Gino Renni zmarł 1 sierpnia 2021 roku, jak informują zagraniczne serwisy. Aktor i muzyk w Polsce był znany przede wszystkim z roli ogrodnika Ramona, w którego wcielał się w serialu „Zbuntowany anioł”. Aktor w czerwcu zachorował na koronawirusa i ostatnie miesiące życia spędził w szpitalu. W mediach społecznościowych aktora żegnają bliscy i znajomi, również z serialu „Zbuntowany anioł”. Jaka była przyczyna śmierci Gino Renni?

Reklama

Gino Renni nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci aktora znanego z serialu "Zbuntowany anioł"?

Serial "Zbuntowany anioł" zyskał ogromną popularność na całym świecie, a w Polsce był prawdziwym hitem. Widzowie doskonale pamiętają wszystkich bohaterów telenoweli, mimo że od premiery minęło już ponad 20 lat. Teraz w zagranicznych mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci jednego z aktorów. Gino Renni wcielał się w postać ogrodnika Ramona, który pracował w domu rodziny DiCarlo. Mężczyzna swoją rolą zdobył ogromną sympatię widzów, a dla serialowej Milagros, w którą wcielała się Natalia Oreiro, był jak ojciec.

Jak informuje wp.pl Gino Renni w czerwcu otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa i niedługo potem trafił do szpitala w Argentynie, gdzie spędził ostatnie dwa miesiące życia. Niestety, mimo walki aktor zmarł w wyniku powikłań po koronawirusie. Według doniesień medialnych aktor był zaszczepiony dwoma dawkami szczepionki Sinopharm.

Aktora na Twitterze pożegnał producent filmowy Gustavo Yankelevicha:

Udanej podróży, drogi Tano, prawdziwy przyjacielu, towarzyszu tysiąca wspaniałych chwil. Kocham cię tak bardzo… będę za tobą tęsknić

W mediach społecznościowych na wyjątkowe pożegnanie słynnego Ramona ze "Zbuntowanego anioła" zdecydował się też Facundo Arana czyli serialowy Ivo.

Zobacz także

Najdroższy Gino. Człowiek, który nie znał zła. Czysta hojność. Wspaniały towarzysz i wielki przyjaciel (…). Spoczywaj w Pokoju, Drogi Tano. Cały świat będzie za tobą tęsknił.

Zobacz także: "Zbuntowany anioł": serialowy Ivo po latach spotkał się z koleżanką z planu. Jest jeszcze piękniejsza

Gino Renni zmarł w wieku 78 lat. Przyczyną śmierci aktora i muzyka miały być powikłania po koronawirusie. W czerwcu mężczyzna trafił do szpitala, ale po kilku miesiącach walki z chorobą zmarł 1 sierpnia.

Gino Renni urodził się w 1943 roku we Włoszech. W latach 60. był znany ze swojej działalności artystyczne i spełniał się również jako muzyk. Ogromna popularność przyniosła mu rola w telenoweli "Zbuntowany anioł" gdzie zagrał jako Ramón García Parapuchino.

Gino Renni od niedawna prowadziła tez konto w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikował zdjęcia, zdradzając fanom, co dzieje się w jego życiu prywatnym.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama