WPADKI kobiet polityki Magdalena Ogórek na prezentacji La Mania Magdalena Ogórek na pokazie La Mania Aleksandra Miller w sukience z napisami "sex", "love", "pink" Aleksandra Miller w sukience z napisami "sex", "love", "pink"
WPADKI kobiet polityki
East News
Ups! ;)
1/14
WPADKI kobiet polityki
East News

Bycie na świeczniku 24 godziny na dobę nie jest prostą sprawą, a wiedzą o tym dobrze kobiety polityki. Jolanta Kwaśniewska, Agata Duda, Beata Szydło... Pamiętacie momenty, w których powinęła im się noga? Z pewnością o większości z nich zapomnieliście, ale my nie zapominamy!

 

Zobacz największe WPADKI pierwszych dam, kobiet premierów i nie tylko... Zabawa jest naprawdę dobra! 

 

PS. Którą wpadkę uważacie za najgorszą? My nie możemy się zdecydować! ;)

 

Zobacz też:  Wpadka Agaty Dudy? Pierwsza dama drugi raz w tej samej stylizacji ZDJĘCIA

2/14
Magdalena Ogórek na prezentacji La Mania
Akpa

Magdalena Ogórek, kandydatka startująca w wyborach prezydenckich z ramienia SLD, zaliczyła niezłą wpadkę. Chciała zostać szanowanym prezydentem Polski, ale co do jej wizerunku można było mocno się przyczepić...

 

Ogórek przyszła na jeden z pokazów Joanny Przetakiewicz w koszuli nocnej! Za taką stylizację mocno jej się oberwało w mediach. Słusznie?

3/14
Magdalena Ogórek na pokazie La Mania
ONS

Ogórek może i wyglądała zwiewnie i dziewczęco, ale trzeba przyznać, że pani polityk takie stylizacje na oficjalne wyjścia zdecydowanie nie pasują.

4/14
Aleksandra Miller w sukience z napisami "sex", "love", "pink"

Ta sukienka to już zupełnie inna bajka! Żona Leszka Millera, Aleksandra Miller na oficjalne spotkanie z cesarzową Japonii założyła uroczą sukienkę w kolorze biało-różowym z napisami... „sexy” i „love”.

 

Tutaj chyba nie potrzeba komentarza.

5/14
Aleksandra Miller w sukience z napisami "sex", "love", "pink"
East News

Sukienka miała dobrą długość, zasłoniła nogi, odkryła lekko ramiona, ale tych napisów NIGDY nie wybaczymy! Powtórzmy to sobie jeszcze raz... NIGDY!

6/14
Jolanta Kwaśniewska, fryzura na Shazzę
East News

A oto przed państwem... Jolanta Kwaśniewska, żona Aleksandra Kwaśniewskiego - prezydenta Polski w latach 1995-2005. Pierwsza dama przy boku prezydenta zawsze chciała wyglądać nienagannie, ale trzeba przyznać, że kilku wpadek nie udało się jej uniknąć...

 

Zacznijmy od kultowej już fryzury na "Shazzę". Kiedyś nawet Kwaśniewska opowiedziała historię związaną z tą fryzurą:

Często kursowałam między piętrami klatką schodową prowadzącą do naszego apartamentu od najmniej uczęszczanej strony. Kiedyś w dżinsach, sweterku i balerinkach przyszłam do pani dyrektor i natknęłam się na Władysława Szpilmana, którego mój mąż tego dnia odznaczał, w towarzystwie żony Haliny oraz Ireny Santor. Z Ireną Santor się przywitałam serdecznie, na co pan Szpilman zareagował: "A ja panią skądś znam! Wiem, oglądałem! Pani jest ta znaną piosenkarką" - opowiadała Kwaśniewska w VIVA!.

Z kim ją pomylił? To pewne! Z Shazzą!

7/14
Jolanta Kwaśniewska w kusej mini na spotkaniu z królową Elżbietą
East News

Jolanta Kwaśniewska chciała uchodzić za ikonę stylu. Czasem lekko ją ponosiło. Srebrna garsonka i do tego ta mini!!! Kwaśniewska została kiedyś skrytykowana za zbyt krótką sukienkę na spotkaniu z królową Elżbietą.

To była gotowa kreacja Gai Mattiolo i oryginalna długość spódnicy! Proporcjonalna zresztą do mojej figury i rozmiaru garderoby 36. Słusznie pani przypomniała, to była pierwsza oficjalna wizyta na takim szczeblu, szybko wyciągnęłam wnioski i zaczęłam szyć w Caterinie między innymi po to, by wydłużać spódnice (...) - tak się tłumaczyła z tej "wpadki".

8/14
AKPA

Zapomnieć nie możemy o jeszcze jednej wpadce pierwszej damy. Jolanta Kwaśniewska prowadziła kilka lat temu na TVN Style program "Lekcja stylu" o tym jak być damą oraz jak kulturalnie się zachowywać.

 

Jeden z odcinków zapadł wszystkim szczególnie w pamięć. Pierwsza dama uczyła jak jeść... ptysia, którego nieżyjący już Józef Oleksy pomylił z bezą:

Siedzi wyfiołkowana Jola i gada. Przez 15 minut uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy”. Chodziło o to, że ptysia który ma krem, nie można jeść nożem i widelcem, bo „się rozpryśnie” i zdaniem Kwaśniewskiej takich ciastek nie powinno podawać się na eleganckich przyjęciach - pamiętacie jego słowa?

9/14
Beata Szydło w żółtym żakiecie na 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich
EastNews

Beata Szydło też na ma swoim koncie kilka wpadek, ale jedna z tych ostatnich dotyczy jej żółtego żakietu! Podczas składania podpisu pod Deklaracją Rzymską wyglądała jak... żółty ptak z ulicy Sezamkowej!

10/14
Wpadka! Internet śmieje się z Beaty "Słońce Europy" Szydło! O co chodzi z jej żółtym żakietem? MEMY

Twitter od razu zareagował takimi porównaniami! ;)

11/14
Beata Szydło
East News

Ach ten żółty kolor! ;)

12/14
Angela Merkel, Beata Szydło

Pewnego rodzaju wpadkę zaliczyła też Szydło podczas spotkania z Angelą Merkel na unijnym szczycie w Brukseli. Panie wyglądały jak bliźniaczki! Wszystko za sprawą garsonek w identycznym kolorze.

13/14
Angela Merkel, Ewa Kopacz
East News

Czas na Ewę Kopacz! Pamiętacie jej wpadkę kiedy pogubiła się na lotnisku? Polska premier zgubiła się na trasie przemarszu z samolotu do lotniska, choć ta wyłożona była czerwonym dywanem...

 

Musiała bardzo się zamyślić, albo po prostu zestresować!

 

Zobacz też: Doda i Opozda wyśmiewają wpadkę z makijażem w Pytaniu na Śniadanie. Zobacz, co pokazały w sieci!

14/14
Agata Duda
East News

A na koniec Agata Duda! Pierwsza dama nie ma na swoim koncie spektakularnych wpadek. Jednak to co się jej wypomina to najbardziej to, że Agata Duda po prostu nie zabiera głosu w żadnej sprawie. A Polacy wciąż się zastanawiają - czy kiedykolwiek przemówi?

 

Zobacz też: Kurtka moro, obcisłe spodnie... To naprawdę Agata Duda! Będziecie w szoku, gdy zobaczycie te ZDJĘCIA!