Rozpoczął się 76. Festiwal Filmowy w Wenecji! Do Włoch przyjechało wiele światowych gwiazd, w tym między innymi Juliette Binoche. Aktorka razem z Catherine Deneuve promuje swój najnowszy film pt. "Prawda". Obydwie gwiazdy swoim uśmiechem i stylizacjami przyciągały wzrok paparazzich.

Reklama

Naszą faworytką zdecydowanie była Juliette Binoche, która oczarowała nas swoją niesamowitą kreacją i luksusową biżuterią! Zobaczcie sami, jak prezentowała się na czerwonym dywanie!

Juliette Binoche w oszałamiającej stylizacji na festiwalu w Wenecji 2019

Festiwal w Wenecji to nie tylko święto kina, ale także mody. Dlatego równie silne emocje, jak prezentowane filmy, budzą także stylizacje gości. Największe gwiazdy światowego formatu prezentują na czerwonym dywanie swoje niesamowite kreacje i najnowsze trendy! Jedną z nich była Juliette Binoche, która swoim wyglądem olśniła dosłownie wszystkich ! Poniżej zobaczcie zdjęcia!

East News

Juliette Binoche pojawiła się na otwarciu festiwalu w Wenecji w długiej, dopasowanej, satynowej sukni Giorgio Armani Prive w jasnym kolorze. Kreacji w całości pokrytej siatką wyszytą koralikami charakteru dodał niesamowity dekolt z rozcięciem z przodu, który podkreślał seksowne kształty gwiazdy. Nowoczesna fryzura, czyli tzw. mokre fale, przepięknie eksponowała biżuterię od światowej sławy włoskiego projektanta Marco Bicego. Została ona wykonana w 18-karatowym złocie i z kamieni szlachetnych. Jego projekty cenione są wśród gwiazd. Ceny tej ekskluzywnej biżuterii zwalają z nóg!

Jak wam się podoba Juliette Binoche na czerwonym dywanie? Dawno nie wyglądała tak oszałamiająco!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama