Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Sandra Kubicka, Adam Adamonis i Paulina Chylewska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Agnieszka Hyży i Aleksandra Szwed na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Katarzyna Zielińska i Edyta Herbuś na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu Joanna Lazer, Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu

Stacja Polsat zaprezentowała dziś jesienną ramówkę! Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd związanych ze stacją. Na jesiennej ramówce nie zabrakło m.in. Agnieszki Hyży, Pauliny Sykut, Barbary Kurdej-Szatan, Edyty Herbuś, Sandry Kubickiej czy Elżbiety Romanowskiej. Panie zaprezentowały się w bardzo seksownych i kobiecych stylizacjach. Trudno nam wybrać najlepszą!

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z prezentacji jesiennej ramówki Polsatu! 

Zobacz także: 14. sezon "Przyjaciółek" jest już dostępny! Sprawdź, gdzie można obejrzeć nowe odcinki i zobacz zwiastun

1/11
Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan już wkrótce wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami". Czy w programie aktorka będzie pokazywać się w równie seksownych stylizacjach? Mamy nadzieję! Aktorka w czerwonej sukni z głębokim dekoltem wyglądała obłędnie! 

2/11
Sandra Kubicka, Adam Adamonis i Paulina Chylewska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

Dekolty królowały! Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu postawiły na nie Sandra Kubicka  (modelka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami") oraz dziennikarka Paulina Chylewska.

3/11
Agnieszka Hyży i Aleksandra Szwed na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

Agnieszka Hyży na imprezie zaprezentowała się w długiej białej sukni, a Aleksandra Szwed - jurorka w nowym show "Ninja Warriors" podkreśliła świetną figurę w seksownej mini. Choć i tak wszyscy patrzyli na buty...

4/11
Katarzyna Zielińska i Edyta Herbuś na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Biały look wybrała również Katarzyna Zielińska, która zobaczymy w nowym serialu "Zawsze warto". Edyta Herbuś (wraca do nas w nowych odcinkach "Pierwszej miłości") z kolei zdecydowała się na zjawiskową, kolorową suknię. 

5/11
Joanna Lazer, Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

Joannę Lazer, wokalistkę zespołu Red Lips i Rafała Maseraka zobaczymy w nowym sezonie "Tańca z Gwiazdami".  Elżbieta Romanowska pojawi się m.in. w nowym serialu "Zawsze warto".

6/11
Joanna Racewicz i Monika Miller na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Joanna Racewicz reprezentowała kanał Polsat News. Monika Miller będzie nas przekonywała do swoich umiejętności na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami".

7/11
Maria Pawłowska i Urszula Dębska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Maria Pawłowska ("W rytmie serca") podkreśliła szczupłą figurę srebrną, seksowną sukience, a Ula Dębska ("Pierwsza miłość") postawiła na romantyczną kreację w brzoskwiniowym kolorze. 

8/11
Bartek Kasprzykowski i Kacper Kuszewski na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Na ramówce nie zabrakło również Bartka Kasprzykowskiego z "Przyjaciółek" oraz Kacpra Kuszewskiego z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 

9/11
Reni Jusis i Paulina Sykut na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu

Reni Jusis wybrała seksowny srebrny look, a Paulina Sykut wybrała hollywoodzką kreację, którą przełamała oryginalna torebką.

10/11
Emilia Komarnicka-Klynstra i Ewelina Lisowska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

Emilia Komarnicka-Klynstra i Ewelina Lisowska wystąpią w nowej edycji "TTBZ". Na jesiennej ramówce Polsatu obie postawiły na kolor.

11/11
Małgorzata Socha i Karolina Szostak na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
East News

W takim wydaniu Małgorzata Socha nie pokazywała się już dawno! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zaprezentowała się w cekinowym zestawie w złotym kolorze. I wyeksponowała idealnie płaski brzuch! Karolina Szostak z kolei podkreśliła świetną figurę w czarnej sukni z głębokim dekoltem i seksownym rozcięciem.