Marysia i Paweł (Mikołaj Krawczyk).JPG
Polsat
1/7
Marysia i Paweł (Mikołaj Krawczyk).JPG
Polsat

W serialu Pierwsza miłość wygląda na to, że Marysia, którą gra Aneta Zając, wreszcie zazna szczęścia i wejdzie w poważny stabilny związek! W czwartek 24 marca w Polsacie obejrzymy wzruszającą scenę oświadczyn Michała! A czy pamiętacie wszystkie związki Marysi? Było ich trochę i przez 12 lat Marysia była kilka razy poważnie zakochana. Zobaczcie, w kim i jakie były burzliwe dzieje jej związków.

 

Paweł - najpierw grał go Mateusz Janicki, później Mikołaj Krawczyk – to pierwsza miłość Marysi. 20-letnia Marysia przyjechała do Wrocławia, aby rozpocząć studia na Akademii Medycznej i wkrótce spotkała Pawła – wychowanka domu dziecka, porzuconego z młodszym bratem przez rodziców – i zakochała się w nim z wzajemnością. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydawało się, że są sobie przeznaczeni. 3 razy stawali na ślubnym kobiercu, dopiero za 3 razem doszło do ślubu. Po latach szczęśliwego związku pojawił się kryzys, którego nie udało im się przezwyciężyć. Rozstali się. Po rozwodzie doszło między nimi do zbliżenia, którego owocem była Julka. Paweł przez długi czas nie wiedział, że jest ojcem dziewczynki...

 

Zobacz także: Jak się zmieniała Aneta Zając w "Pierwszej Miłości". Zmiana jest OGROMNA! ZOBACZCIE!

2/7
Marysia (Aneta Zając) i Stasiak (Bogdan Brzyski)
Polsat

Michał Stasiak - grał go Bogdan Brzyski – wykładowca i lekarz. Marysia zakochała się w nim w trakcie praktyk medycznych na studiach. Marysia miała gorący romans z przystojnym lekarzem, będąc jednocześnie żoną Pawła! Była to niejako odpowiedź na zdradę ze strony Pawła. Wkrótce Stasiak został zamordowany. Podejrzenie padło na zazdrosnego Pawła, który ostatecznie został oczyszczony z zarzutów. Cała sytuacja bardzo poróżniła Marysię i Pawła i doprowadziła do rozwodu...

3/7
Marysia (Aneta Zając) i Hubert (Michał Czernecki)
Polsat

Hubert Schultz - gra go Michał Czernecki – drugi poważny związek w życiu Marysi. Po ostatecznym rozstaniu się z Pawłem, Marysia wyjechała do Berlina, gdzie poznała Huberta Schultza – właściciela galerii sztuki, pisarza i podróżnika. Hubert pomagał Marysi podczas jej pobytu w Niemczech, kiedy zdecydowała się wrócić do Polski, przyjechał za nią. Tworzyli udany związek. Hubert chciał wziąć z Marysią ślub i zaadoptować jej dziecko. Wszystko układało się dobrze do chwili, kiedy w ich życiu pojawiła się była żona Huberta, Sandra. Przelotny romans Sandry i Huberta zakończył się ciążą. Sandra dała Hubertowi ultimatum. Schultz ostatecznie wybrał własne dziecko i życie z Sandrą. Zostawił Marysię i wyjechał ze swoją rodziną do Szwecji.

4/7
Marysia (Aneta Zając) i Szymon (Marcin Korcz)
Polsat

Szymon - grał go Marcin Korcz – sąsiad Marysi, z którym nawiązała przelotny romans po rozstaniu z Hubertem. Po wyjeździe Huberta, Marysia była załamana i szukała ukojenia w alkoholu. Szymon starał się być dla niej wsparciem w tych trudnych chwilach. Zakochał się w niej i postanowił się oświadczyć. Marysia nie przyjęła pierścionka, ale spędzili razem upojną noc. Ich znajomość nie trwała długo. 

5/7
Marysia (Aneta Zając) i Aleks (Hubert Jarczak) w Pierwszej Miłości
Polsat

Aleks Górski - grał go Hubert Jarczak – trzeci poważny związek. Aleks był policyjnym antyterrorystą. Poznali się na parkingu przed marketem, gdzie Kinga robiła Marysi krótki kurs prowadzenia samochodu, który zakończył się stłuczką. Właścicielem auta, w które uderza Marysia, był Aleks. Marysia i Aleks byli razem szczęśliwi dopóki w jej życiu nie pojawiła się zbuntowana nastolatka z poprawczaka czyli Melka. Aleks z jej powodu zaczął mieć kłopoty w pracy. W końcu doszedł do wniosku, że to wszystko wina Marysi, zarzucił jej, że jest jego życiowym przekleństwem, że dopóki jej nie znał, wszystko w życiu mu się udawało. W końcu nie wytrzymał napięcia i podczas kłótni ją uderzył. To był koniec ich związku, Marysia kazała mu się wynosić.

6/7
Marysia (Aneta Zając) i Łukasz (Rafał Cieszyński)
Polsat

Łukasz Szostak - grał go Rafał Cieszyński – 36-letni pasjonat podróży i niezwykłych przygód. Przez kilka lat pracował jako wychowawca w jednym z wrocławskich domów dziecka, gdzie poznał braci Krzyżanowskich, Pawła i Mariusza. Po latach podróżowania po Ameryce Południowej wrócił do Wrocławia. On opowiadał Marysi o tym, co ostatnio działo się u Pawła, z którym jednak kontakt mu się urwał. Łukasz chciał odnaleźć Pawła z pomocą Marysi.  Za sprawą poszukiwań Pawła, Marysia zbliżyła się do Łukasza. Nic jednak z tego nie wyszło.

7/7
Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojtek Błach)
Polsat

Michał Domański - gra go Wojtek Błach – ostatni poważny związek Marysi. Michał to samotny 43-letni architekt, ojciec Krystiana. Poznali się przez wybryki Krystiana i Melki. Choć początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych, szybko zaczęło iskrzyć. Z czasem Marysię i Michała połączyła prawdziwa miłość. Sytuację skomplikował jednak powrót dawnej partnerki Michała i matki Krystiana – Ewy. Marysi i Michałowi udało się jednak przezwyciężyć kryzys i rozpoczynają przygotowania do ślubu.

 

Odcinek z zaręczynami pary zobaczymy 24 marca w stacji Polsat o godzinie 18!

Jak to bedzie wygladało?

Michał kupi pierścionek zaręczynowy i rozpoczynie przygotowania do ślubu... Zrobi to na jednym z wrocławskich mostów a Marysia bez wahania powie „tak”. Marysia i Michał wydają się być dla siebie przeznaczeni jednak dopiero przepowiednia telewizyjnej wróżki stanie się impulsem do działania dla architekta. Czy to będzie dobra decyzja? Przekonamy się już wkrótce…