Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na planie serialu "Zawsze warto" Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto" Katarzyna Zielińska na planie serialu "Zawsze warto" Jacek Knap i Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto" Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto"
Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

Julia Wieniawa w odważnej roli w nowym serialu Polsatu! Już wkrótce odbędzie się premiera najnowszej produkcji z udziałem młodej gwiazdy. Julia Wieniawa w  "Zawsze warto" zagrała u boku Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati. Kto jeszcze wystąpi w serialu? Okazuje się, że na ekranie zobaczymy m.in. Małgorzatę Pieczyńską, Pawła Ławrynowicza, Bartosza Obuchowicza czy też Joannę Kuberską. "Zawsze warto" zadebiutuje w jesiennej ramówce Polsatu. Stacja wyemituje dwanaście odcinków produkcji. 

O czym będzie nowy serial Polsatu i kiedy odbędzie się premiera? Mamy opis i zdjęcia z planu! Będziecie oglądać? 

1/5
Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

Obsada serialu "Zawsze warto"

W "Zawsze warto" poznamy historię trzech bohaterek, które nie miały ze sobą nic wspólnego, ale razem zjawiły się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Jedno tragiczne zdarzenie na stacji benzynowej, na skutek którego otrą się o śmierć sprawi, że od tamtego wieczoru przestaną być sobie obojętne. Kogo zagrają Wieniawa, Rosati i Zielińska? 

2/5
Julia Wieniawa na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

Julia Wieniawa zagra 22-letnią Adę, która samotnie wychowuje kilkuletnie dziecko. Ada jako nastolatka wzięła ślub i została mamą. Niestety, mąż szybko ją opuścił  i zostawił z ogromnymi długami. Syn bohaterki, którą w serialu gra Julia Wieniawa, trafia do rodziny zastępczej. Ada próbuje stanąć na nogi, ale zaczyna pracę jako dziewczyna na telefon i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Czy uda się jej zmienić swoje życie? 

3/5
Katarzyna Zielińska na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

Katarzyna Zielińska zagra Dorotę. Jej boheterka na studiach wyszła za mąż, a w chwili kiedy ją poznajemy jest 37-letnią mamą trójki dzieci. Mąż przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność. Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana. Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

4/5
Jacek Knap i Weronika Rosati na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe

Weronika Rosati z kolei wcieli się w serialową Martę. Marta jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Bohaterka grana przez Weronikę Rosati poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (w tej roli Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała...