Kinga Zapadka i Robert Kochanek po "40 kontra 20" narobili niezłego szumu. Wielka miłość skończyła się z hukiem, a byli kochankowie wzajemnie obrzucali się zarzutami o rozstanie. Chociaż od zakończenia ich związku minęło już kilka dobrych miesięcy, Kinga Zapadka wróciła do tematu, a internauci na jej relacji zobaczyli... Dodę?! O co chodzi?!

Reklama

"40 kontra 20": Kinga Zapadka o kontaktach z Robertem Kochankiem

Kinga Zapadka i Robert Kochanek już w "40 kontra 20" mogli przekonać się, co znaczy burzliwa relacja. Chociaż po finale nie widzieli poza sobą świata to ich związek wytrzymał zaledwie pół roku. Kinga Zapadka i Robert Kochanek rozstali się w atmosferze skandalu, chociaż dokładnie nie zdradzili jakie były powody ich nagłego zerwania. Kinga Zapadka i Robert Kochanek dzięki udziałowi w programie jednak zdobyli sporą popularność i do tej pory odcinają od niej kupony.

Niektórzy fani "40 kontra 20" zastanawiają się jednak czy pomiędzy Kingą Zapadką a Robertem Kochankiem jest chociaż cień szansy na powrót. Postanowili zapytać o to uczestniczkę, a ona... wmieszała w to Dodę! Dlaczego? Sami zobaczcie!

Zobacz także: Doda zmieniła imię! "To początek czegoś zupełnie innego" - zapowiada gwiazda

Instagram @kinga.zapadka_official, mat. prasowe

Fanka Kingi Zapadki z "40 kontra 20" zapytała ją o kontakty z Robertem Kochankiem:

Zobacz także

Masz kontakty z Robertem? Wrócicie do siebie jeszcze?

Kinga Zapadka postanowiła odpowiedzieć jej, publikując kultowy wywiad Dody z Interią z 2008 roku, kiedy zapytana o rozwód z Radosławem Majdanem odpowiedziała: "Weź dziewczyno". Dzwięk z pamiętnego wywiadu Dody sprzed 14 lat aktualnie ponownie jest hitem na Tik Toku.

Instagram @kingazapadka_official

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga Zapadka zaliczyła wpadkę na nowym zdjęciu? "Gorset za mały"

Wygląda na to, że pomiędzy Kingą Zapadką a Robertem Kochankiem wszystko skończone na dobre. Niedawno Kinga Zapadka z "40 kontra 20" opowiadała o toksycznych relacjach. Nie zdradziła jednak kogo miała na myśli. Z kolei fani z niecierpliwością czekają na 2. sezon "40 kontra 20". Na razie nie wiadomo jeszcze na kiedy została powiedziana premiera. TVN7 zdradził jednak kim będą programowy "senior" oraz "junior" o względy, których będą walczyły uczestniczki.

Reklama

Zobacz także: "40 kontra 20": Oto uczestnicy 2. edycji show - Tomasz Zarzycki i Tom Grabowski! ZDJĘCIA

Instagram @kingazapadka_official
Reklama
Reklama
Reklama