Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Sokołowska Małgorzata Kożuchowska  w czerwonej sukni z beżową torebką Małgorzata Rozenek w czarnej sukni Katarzyna Cichopek w czerwonej sukience Weronika Książkiewicz w czarnej długiej do ziemi sukience
Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Sokołowska
East News, ons.pl
1/9
Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Sokołowska
East News, ons.pl

W mijających dniach pojawiło się sporo stylizacji zasługujących na tytuł "Najlepszej stylizacji tygodnia". Co ciekawe, dominują wśród nich kreacje w jednym kolorze. I tak, oglądaliśmy dwie zachwycające panie w czerwieni: Małgorzatę Kożuchowską i zupełnie odmienioną Katarzynę Cichopek. Pierwsza z nich pojawiła się na Balu Gwiazdy Dobroczynności, druga - na Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Z kolei Małgorzata Rozenek, Agnieszka Więdłocha i Weronika Książkiewicz postawiły na wyrafinowaną czerń. Na nas szczególne wrażenie zrobiła seksowna kreacja Agnieszki Więdłochy… Natalia Siwiec zaś nie bała się ostrej żółci. Jej niezwykłą suknia projektu Bartka Janusza była chyba najbardziej komentowaną stylizacją tygodnia.

 

A może wybierzecie kolor morski?

Oryginalny kolor kreacji wybrała też na premierę filmu "Dad's Army" Catherine Zeta-Jones. Chociaż w tym przypadku równie ważne co piękny morski kolor sukni Eli Saaba były ekstremalnie głęboki i seksowne rozcięcie odsłaniające nogi. Jedynie Katarzyna Sokołowska wyłamała się z tego jednokolorowego trendu i wybrała czarno-srebrny zestaw od Roberta Kupisza. Ale to może właśnie ona podobała się wam najbardziej? Czekamy na wasze opinie! GŁOSUJCIE!

 

Zobaczcie też: Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha czy Joanna Horodyńska? Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia!

2/9
Małgorzata Kożuchowska  w czerwonej sukni z beżową torebką
ons.pl

Małgorzata Kożuchowska w eleganckiej czerwonej sukni La Mania na Balu Gwiazdy Dobroczynności. Dobrała do niej efektowne kolczyki w rozmiarze XXL marki Swarovski i torebkę polskiej marki La Loba.

3/9
Małgorzata Rozenek w czarnej sukni
ons.pl

Małgorzata Rozenek na Charytatywnym Balu Dziennikarzy w wersji supereleganckiej. Klasyczną czarną suknię z trenem zaprojektowała specjalnie dla niej Ewa Minge.

4/9
Katarzyna Cichopek w czerwonej sukience
ons.pl

Efektowna suknia, rewelacyjna nowa fryzura oraz perfekcyjnie wykonany makijaż... to Katarzyna Cichopek na Charytatywnym Balu Dziennikarzy!

5/9
Weronika Książkiewicz w czarnej długiej do ziemi sukience
ONS

Kreację Weroniki Książkiewicz na premierę „Planety Singli" zaprojektował jej przyjaciel Tomasz Olejniczak. Piękny dekolt, odważny rozporek z przodu oraz odkryte plecy... Podoba wam się?!

6/9
Natalia Siwiec w żołtej sukni z niebieską torebką
East News

Natalia Siwiec na Balu Dziennikarzy. Jej teatralna kreacja projektu Bartka Janusza zasługuje tylko na jedno… na głośne oklaski!

7/9
Agnieszka Więdłocha w czarnym garniturze i transparentnej bluzce z wzorem, szpilach z torebką
ons.pl

Agnieszka Więdłocha na premierze filmu "Planeta singli". Naszym zdaniem aktorka jeszcze nigdy nie wyglądała tak seksownie!

8/9
Katarzyna Sokołowska w czarnej bluzce, srebrnej spódnicy z małą torebką w kwiaty
East News

Katarzyna Sokołowska w efektownym zestawie z kolekcji Roberta Kupisza. W takiej kreacji bawiła się Prowadząca „Top Model”na Charytatywnym Balu Dziennikarzy:)

9/9
Catherine Zeta-Jones w długiej sukni w niebieskim kolorze
East News

Nie zważając na brzydką pogodę Catherine Zeta-Jones na premierze filmu „Dad’s Army”  w Londynie wystąpiła na czerwonym dywanie w ultraseksownej i… bardzo skąpej kreacji z kolekcji domu mody Elie Saab. Musimy tu przyznać, że dawno nie widzieliśmy tak śmiało odsłaniającej kobiece kształty kreacji.