Dalia i Kinga w 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Dalia o relacjach z Kingą po programie: "Myślałam, że ona..." 

Jak naprawdę wyglądają relacje uczestniczek "40 kontra 20" po programie? Dalia zdradziła sporo na temat Kingi. Odniosła się również do relacji z Patrycją. Co napisała?

Pierwszy sezon "40 kontra 20" powoli dobiega końca i chociaż do wielkiego finału pozostało tylko sześć odcinków, wciąż trudno przewidzieć jakich wyborów dokonają Senior Robert Kochanek oraz Junior Bartek Andrzejczak. Relacje pomiędzy uczestniczkami również są dynamiczne. Dalia, chociaż nie jest w programie najkrócej, to do tej pory nie zdołała sobie zyskać sprzymierzeńców wśród uczestniczek. Teraz zabrała głos w sprawie relacji z Kingą i Patrycją. Co wydarzyło się po zakończeniu programu? Jak dziś wyglądają kontakty pomiędzy uczestniczkami? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji"

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Dalia i Kinga zaprzyjaźniły się po programie? 

Dalia nie miała łatwego startu w "40 kontra 20". Pomimo tego, że od samego początku spędza czas na glampingu, dopiero niedawno zebrała się na odwagę by wyznać Bartkowi, jak bardzo jej się podoba. Na ważną dla siebie rozmowę zbierała się dość długo i specjalnie wyczekała moment, by w pobliżu nie było zazdrosnej o Juniora Patrycji. Reakcja Bartka jednak nie do końca była miła dla uczestniczki, ponieważ... Junior podziękował za miłe słowa i poszedł spać. 

Szczególnie trudnym momentem dla Dalii była również "ceremonia chaosu" podczas której uczestniczki zasugerowały koleżance, że nie myśli, a Patrycja ubrała to w brutalne słowa: 

Nie używa mózgu

Dalia próbowała wejść z nią w dyskusję, jednak Patrycja dodała: 

Twoje zdanie jest dla mnie tak istotne jak Ty

Wojna Patrycji i Dalii dała tej drugiej mocno w kość. Dalii trudno było później odnaleźć się w ekipie dziewcząt i chociaż pozostała na glampingu to nie czuje się tam swobodnie. Na ostatnich Instastories jednak pokazała, że spędza czas z Kingą. Widzowie ucieszyli się, widząc ten duet. Niektórzy nawet pomyśleli, że dziewczyny razem mieszkają, co Dalia postanowiła wyjaśnić: 

Razem z Kinią zostałyśmy zaproszone na strefę Playera na wywiadzik i wracamy do Warszawy 

Widzowie postanowili zapytać Dalię o kontakty z Kingą i o to, co zmieniło się po programie: 

To nie było jest tak, że nie lubiłam Kingi tylko po prostu wydawało mi się, że ona trzyma z dziewczynami, a ja po ceremonii chaosu się troszeczkę od dziewczyn odsunęłam i bardziej się zaprzyjaźniłam z Agatą i Beatką - wyjaśniła

Dalia o relacjach z Kingą po programie
Instagram @dalia_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja ostro walczy o Bartka! Padły bardzo mocne słowa: "Nie używa mózgu"

Dalia i Kinga z "40 kontra 20" pojawiły się na imprezie Playera nad morzem. Fanów programu ucieszył widok tego duetu: 

- Jakie piękne! 🤯♥️
- Dwie piękne kobitki❤️
- Piękne:) i super ze macie tak boską relacje po programie ❤️❤️❤️
- Wyglądacie super 👌🌻🍓💐😃🥂🌸
- Super piękne dziewczyny, uśmiechnięte i prawdziwe :-)

Zobacz także: "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła!

"40 kontra 20": Dalia o relacjach z Patrycją 

Dalia poruszyła również temat swoich relacji z Patrycją, która w programie nawet nie starała się ukrywać swojej niechęci do Patrycji, a po pamiętnej "ceremonii chaosu" na uczestniczkę spadła krytyka nawet ze strony internautów, którzy domagali się nawet usunięcia jej w programu. 

- Jak twoje relacje z Patką? Zachowała się strasznie 
- Pogadałyśmy sobie prywatnie 

Chociaż Dalia nie sprecyzowała, jak dziś wyglądają jej kontakty z Patrycją, to dała fanom do zrozumienia, że odbyły rozmowę na temat tego, co wydarzyło się w programie. Jednak na pytanie, czy dziewczyny przeprosiły ją za swoje zachowanie odpisała: 

Można tak powiedzieć 

Dalia podczas wywiadu. Dalia i Patrycja w 40 kontra 20
Instagram @dalia_40kontra20

Wielki finał pierwszego sezonu "40 kontra 20" odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia. Wciąż trudno przewidzieć, jak potoczą się losy uczestniczek w programie. Czy Bartek będzie wierny Patrycji? A może wyznanie Dalii, że bardzo jej się podoba sprawi, że postanowi dać szansę arabskiej piękności? A kogo wybierze Robert? Czy charakterna Kinga wciąż ma szansę? A może górą okaże się Marta, Linda, Agata lub... Beata? 

Dziewczyny powoli zaczynają pokazywać w sieci, z którymi uczestniczkami "40 kontra 20" wciąż utrzymują kontakt po programie. Wciąż jednak trudno wywnioskować, jak dalej potoczył się pierwszy sezon... Jesteście ciekawi zakończenia? 

uczestniczki
mat. prasowe

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji"
Po ostatniej aferze Patrycji i Dalii w "40 kontra 20", widzowie nie zostawili na uczestniczce suchej nitki! W sieci burza.

W willi u Roberta Kochanka i na glampingu u Bartka Andrzejczaka robi się coraz bardziej gorąco. Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami, a pomiędzy dziewczynami konflikty nabierają na sile. Po skandalicznym według widzów zachowaniu Patrycji wobec Dalii, podczas ceremonii chaosu, widzowie domagają się usunięcia dziewczyny z programu!  Powinnaś wylecieć z tego programu To jeden z lżejszych komentarzy. Faktycznie Patrycja tak mocno podpadła?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne" "40 kontra 20": Wojna Patrycji i Dalii  Patrycja Rodak jest w programie " 40 kontra 20 " od samego początku. Początkowo nie budziła większego zainteresowania panów. Robert wpatrzony był tylko w Kingę , a Bartek w Julkę i Kamilę. Po czasie panowie jednak zaczęli zauważać Patrycję a jej mocny charakter i szczerość zaczęła im imponować. Bartek postanowił zbliżyć się do 29-latki, a Dalia przy okazji jednej z rozmów z innymi uczestniczkami zasugerowała, że odkąd  Patrycja jest numerem jeden Juniora, stała się mocno "atencyjna". Wypowiedź Dalii dotarła do Patrycji, która nie zostawiła na niej suchej nitki podczas ostatniej "ceremonii chaosu". Chociaż Dalia otrzymała najwięcej karteczek z uwagami, tylko ta od Patrycji sprawiła jej przykrość. Koleżanka nie przebierała w słowach: Nie używa mózgu - napisała o Dalii Patrycja  Autorka niezbyt miłych słów od razu skomentowała, dlaczego tak napisała:  Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem (...) Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty - skwitowała ...

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 kłócą się nad basenem
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja testuje cierpliwość Bartka: "Ale ja mam gdzieś to, co Ty chcesz"
Patrycja jest wciekła na Bartka za wyrzucenie Kamili z "40 kontra 20". Daje mu mocno odczuć swoje niezadowolenie. W dodatku zaczyna być zazdrosna o Kingę! Czy to początek końca relacji z Bartkiem?

Patrycja z "40 kontra 20" aktualnie jest najbliżej Bartka. Jednak czy jej ostatnie konflikty i coraz ostrzejsze zachowanie wpłyną na jej relacje z Juniorem? Patrycja nie ukrywa wściekłości, że Kamila musiała opuścić program. Wypomina Bartkowi, że postanowił ją o krok od zagrożenia podczas eliminacji, a w dodatku traci zaufanie do Juniora! W dzisiejszym odcinku wystawiła jego cierpliwość na próbę. Bartek w szczerej rozmowie przyznał:  - Ale ja chciałbym ciebie zrozumieć lepiej  - Ale ja mam w dupie, co ty chcesz - odpowiedziała Patrycja  Czy zazdrość uczestniczki spisze na straty jej relacje z Juniorem?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji" "40 kontra 20": Patrycja wścieka się na Bartka  Patrycja czuje, że grunt usuwa jej się spod nóg. W " 40 kontra 20 " początkowo nie wchodziła w relacje ani z Robertem Kochankiem ani z Bartkiem Andrzejczakiem. Po czasie panowie sami zaczęli zauważać uczestniczkę, podkreślając, że ma ciekawy charakter i coś do powiedzenia. Po nieudanych relacjach z Julią i Kamilą, Junior postanowił zbudować relację z Patrycją. Coraz większa pewność siebie Patrycji w końcu ją zgubi? Podczas ostatniej "ceremonii chaosu" doszło do mocnego spięcia pomiędzy Patrycją a Dalią . Arabska piękność zdecydowanie nie przypadła do gustu Patki, co skwitowała mocną karteczką:  Nie używa mózgu  Dalia próbowała odbić piłeczkę, tłumacząc Patrycji, że sposób w jaki ją traktuje, świadczy tylko o niej samej, na co Patrycja odpowiedziała:  Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty Dodatkowo wieczór eliminacji był dla Patrycji wyjątkowo trudny, ponieważ Bartek nie wybrał jej do glampingu jako pierwszej....

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać! 
Patrycja z "40 kontra 20" w twarz zarzuciła Dalii, że "nie używa mózgu". Teraz ulubienice Juniora są w nie lada opałach. Bartek postanowił dać im nauczkę!

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Choć do tej pory to Kinga była uznawana za największą rywalkę pozostałych dziewczyn, to ostatnia "Ceremonia Chaosu" i ostra wymiana zdań między Patrycją i Dalią na dobre podzieliła pozostałe panie na dwa obozy - ten wspierający ulubienicę Juniora oraz ten, który murem stoli za Dalią po krzywdzących słowach, jakie Pati postanowiła skierować w jej stronę. Również Bartek nie był obojętny na wojnę pomiędzy dziewczynami. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowił dać im srogą nauczkę. Patrycja była w szoku. Patrycja i Dalia z "40 kontra 20" skoro ukarane przez Bartka W  "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po tym, jak Robert wyrzucił Kingę z willi , a ta po raz pierwszy wylądowała na glampingu Juniora - Bartosza Andrzejaka , dziewczyny postanowiły nieco jej odpuścić. Doszło nawet do tego, że pierwszy raz to nie blondwłosa piękność była w centrum zainteresowania pozostałych pań podczas "Ceremonii Chaosu". Ku zaskoczeniu widzów, a także uczestniczek randkowego hitu TVN 7, dotąd opanowana i cicha Patrycja dała się ponieść emocjom adresując karteczkę do jednej ze swoich największych konkurentek i nie przebierając przy tym w słowach.  Patrycja zarzuciła Dalii, że ta "nie używa mózgu" . - Nie używa mózgu - przeczytała na głos Dalia kartkę podczas "Ceremonii Chaosu". - Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem. Ja też często coś powiem, a potem pomyślę, ale mam wrażenie, że trochę częściej używam mózgu - dodała Patrycja, sprawiając, że pozostałe dziewczyny wręcz zaniemówiły. - To co mówimy o innych świadczy o tym, jacy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik