada, jak bardzo jest zapracowany: -Wtorek zaczął się bardzo intensywne od samego rana  spotkania i ta piękna dama poprawiła mi tak humor, biorąc pod uwagę to, co się będzie działo, jak się będzie działo, zresztą na nią zawsze można liczyć - mówi z czułością patrząc na swoją towarzyszkę. Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert Kochanek o rozstaniu z Kingą Zapadką: "Zrobiło się wszystko co można" Robert Kochanek przyznał, że pracuje teraz nad nowym projektem związanym z teatrem. Wygląda więc...

Robert szczerze o związku z Kingą z 40 kontra 20
Instagram @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Robert szczerze o relacjach z Kingą: "Sinusoida góra, dół..."
Fani "40 kontra 20" nie wierzą w tę relację. Pytają Roberta: "Ile jeszcze będziesz udawał?!". Programowy Senior zdecydował się na zaskakujące wyznanie na temat Kingi.

Kinga Zapadka i Robert Kochanek to jedna z par, która wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". O ile Robert nie do końca wierzył w szczerość uczuć pięknej blondynki, ona do samego końca walczyła o swoje uczucia. I udało się. Z programu wyszli trzymając się za ręce, a swój związek ukrywali przed światem ostatecznie przez całe dwa miesiące. Teraz już swobodnie dzielą się romantycznymi zdjęciami i swoją miłością. Nie wszyscy jednak wierzą, w szczerość tego związku:  Ile jeszcze będziesz udawał - zaatakowała Roberta jedna z internautek.  Programowy Senior zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące jego relacji z Kingą. Czy gwiazda "40 kontra 20" będzie zadowolona ze wszystkich słów, które wypowiedział jej ukochany?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert na romantycznym zdjęciu z Kingą. Fani: "Skąd bierzesz te złote myśli" "40 kontra 20": Robert Kochanek udaje związek z Kingą Zapadką? Podczas trwania programu mało kto wierzył, że to właśnie Kinga i Robert wyjdą z " 40 kontra 20 " jako para. Uczestnik zwrócił uwagę na piękną blondynkę, już niemalże od pierwszego odcinka. Jednak nie do końca był przekonany, co do szczerości jej uczuć. Pomiędzy Kingą a Robertem czasami dochodziło do niepotrzebnych spięć i awantur . Gdy atmosfera stawała się zbyt napięta programowy Senior zdecydował się wymeldować blondynkę z willi . Kinga jednak była wierna temu co, czuje i ani przez chwilę nie pomyślała, że mogłaby coś stworzyć z kimś innym niż Robert. Jemu również zaczynało brakować jej w willi. Jak sam przyznał, wiele jej cech mu nie pasowało, jednak coś mocno go do niej ciągnęło. Mimo tego przekonania Senior zdecydował się wyrzucić Kingę z programu tuż przed finałem  i gdyby nie reakcja Agaty, nie wiadomo jak dalej...

40 kontra 20: Robert Kochanek o rozstaniu z Kingą Zapadką
Mat. prasowe, @kinga_40kontra20, @robertkochanek.official
TV-Show
"40 kontra 20": Fan do Kingi: "rozstaliście się, bo umowa wygasła". Szczerze odpowiedziała!
Związek Kingi i Roberta z "40 kontra 20" to już przeszłość. Teraz fani próbują dociekać, dlaczego tak się stało. Pojawiła się nawet pewna "teoria spiskowa" na ten temat, na którą Kinga zdecydowała się zareagować!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek z "40 kontra 20" po niespełna półrocznym związku, podjęli decyzję o rozstaniu. Żadna ze stron nie zdradziła jednak szczegółów dotyczących powodów zakończenia relacji, przez co fani mają już swoje teorie na ten temat. Jeden z internautów postanowił zapytać Kingę wprost, jak reaguje na komentarze, w których fani sugerują, że jej związek zakończył się z powodu...wygaśnięcia umowy z produkcją "40 kontra 20"! Co na to Kinga? Zobaczcie jej szczerą odpowiedź! Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert Kochanek o rozstaniu z Kingą Zapadką: "Zrobiło się wszystko co można" "40 kontra 20": Kinga zabrała głos w sprawie rozstania z Robertem! Kilka miesięcy temu tysiące widzów śledziło ich losy w programie "40 kontra 20". To właśnie tam zrodziło się wielkie uczucie pomiędzy Kingą Zapadką, a Robertem Kochankiem . Z randkowego show wyszli bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia, ale przede wszystkim o miłość! Tysiące fanów na bieżąco śledziło losy Kingi i Roberta za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kibicowali ich związkowi, wspierali i czekali na kolejne radosne wieści. Ale niestety po niespełna półrocznej relacji, Kinga i Robert podjęli decyzję o rozstaniu . Jako pierwsza tą smutną wiadomość przekazała fanom Kinga. - Pragnę poinformować Was, że związek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to aby mówić dlaczego… (...) Robercie, Tobie dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe momenty, to była niesamowita lekcja. Życzę Ci szczęścia i jednocześnie wybaczam… - napisała Kinga na Instagramie  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga i Robert całują się w parku! Zdjęcia paparazzi Kinga z "40...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak