Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Bluza z uszami, Uszyte, 139 zł Kombinezon z uszami Klary Lewandowskiej Bluza z uszami, Uszyte, 139 zł
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Print screen Uszyte.com.pl
Wow! Jest tania!
1/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Print screen Uszyte.com.pl

Klara Lewandowska to nowa kreatorka trendów mody dziecięcej! Jej tata właśnie pochwalił się w internecie najnowszym zdjęciem z córką, co wywołało niemałe zainteresowanie... wśród młodych mam. Jednak tym razem nie chodzi o to, jak Robert Lewandowski uroczo wygląda na spacerze z Klarą. Choć przyznajemy, że to słodki obrazek! ;) Mamy zaczęły dopytywać o bluzę, którą ma na sobie córeczka Ani i Roberta. Chodzi o model z kapturem, który został ozdobiony długimi uszami. 

 

Zobacz też: Nowe zdjęcia Klary i Roberta Lewandowskich was rozczulą! Tak tata spędza czas z córką...

 

Fanki oszalały na punkcie tej bluzy! A my sprawdziliśmy markę i cenę. Nie jest droga!

 

Polecamy: Klara Lewandowska już ćwiczy ze swoją mamą! "Staram się być wzorem dla mojej córki", pisze Ania. Zobaczcie rozczulające zdjęcie!

2/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

Bluza Klary Lewandowskiej z uszami to projekt polskiej marki o wdzięcznej nazwie USZYTE. Ubranka dla dzieci szyte są ręcznie, a firmę prowadzi młoda mama. Każdy model ozdabiany jest charakterystycznymi, długimi uszami, przypominającymi uszy królika. Klara Lewandowska wygląda cudnie we wdzianku z uszami! A ile trzeba zapłacić za to cudo?

3/5
Bluza z uszami, Uszyte, 139 zł
Print screen/Uszyte.com.pl

Bluza z uszami, którą miała na sobie Klara Lewandowska kosztuje 139 zł.

4/5
Kombinezon z uszami Klary Lewandowskiej
Instagram/Anna Lewandowska

Jakiś czas temu Anna Lewandowska pochwaliła się kombinezonem marki USZYTE. Niewykluczone zatem, że Klara nosi nie bluzę, lecz kombinezon z uszami. A może ma jedno i drugie? Tak czy inaczej, charakterystyczny kaptur sprawia, że córka Lewandowskich wygląda uroczo.

5/5
Bluza z uszami, Uszyte, 139 zł
Print screen/Uszyte.com.pl

Prawda, że te uszy są urocze? :)