Kinga Rusin, Iga Lis
1/8
Kinga Rusin, Iga Lis

Kinga Rusin przyłapana przez paparazzi, podczas wypadu na obiad z córką Igą Lis. Obie panie wpadły w sidła fotoreporterów w pobliżu jednej z warszawskich restauracji. Kinga Rusin jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek w Polsce. Jednak oprócz warsztatu dziennikarskiego, wielbiciele Rusin cenią również jej wyczucie mody i styl ubierania. Gwiazda stacji TVN również tym razem nie zawiodła! Co więcej, młodsza córka Kingi Rusin, Iga Lis również ma już miano ikony mody wśród nastolatek. Wcale się nie dziwimy! Iga śledzi najnowsze trendy i zawsze wygląda świetnie!

 

 

Zobacz też: Jaka jest Klara Lewandowska? Zdradza Kinga Rusin, która widziała córkę Lewandowskich! "To dziecko z nieba"

 

Kinga Rusin tego dnia postawiła na plisowaną spódnicę, a Iga? Zobaczcie fotogalerię!

 

Polecamy: Plisowana spódnica: jak dobrać górę i buty? Codzienne, imprezowe i eleganckie stylizacje z plisami

2/8
Kinga Rusin, Iga Lis

Kinga Rusin lubi klasyczny styl. Tego dnia miała na sobie jasnoszarą koszulę, białą, plisowaną spódnicę oraz szare botki z odkrytymi palcami. Do butów dobrała torebkę w tym samym kolorze. 

3/8
Kinga Rusin, Iga Lis

Iga Lis chętnie podąża za modą. Doskonale wie, że obecnie modny jest styl a'la lata 90-te. Tego dnia miała na sobie hitowe mom's jeans, czyli spodnie z wysokim stanem oraz nogawkami, sięgającymi kostek. Pozornie prostej stylizacji charakteru dodała czerwona katana oversize. Kochamy ten look!

4/8
Kinga Rusin, Iga Lis

Która z pań wypadła lepiej? Klasyczna Kinga Rusin czy modna Iga Lis? Głosujcie!

5/8
Kinga Rusin, Iga Lis
6/8
Kinga Rusin, Iga Lis
7/8
Kinga Rusin, Iga Lis
8/8
Kinga Rusin, Iga Lis
Więcej na temat Kinga Rusin dzieci gwiazd Iga Lis