Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry
East News
1/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle po raz kolejny udowodniła, że ma swoje zdanie, a nakazy i zakazy protokołu brytyjskiej rodziny królewskiej - przynajmniej jak na razie - traktuje ze sporym dystansem. Być może zmieni się to po planowanym na 19 maja ślubie z księciem Harrym, po którym amerykańska aktorka oficjalnie stanie się członkiem rodziny. Obecnie specjaliści od wizerunku oraz etykiety dworskiej mają wobec Meghan Markle sporo zarzutów. Najnowszy dotyczy stroju, w którym narzeczona księcia Harry'ego pojawiła się na Endeavour Fund Awards, ceremonii wręczenia wyróżnień dla weteranów, którzy w minionym roku odnieśli sukcesy w zawodach sportowych.

 

Zobacz też: Meghan Markle złamie królewską tradycję?! Nie uwierzycie, co planuje zrobić podczas ślubu!

 

Meghan Markle na oficjalnej gali pojawiła się ubrana w elegancki, klasyczny garnitur od Alexandra McQueena. Wyglądała fenomenalnie! Jednak to niezwykła rzadkość, by reprezentantka brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się na tak ważnym wydarzeniu w... spodniach! Zobaczcie zdjęcia!

 

Polecamy: Powstaje film o Meghan Markle, który ujawni mroczne sekrety jej rodziny. Czy zaszkodzi jej związkowi z Harrym?

2/6
Meghan Markle
East News

Meghan Markle miała na sobie damski garnitur z wąskimi spodniami o długości 7/8 oraz dopasowaną marynarkę. Stylizację uzupełniła klasyczna biała bluzka, czarne szpilki oraz kopertówka. Trzeba przyznać, że taki styl idealnie pasuje przyszłej żonie księcia Harry'ego. Pytanie tylko... co na to królowa Elżbieta II! Monarchini mogła być zdziwiona nie tylko spodniami, ale również jeszcze jednym elementem stylizacji Meghan Markle, którego podobno szczerze nie znosi. 

3/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle nie tylko pojawiła się na uroczystości w spodniach, ale również pokazała gołe nogi, czego szczególnie nie lubi królowa.

4/6
Meghan Markle
East News

To już nie pierwszy raz, kiedy Meghan Markle naruszyła zasady protokołu brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno w czasie wizyty w Cardiff, narzeczona księcia Harry'ego rozdawała zgromadzonym autografy. Jest to kategorycznie zakazane członkom królewskiego rodu z obawy przed ewentualnym fałszowaniem podpisów.

5/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Niedawno świat obiegła wiadomość, że Markle w dniu ślubu z księciem Harry'm zamierza wygłosić przemówienie, co do tej pory zarezerwowane było wyłącznie dla mężczyzn. Pisało się również o tym, że przyszła żona księcia chce, by do ołtarza zaprowadziła ją... matka.

6/6
Meghan Markle, książę Harry
East News

Co sądzicie o zachowaniu Meghan Markle? Powinna się dostosować czy pozostać sobą? 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle