Od kilku dni trwa 80. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Tym razem na czerwonym dywanie zaprezentowało się już kilka Polek - Kasia Smutniak, Anna Lewandowska oraz Małgorzata Kożuchowska. Teraz do tego grona dołączyła również Monika Olejnik. Zobaczcie jej stylizacje.

Reklama

Monika Olejnik na festiwalu w Wenecji

W środę 30 września rozpoczęła się 80-ta już edycja festiwalu filmowego w Wenecji, który potrwa aż do 9 września. Tym razem po raz pierwszy w historii w Konkursie Głównym znalazły się dwa filmy wyreżyserowane bądź współreżyserowane przez Polki. Na Złotego Lwa szanse mają: "Zielona granica" Agnieszki Holland oraz "Kobieta z..." Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Ponadto, w sekcji Poza Konkursem światową premierę będzie mieć najnowszy film Romana Polańskiego. Z tego powodu Monika Olejnik postanowiła wspierać polskich twórców i poleciała do Wenecji, gdzie zaprezentowała oryginalne stylizacje. Większość z nich pochodziła z atelier polskiej projektantki.

Pierwszy z looków był całkowicie biały. Krótki top z odważnym wycięciem na dekolcie był projektu Magdy Butrym i kosztował 4800 złotych, natomiast spódnica maxi z licznymi kwiatami w talii pochodziła od tej samej designerki i kosztowała 10650 złotych. Do kompletu Monika Olejnik dopasowała marynarkę w róże tej samej firmy za 11650 złotych oraz czarną torebkę Chanel za około 20 tysięcy złotych.

Instagram @monikaolejnik_official

Zobacz także: Monika Olejnik w stylizacji za 50 tysięcy złotych. Te dodatki robią wrażenie

Kiedy dziennikarka wybrała się na luźny spacer po mieście, również nie zrezygnowała ze stylowych elementów garderoby. Do zdjęć pozowała w pięknej, kwiatowej sukience od Magdy Butrym z naszytymi różami na dekolcie za 9650 złotych, czarnych okularach od Christiana Diora za 1660 złotych, perłowym naszyjniku od Chanel za ponad 4 tysiące złotych, sneakersach od Diora za ponad 4 tysiące złotych oraz torbie Chanel za ponad 30 tysięcy złotych.

Zobacz także
Instagram @monikaolejnik_official

Zobacz także: Monika Olejnik w odważnej stylizacji za ponad 30 tys. złotych na festiwalu w Sopocie

Z kolei trzecia uwieczniona na zdjęciach stylizacja Moniki Olejnik składała się z czarnej sukni o długości do ziemi z gorsetową górą z fragmentami z prześwitującej tkaniny. Dziennikarka dobrała do niej ażurową, metaliczną torebkę oraz białą marynarkę od Magdy Butrym, którą uprzednio dopasowała również do swojego białego zestawu.

Reklama

Który z tych looków najbardziej Wam się podoba?

Instagram @monikaolejnik_official
Reklama
Reklama
Reklama