Wpadki tygodnia: Wpadka: Eva Longoria, Tamara Arciuch, Jane Fonda, Monika Zamachowska Eva Longoria w białej sukience z kwiatkami i koralikami Tamara Arciuch w beżowym futerku i czarnych spodniach Jane Fonda w białym kostiumie z falbanami przy szyi Monika Zamachowska na "Paszportach Polityki"
Wpadki tygodnia: Wpadka: Eva Longoria, Tamara Arciuch, Jane Fonda, Monika Zamachowska
ons.pl, EastNews
1/5
Wpadki tygodnia: Wpadka: Eva Longoria, Tamara Arciuch, Jane Fonda, Monika Zamachowska
ons.pl, EastNews

Pora na zestawienie stylizacyjnych wpadek ostatniego tygodnia! Która gwiazda w ostatnich dniach nie zachwyciła swoją stylizacją? Kto dodał sobie kilogramów, kto się postarzył - a kto przesadnie odmłodził?

W tym tygodniu o tytuł „najgorszej stylizacji tygodnia’’ walczą cztery gwiazdy: Eva Longoria i jej suknia z ceremonii rozdania Złotych GlobówTamara Arciuch w niedopasowanym futerku, Jane Fonda w „kołnierzu Arlekina” oraz Monika Zamachowska i jej postarzająca stylizacja na rozdaniu Paszportów Polityki. Głosujcie na swój typ!

 

Zobacz: Stylowe wpadki na rozdaniu Złotych Globów! Kto wyglądał najgorzej? Oceń sam! SONDA

2/5
Eva Longoria w białej sukience z kwiatkami i koralikami
ons.pl

Czemu Eva Longoria założyła kreację, która sprawiła, że aktorka „zgubiła’’ talię, optycznie zmniejszyła biust i poszerzyła ramiona, a dzięki kolorowym ozdobom (koraliki, kokardki, kwiaty) bardziej pasowałaby do kilkuletniej dziewczynki niż pięknej kobiety...? My też nie wiemy.

3/5
Tamara Arciuch w beżowym futerku i czarnych spodniach
ons.pl

Beżowa, oversize'owa bluza z futerka, którą Tamara Arciuch założyła na prezentację nowej kolekcji Swarovskiego, zaburzyła proporcje sylwetki. Do tego skórzane spodnie (które zawsze poszerzają) i botki w kontrastowym do spodni kolorze, co optycznie skróciło nogi... 

4/5
Jane Fonda w białym kostiumie z falbanami przy szyi
ons.pl

Kreacja, którą Jane Fonda założyła na ceremonią rozdania Złotych Globów, jest zdecydowanie najgorszą w karierze aktorki. Na Twitterze prześcigano się w zabawnych porównaniach dziwacznego kołnierza aktorki - użytkownikom kojarzył się on z klaunem Pierrotem, francuskim deserem, muszlą, a nawet... szczotką toaletową.

5/5
Monika Zamachowska na "Paszportach Polityki"
East News

Monika Zamachowska zaliczyła modową wpadkę na rozdaniu Paszportów Polityki 2015 w Teatrze Wielkim. Gwiazda TVP w czarnej sukience do kolan i taliowanym żakiecie postarzyła się o kilkanaście lat!...