Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik

Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik! Aktorka ma zarobić gigantyczne pieniądze!

Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik

Wraca kultowy serial z Joanną Brodzik w roli głównej! Niestety, nie chodzi o "Magdę M.", tylko o kontynuację produkcji o życiu nad rozlewiskiem, na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej - podaje "Dobry Tydzień". Ostatnią część - "Ciszę nad rozlewiskiem", oglądaliśmy w 2013 roku. 

 

Powraca serial z Joanną Brodzik!

Joanna Brodzik ponoć bardzo ucieszyła się z tego, że TVP planuje kontynuacje serialu o życiu Małgorzaty Jantar nad rozlewiskiem. Aktorka pojawia się ostatnio w telewizji tylko w reklamach jednej z sieci komórkowych. TVN dał jej jakiś czas temu szansę wielkiego powrotu, niestety, produkcja "Nie rób scen" spadła z anteny po jednym sezonie. Czy teraz znów wróci na szczyt?

Szefostwo Telewizji Polskiej dało zielone światło wznowieniu produkcji. Małgorzata Kalicińska została poproszona o napisanie kontynuacji. Trwają prace nas scenariuszem. Wrócą wszyscy główni bohaterowie sagi.  - mówi osoba z TVP w "Dobrym Tygodniu". 

Joanna na powrocie serialu miałaby zarobić aż 150 tysięcy złotych. Czy uważacie, że to będzie hit? Tęskniliście za Brodzik?

 

Zobacz także: Joanna Brodzik ma nową fryzurę. Wiemy, dlaczego gwiazda zdecydowała się na zmianę!

 

Joanna Brodzik zagra w serialu TVP.

Joanna Brodzik na premierze książki Marzeny Rogalskiej

 

Joanna Brodzik wróci na szczyt?

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak

Więcej na temat Joanna Brodzik
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47