Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14 Księżna Meghan Markle Meghan Markle i Angelina Jolie w niemal identycznej kreacji Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14 Księżna Meghan Markle
Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14
East News
1/6
Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14
East News

Czy Angelina Jolie i Meghan Markle mają jednego stylistę? Oj, chyba tak! Angelina Jolie w 2014 roku pojawiła się w białej, niemal książęcej kreacji od Ralph & Russo na sezon wiosna/lato 2014 i wyglądała w niej bosko! Cztery lata później Meghan Markle postawiła na prawie identyczny look, o czym przekonacie się zaglądając do naszej galerii!

 

Czy Meghan założyła niemal identyczną kreację, wzorując się na Angelinie Jolie, która od lat wyznacza światowe trendy? A może to był po prostu zwykły przypadek? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i sami oceńcie.

 

Zobacz: Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi za duże buty? Wiemy!

2/6
Księżna Meghan Markle
East News

Meghan Markle, jak na księżną przystało, musi trzymać się obowiązujących zasad w rodzinie królewskiej, które dotyczą m.in. ubioru. Sukienki za kolano, zero dekoltów - to dla niej codzienność. 

 

Jedna z sukienek, które Kate założyła w tym roku, bardzo przypominała kreację od Ralph & Russo, którą w 2014 roku założyła Angelina Jolie. Zobaczcie ją w całości na następnej stronie.

 

Więcej: Meghan Markle po raz kolejny zmienia wizerunek!

3/6
Meghan Markle i Angelina Jolie w niemal identycznej kreacji
EastNews

Sami spójrzcie! Angelina Jolie w kreacji od Ralph & Russo i Meghan Markle w looku od Givenchy z daleka wyglądają jak... bliźniaczki! Prawda?

4/6
Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14
East News
5/6
Księżna Meghan Markle
East News

Księżna Meghan Markle w prostej sukience od Givenchy.

6/6

Kto wyglądał lepiej? Angelina Jolie czy Meghan Markle? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej na temat Angelina Jolie Meghan Markle