Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe Piotr Polk na premierze spektaklu Zwariowana terapia Wojciech Zieliński na konferencji serialu "Prokurator" Cezary Pazura w jasnej marynarce
Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe
Artrama
1/5
Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe
Artrama

Michał Żebrowski, Cezary Pazura a może Wojciech Błach - który z nich dostanie Telekamerę 2016 w kategorii aktor? Już 22 lutego odbędzie się uroczyste wręczenie nagród Telekamery 2016. Zanim jednak dowiemy się, jak przedstawiają się głosy widzów, postanowiliśmy urządzić własne głosowanie :-). Jesteśmy ciekawi - niezależnie od tego czy głosowaliście w plebiscycie czy nie - Waszego zdania na temat tego, który aktor zasługuje Telekamerę?!

 

Nominowani w kategorii aktor są:

Michał Żebrowski za rolę w "Na dobre i na złe" trudnego i zadufanego w sobie doktora Falkowicza, którego serce niedawno zmiękło pod wpływem pewnej dziewczynki, kilkuletniej Matyldy!

Wojciech Błach za rolę w "Pierwszej Miłości".

Wojciech Zieliński z serialu "Prokurator".

Piotr Polk z "Ojca Mateusza".

Cezary Pazura z serialu "Aż po sufit".

 

Który aktor jest waszym ulubionym? Głosuj!

 

Zobacz także: „Na sygnale”, „Szkoła”, a może... Który serial dokumentalny powinien otrzymać Telekamerę? SONDA

 

 

2/5
ONS

Wojciech Błach w Pierwszej Miłości gra ojca Krystiana, w którego wciela się Patryk Pniewski. Niedługo zobaczymy aktora w nowej roli gospodarza w programie "Surprise, Surprise".

3/5
Piotr Polk na premierze spektaklu Zwariowana terapia
ONS

Piotr Polk od lat wciela się w postać policjanta w serialu "Ojciec Mateusz" i jest za tę rolę uwielbiany.

4/5
Wojciech Zieliński na konferencji serialu "Prokurator"
ONS

Wojciech Zieliński zaczyna specjalizować się w rolach policjantów. W serialu "Prokurator" jest trochę narwanym, a trochę niepokornym policjantem, który zawsze doprowadza sprawę do końca.

5/5
Cezary Pazura w jasnej marynarce
ons.pl

Cezary Pazura grał w serialu "Az po sufit" ojca rodziny, którego dzieci wyfrunęły już z gniazda, dlatego on doszedł do wniosku, że przecież jeszcze nie jest za późno, żeby spełniać swoje marzenia z młodości. Jednak nie będzie drugiego sezonu serialu.