Party Stories
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
East News
Fleszstyle

Oto najlepiej ubrane pary na oscarowej gali! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyglądali świetnie, a inni?

Za nami 91. gala rozdania Oscarów, czyli najważniejsza impreza dla branży filmowej. Jak zwykle wydarzenie przyciągnęło tłumy gwiazd, a uwagę wszystkich zwracali nie tylko nominowani i zwycięzcy, ale także goście na czerwonym dywanie i ich kreacje. Poza najlepiej ubranymi gwiazdami czy stylizacją Lady Gagi wartą 30 miliony dolarów, nie sposób nie zauważył znanych par, które chętnie pozowały do zdjęć i prezentowały swoje - często wyjątkowo dobrze dopasowane - zestawy.

Zobaczcie poniżej najlepiej ubrane pary na gali oscarowej 2018!

Zobacz także: "Zimna wojna" bez Oscara, "Roma" nie dała nam szans na zwycięstwo!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela
East News
Newsy
Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela, czyli duet idealny

Jednego Oscara już ma, ostatniej nocy miał okazję dostać drugiego. Ale dla Pawła Pawlikowskiego ważniejsze od nagród jest to, co zyskał dzięki Małgorzacie Beli . Zachwyty widzów, entuzjastyczne recenzje krytyków, lawina nagród zdobytych na festiwalach na całym świecie. Już dawno żaden polski film nie odniósł takiego sukcesu za granicą. Zwieńczeniem tego pasma triumfów mogła stać się gala rozdania Oscarów, bo „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego była nominowana w aż trzech kategoriach. Niestety nie udało się, ale nawet bez statuetki, Pawlikowski i tak jest szczęściarzem. I to nie dlatego, że jego nazwisko powtarzają dziś najważniejsi ludzie z branży filmowej, a jego notes zapełnia się numerami telefonów wpływowych producentów z Hollywood. On sam twierdzi, że jego największym sukcesem jest to, że poznał Małgorzatę Belę, dzięki której znów uwierzył w miłość. „Filmy nie są najważniejsze, o wiele bardziej liczy się samo życie. Jestem szczęśliwy, bo mam dzieci, które wyszły na ludzi, zrobiłem kilka filmów, które zostaną. I po raz pierwszy od dawna czuję, że jestem na właściwym miejscu, z właściwą osobą”, powiedział w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”. Światowcy z konieczności To, że dostali szansę, by się w sobie zakochać, śmiało można uznać za cud. Dzieli ich spora różnica wieku (on ma 61, ona 41), pochodzą z dwóch różnych światów. Pawlikowski miał 14 lat, kiedy wraz z mamą wyemigrował z Polski do Wielkiej Brytanii. Z trudem się tam asymilował, miał problemy w szkole i dopiero w trakcie studiów odkrył, że chce się zajmować reżyserią. Zapisał się na warsztaty filmowe, a po ich ukończeniu dostał się na staż do BBC, gdzie przez lata kręcił filmy dokumentalne. Tam poznał swoją żonę, rosyjską pianistkę. Zakochał się w niej i w kulturze kraju, z którego pochodziła. Przez lata byli udanym...

najciekawsze momenty 89. gali rozdania Oscarów 2017
Newsy
Oscary 2017: dłonie Kidman, Tweet do Trumpa czy spadające cukierki z sufitu? Najważniejsze momenty!
Gala Oscary 2019
East News
Fleszstyle
Oscary 2019: wspaniałe kreacje na czerwonym dywanie! Kto wyglądał najlepiej?

Gala rozdania Oscarów to nie tylko święto kina. To również okazja dla gwiazd, aby wyróżnić się na czerwonym dywanie. Styliści od kilku tygodni mieli pełne ręce roboty. Wszyscy - nie tylko nominowani - chcą bowiem wyglądać jak najlepiej na tej prestiżowej imprezie. W tym roku gwiazdy nie zawiodły. Większość z nich postawiła na kreacje w klasycznych kolorach. Nie zabrakło jednak zaskoczeń. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner