Lady Gaga
East News

Lady Gaga bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd na czerwonym dywanie podczas oscarowej nocy. Za sprawą swojej roli w filmie "Narodziny gwiazdy" i utworu "Shallow" była murowaną kandydatką do Oscara, a plotkarskie media rozgrzewa też do czerwoności rzekomy romans z Bradleyem Cooperem, z którym zagrała w produkcji. 

Zresztą Lady Gaga zawsze budziła kontrowersje swoimi stylizacjami na imprezach, na których się zjawiała. Wszyscy byli więc ciekawi, jak tym razem zaprezentuje się na gali, czy znów będą mówić tylko o niej, czy zaliczy wpadkę, a może swoją stylizacją wyzna miłość Bradleyowi? Bez wątpienia look Lady Gagi zrobił wrażenie na wszystkich, ale coś się jednak zmieniło... Takiej stylizacji artystka jeszcze na sobie nie miała.

Zobaczcie, jak wyglądała na rozdaniu Oscarów 2019. 

Zobacz także: Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera to najpiękniejszy moment Oscarów 2019! "Ona chciała go pocałować"

1/5
Lady Gaga
East News

Lady Gaga zaprezentowała na sobie skromną (jak na nią) stylizację. Do tej pory najczęściej stawiała na stroje od Celine i Valentino Couture, tym razem jednak wybrała stylową i stonowaną suknię od Alexandra McQueena. Artystka wybrała projekt Sarah Burton i według zagranicznych mediów, był to strzał w dziesiątkę. 

Zobacz także: Lady Gaga dostanie Oscara za "Shallow"? Mało brakowało, by w "Narodzinach gwiazdy" nie zagrała...

2/5
Lady Gaga
East News

Czarna suknia z mocno zarysowanymi, geometrycznymi biodrami, odsłaniająca dekolt i plecy, ciągnąca się po ziemi zrobiła z pewnością wrażenie. Suknia wyglądała nowocześnie, a przy okazji nawiązywała do tradycyjnych oscarowych kreacji. Jednak nie tylko ona przyciągała wzrok i nie tylko o niej mówią dziś stylowe portale. To też nie ona kosztowała 30 milionów dolarów...

 

3/5
Lady Gaga
East News

Największe emocje wzbudził bowiem naszyjnik Lady Gagi. Na ten wyjątkowy wieczór gwiazda wybrała wyjątkowy element biżuterii. I w tym stwierdzeniu nie ma ani grama przesady. Artystka miała na szyi bowiem diamentowy naszyjnik od Tiffany'ego za 30 milionów dolarów. Skąd taka cena? 

4/5
Lady Gaga
East News

Naszyjnik został stworzony z diamentów, jednak najcenniejszy w nim jest legendarny żółty kamień, który został odkryty w 1877 roku, a zaprezentowany na Światowych Targach w 1983 roku. Naszyjnik z kamieniem trafił do materiałów promocyjnych filmu "Śniadanie u Tiffany'ego", a także do muzeum Musee des Arts Decoratifs w Paryżu. W swojej historii był noszony wyłącznie przez trzy kobiety: Mary Whitehouse, Audrey Hepburn, a teraz Lady Gagę.

5/5
Lady Gaga
East News

Co sądzicie o stylizacji Lady Gagi? Czy uważacie, że była jedną z najpiękniejszych na gali? Bo, że była najdroższa, nie mamy żadnych wątpliwości...

Więcej na temat Lady Gaga Oscary