Marcelina Zawadzka i Joanna Koroniewska na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego Paulina Krupińska i Edyta Herbuś na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego Maffashion i Dorota Gardias na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego Natasza Urbańska i Maja Sablewska na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
Gwiazdy na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
East News

Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Edyta Herbuś, Joanna Koroniewska, Maja Sablewska, Maffashion i inne gwiazdy pojawiły się na imprezie zorganizowanej przez duet projektantów Paprocki i Brzozowski. Z okazji otwarcia nowego atelier projektanci zaprosili zaprzyjaźnione gwiazdy na parapetówkę! A kto zachwycił swoją stylizacją na imprezie? Panie w większości wybrały czarne  kreacje. My zwróciliśmy uwagę na seksowny look Marceliny Zawadzkiej, która wybrała seksowną mini i koronkowy top z głębokim dekoltem.

Zobaczcie, jak prezentowały się wszystkie gwiazdy!

Zobacz także: Małgorzata Socha w kozakach z sieciówki! Ten model to totalny hit jesieni 2019! 

1/4
Marcelina Zawadzka i Joanna Koroniewska na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
East News

Marcelina Zawadzka wybrała seksowną mini, którą połączyła z koronkowym topem i długimi kozakami za kolano. Joanna Koroniewska z kolei postawiła na jasną cekinową mini, która podkreśliła jej świetną figurę. 

2/4
Paulina Krupińska i Edyta Herbuś na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
East News

Paulina Krupińska wybrała czarny total look i musimy przyznać, że wyglądała świetnie! Edyta Herbuś z kolei zaprezentowała się w czarnej spódnicy połączonej z czerwoną koszulą. Efekt? My mówimy wow! 

3/4
Maffashion i Dorota Gardias na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
East News

Maffashion na imprezie duetu projektantów pokazała się w czarnej marynarce wiązanej w talii. Look blogerki uzupełniły wzorzyste rajstopy, czarane szpilki z wiązaniem i brązowa torebka. Dorota Gardias wybrała czarne spodnie i koronkową koszulkę, którą połączyła z szarą marynarkę. 

4/4
Natasza Urbańska i Maja Sablewska na imprezie Paprockiego i Brzozowskiego
East News

Na imprezie pojawiła się również Natasza Urbańska, która wybrała czarno-złotą stylizację, oraz Maja Sablewska w czarnej mini. Która gwiazda wyglądała najlepiej? Głosujcie w naszej sondzie!