Płacząca Kinga w "40 kontra 20"
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show

„40 kontra 20”: Kinga o zdradzie byłego partnera: „wypierał mi się w żywe oczy”

Do tej pory Kinga z "40 kontra 20" była wrogiem numer jeden swoich rywalek. Piękna blondynka postanowiła się otworzyć i opowiedzieć o upokarzającej sytuacji z przeszłości.

"40 kontra 20" nie tylko przybliża piękne tytułowe "czterdziestki" i rozrywkowe "dwudziestki" do Juniora oraz Seniora, ale też sprzyja nawiązywaniu nowych, silnych więzi pomiędzy kobietami. Do tej pory Kinga zamykała się na kontakt z rywalkami, skupiając się wyłącznie na Robercie. Zesłanie na glamping, które na początku odbierała jako największą karę, z czasem pozwoliło jej otworzyć serce przed koleżankami z programu. Ku zaskoczeniu uczestniczek, Kinga pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o relacjach, jakie miała z mężczyznami, a także o jednej z najbardziej upokarzających chwil w swoim życiu. Okazuje się, że były partner ją zdradzał! To dlatego jest taka zaborcza wobec Seniora?

"40 kontra 20": Przed nami pierwsza Ceremonia Chaosu i pierwsze konflikty! Asia pokazała charakter

Kinga z "40 kontra 20" była zdradzana przez partnera

Kinga Zapadka niewątpliwie jest jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek randkowego hitu TVN 7 - "40 kontra 20". Piękna, pewna siebie, przebojowa i kochająca skąpe stroje blond seksbomba od pierwszego odcinka show skutecznie uwodzi Seniora - Roberta Kochanka i to z wzajemnością. Niestety, porywczy charakter dziewczyny, jej zaborczość i upór sprawiły, że najpierw weszła na wojenną ścieżkę z Lindą,  z którą Robert uwielbia nie tylko rozmawiać, ale też spędzać namiętne chwile w uściskach.

Jeśli chodzi o nasz kontakt, mój i Robert, to mi nic nie przeszkadza, wręcz przeciwnie wszystko jest bez zarzutu. Jednak przeszkadza mi, że ktoś ciągle gdzieś tam się pojawia. Niestety, ale uwaga ma być skupiona tylko na mnie - podkreślała Kinga w jednym z odcinków.

Później dziewczyna wyczuła zagrożenie ze strony Marty, która po przeprowadzce do willi coraz śmielej podrywa Seniora.

Wydawało mi się, że jest moją koleżanką, ale jak to Marta mi nawet poradziła, że "jeśli czegoś chcesz, to to po prostu bierz" no i widzę, że stosuje tą zasadę nie patrząc na nasze koleżeństwo - podsumowała Kinga. Jestem rozczarowana Martą po prostu - dodała.

Niestety, zaborczość Kingi i dystansowanie się wobec pozostałych uczestniczek sprawiło, że Robert postanowił podjąć drastyczną decyzję i wyrzucił Kingę z willi. I choć dziewczyna została uratowana przez Juniora - Bartosza Andrzejaka, ta potwarz sprawiła, że atrakcyjna blondynka na każdym kroku okazywała Seniorowi niezadowolenie. Doszło nawet do tego, że Kinga wdała się z Robertem w poważną kłótnię

Kinga i Robert rozmawiają o wyrzuceniu z willi
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

- Nie jest przyjemnie patrzeć, jak mija kilka godzin od tego czasu, gdy my sobie fajnie spędzamy miło czas, a ty się przewalasz co 5 minut z inną laską na basenie - mówiła oburzona Kinga. To jest dla mnie nie na miejscu - dodała.

- Co jest nie na miejscu? To, że ty mnie unikasz, jeśli chodzi o kontakt, ja wracam, żeby z tobą porozmawiać, a Ty mówisz, że to nie jest na miejscu? Że unikasz mnie, odkąd zszedłem na dół i to nie jest na miejscu? No proszę Cię.  Nie rób ze mnie idioty. A teraz przyczepiasz się do mnie, że jestem za bardzo otwarty wobec Marty. Czy Ciebie to zabolało? Bo mnie zabolało tamto bardziej, że miałaś mnie w tyłku - krzyknął wściekły Robert i postanowił odejść od Kingi bez słowa. 

Całej sytuacji przyglądały się pozostałe uczestniczki, które nie potrafiły przejść obojętnie obok napiętej sytuacji między Kingą a Robertem. Gdy nastał kolejny dzień, piękna blondynka chcąc rozładować sytuację pierwszy raz postanowiła otworzyć się przed pozostałymi paniami i nieco wyjaśnić swoje zachowanie. Wszystkie uczestniczki zgodnie doszły do wniosku, że choć Kinga zachowuje się nieco zaborczo wobec Roberta i on nie jest bez skazy, jednocześnie mamiąc słodkimi słówkami trzy faworytki i niejako napuszczając je tym na siebie.

Ja tylko jednego nie mogę zrozumieć - zaczęła Patrycja. Trzy w tym samym czasie. Jeśli znudzisz się jedną, zakończ, idź do drugiej. A nie trzy w tym samym czasie i patrzysz, jak to się rozwinie. Prędzej czy później każda z was będzie cierpieć - dodała.

Miłosny czworokąt między Robertem, Kingą, Lindą i Martą krytykuje również Beata.

- Inaczej może. Sadzam trzy obok siebie i mówię: "słuchajcie laski, wszystkie trzy mi się podobacie, czy wy się zgadzacie na to, żeby równocześnie z wami randkować" - wyraża swoją opinię Beata.

Te słowa bardzo poruszyły Kingę, która nie wytrzymała i postanowiła opowiedzieć dziewczynom o swoim niewiernym byłym partnerze, który zdradzał ją, mamiąc wcześniej wspólnym życiem. 

- Mi mój partner mówił mi, że mnie nie zdradził, jednak przyłapałam go na pewnych rzeczach w telefonie - zaczęła Kinga. Dla mnie zdrada zaczyna się w głowie, a nie tak, że wstajesz sobie pewnego dnia i myślisz sobie "no generalnie to dzisiaj będę z inną". Moim zdaniem kwestia jest tylko wyłapania tego na odpowiednim etapie [...]. Ja zobaczyłam to, bo mnie intuicja tknęła, żeby sprawdzić. Taka myśl "sprawdź, sprawdź". Sprawdziłam. Weszłam w historię, a tam jakieś k**wy na telefon. Usiedliśmy, ja miałam to wszystko na telefonie, a on mi się wypierał w żywe oczy. Ja przez miesiąc nie wiedziałam, gdzie jest sufit, a gdzie jest podłoga, Mega to przeżyłam - dodała.

Czy to dlatego tak ostro reaguje na interakcje Roberta z innymi dziewczynami?

Zobacz także: "40 kontra 20": Dramat Kingi i kłótnia Izy i Lindy. Coraz ostrzejsza walka między matką a córką!

Kinga pierwszy raz otworzyła się przez dziewczynami z "40 kontra 20". Piękna blondynka chcąc wyjaśnić kłótnię z Robertem z poprzedniego wieczora, opowiedziała koleżankom o upokarzającej sytuacji z przeszłości.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Niestety, format show polega na tym, że zarówno Senior - Robert Kochanek jak i Junior - Bartosz Andrzejak, muszą poświęcać wszystkim paniom zbliżoną ilość czasu, by w wielkim finale "40 kontra 20" wybrać tę, która skradła ich serce. Czy Kinga się do tego dostosuje, a może podobnie jak Marianna pod osłoną nocy opuści program? Cóż, pozostaje nam śledzić kolejne odcinki "40 kontra 20".

Bartek Andrzejczak i Robert Kochanek w
Mat. prasowe

Kinga i Klaudia z programu "Top Model"
Instagram
Newsy
Ostra kłótnia w "Top Model" między Klaudią a Kingą! Musiała interweniować Joanna Krupa
Ostra kłótnia w "Top Model" między Klaudią a Kingą! Musiała interweniować Joanna Krupa

Najnowsza edycja "Top Model" przynosi widzom naprawdę sporo emocji! Program ruszył zaledwie kilka tygodni temu, ale o jego uczestnikach już zrobiło się głośno. Wydaje się, że największe zainteresowanie wzbudza Klaudia El Dursi. Dziewczyna zachwyciła jury na castingu i otrzymała "złoty bilet", dzięki któremu trafiła bezpośrednio do domu modeli. Niestety, decyzja jurorów nie spodobała się internautom, którzy ostro krytykowali piękną uczestniczkę show. Teraz wszystko wskazuje na to, że niektórzy uczestnicy "Top Model" również nie są zachwyceni Klaudią... W ostatnim odcinku programu doszło do wymiany zdań między nią a Kingą! Kłótnia Kingi i Klaudii w "Top Model" Już na początku ostatniego odcinka Klaudia żartowała, że pozostali uczestnicy raczej jej nie polubią. Wszystko przez to, że jako jedyna otrzymała "złoty bilet", a na dodatek wygrała pierwszą konkurencję w "Top Model". Najpierw złoty bilet, pierwszy panel wygrany. No zabiją mnie, jak nic będę miała robaki w jedzeniu - śmiała się Klaudia. To jest absurdalne, ale czuje się winna, że wygrałam - dodała.  Niestety, bardzo szybko okazało się, że Klaudia rzeczywiście ma konflikt z jedną z uczestniczek show. El Durski miała żal do Kingi za to, że nie chciała pokazać jej swojego zdjęcia z sesji. Klaudia postanowiła wyjaśnić całą sytuację! - Mogę słówko z tobą zamienić? - powiedziała Klaudia. - A musimy?- odpowiedziała Kinga. - Czy ty musisz być dla mnie taka chamska? - nie odpuszczała Klaudia. - Nie jestem dla ciebie chamska - zapewniała Kinga. - Jesteś dla mnie bardzo niemiła. Wymiana zdań przerodziła się w kłótnię, którą próbował zakończyć Denis. Niestety, dziewczyny nie pogodziły się, a oskarżenia Klaudii...

Kinga i Klaudia z programu "Top Model"
Instagram
Newsy
Ostra kłótnia Klaudii i Kingi w "Top Model"! Co działo się w ostatnim odcinku show?
Ostra kłótnia Klaudii i Kingi w "Top Model"! Co działo się w ostatnim odcinku show?

Kolejny odcinek najnowszej edycji "Top Model" już za nami! Co tym razem działo się w programie? W poprzedniej odsłonie show najwięcej emocji wywołał  ostry konflikt Klaudii El Dursi i Kingi. Między uczestniczkami doszło wówczas do ostrej kłótni. Wydawało się jednak, że konflikt uczestniczek zakończył się wraz z końcem piątego odcinka. Czy tak rzeczywiście się stało? Niestety, teraz okazuje sie, że wojna wciąż trwa! To jednak nie wszystko- w szóstym odcinku z dalszego udziału w programie zrezygnowała Nikola!  Co się stało? Co się działo w programie? W najnowszym odcinku "Top Model" Kinga przed kamerami przyznała, że bardzo przeżyła kłótnię z Klaudią.  Po mnie nie widać, ale strasznie przeżywam- powiedziała Kinga.  Kiedy wydawało się, że Kinga i Klaudia doszło do porozumienia, okazało się, że między uczestniczkami show wciąż iskrzy. Dziewczyny nie mogły się dogadać podczas jednej z konkurencji. Uczestnicy "Top Model" musieli wziąć udział w pokazie na wybiegu, który się poruszał. Nagle Kinga wybuchła płaczem. Wydaje mi się, że niektóre osoby mają zdolność podcinania pewności siebie, szczególnie te osoby bardziej pewne siebie no i niestety tak się trafiło, że akurat ja musiałam trafić na Klaudię na samym początku programu- mówiła ze łzami w oczach. Jeżeli chciała wykluczyć rywalkę, to się jej udało- dodała.  Ostatecznie okazało się, że Kinga najlepiej poradziła sobie z zadaniem i według jury była najlepsza na pokazie. Kinga otrzymała immunitet! Podczas finału jurorzy próbowali dowiedzieć się o przyczyny złego humoru Kingi. Uczestniczka show głośno przyznała wówczas, że bardzo przeżywa konflikt z Klaudią.  Nie zostałam zaakceptowana przez jedną osobę, poczułam się...

Kinga Rusin i Piotr Kraśko
East News
Newsy
Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem
Czy Kinga Rusin również pożegna się z „Dzień Dobry TVN”?! „Nowe wyzwania przed nami”! Fani są zaniepokojeni jej wpisem

Jak już wiadomo, Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach" oraz w "Faktach po Faktach". Tym samym dziennikarz po 4 latach żegna się z "Dzień Dobry TVN". Kinga Rusin zamieściła wpis na Instagramie, w którym pogratulowała swojemu serdecznemu koledze nowego stanowiska, a także przyznała, że przed nimi będą teraz nowe wyzwania! Co te słowa mogą oznaczać? Fani w komentarzach pod postem niepokoją się, że gwiazda również opuści program śniadaniowy! Sprawdźcie szczegóły! Czy Kinga Rusin opuści "Dzień Dobry TVN"?! Niektórych fanów zaniepokoił ostatni wpis gwiazdy na Instagramie!  W poniedziałek 13 lipca media obiegła informacja o odejściu Justyny Pochanke z "Faktów" TVN i TVN24. Dziennikarka była prowadzącą tego serwisu informacyjnego przez 19 lat!  Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w pożegnalnym mailu do pracowników "Faktów" i TVN 24, o czym informuje Press.pl We wtorek 14 lipca pojawiły się kolejne informacje dotyczące tego, kto zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach".  Jak się okazało będzie to Piotr Kraśko, który przez ostatnie 4 lata razem z Kingą Rusin prowadził "Dzień Dobry TVN". Z tego też względu dziennikarza nie zobaczymy już w programie śniadaniowym. Jego serdeczna przyjaciółka, z którą przez ostatnie lata prowadził ten program, zamieściła w sieci gratulacje. Dodała także, że przed nimi są teraz nowe czasy i nowe wyzwania.  Piotrek  @p_krasko , Bracie! ♥️ Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie... 😉...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner