Na sygnale Telekamery Na sygnale Sensacje XX wieku Policjantki i Policjanci Szkoła serial
Na sygnale Telekamery
Facebook
1/6
Na sygnale Telekamery
Facebook

4 lutego, kończy się głosowanie na Telekamery 2016. Przedstawiamy Wam seriale nominowane w kategorii serial fabularno-dokumentalny i urządzamy własne glosowanie! :) 22 lutego w Teatrze Polskim odbędzie się wielka gala, na której zostaną rozdane statuetki Telekamer z głosowania sms-owego, a do tego czasu będziecie mogli głosować w naszej sondzie, bo jesteśmy ciekawi - niezależnie od tego czy głosowaliście w plebiscycie czy nie - Waszego zdania na temat tego, który serial powinien otrzymać Telekamerę?!

A nominowani w kategorii serial fabularno-dokumentalny są:

"Na sygnale", czyli przygody i perypetie życiowe ratowników z oddziału ratunkowego w Leśnej Górze?
"Szkoła" o nauczycielach i problemach dzieci w wieku szkolnym.

"Malanowski i Partnerzy", w którym rozwiązywane są zagadki detektywistyczne.

"Policjantki i policjanci", czyli serial o życiu i pracy dzielnych policjantów.

"Sensacje XX wieku" - czyli sekrety historii przestawia Bogusław Wołoszański.

Który serial jest Waszym ulubionym i powinien w tym roku dostać Telekamerę?

 

Zobacz także: TVP zachęca do głosowania na Piotra Kraśko w Telekamerach. A przecież go zwolnili... O co chodzi?

 

2/6
Na sygnale
Facebook

"Na Sygnale" opowiada o losach ratowników medycznych z Leśnej Góry. Ekipa jest bardzo zgrana i namawiając do głosowania wymyśla śmieszne filmiki. Na przykład taką piosenkę :)

 
TK.L2

Głosowania nadszedł czas, już czasJuż czas, już czas zagłosujmy wrazW telefonie wybierz 7265I sms-a wklepO treści:TK.L2

Posted by Na Sygnale on 1 luty 2016

 

3/6
Sensacje XX wieku
Facebook

Bogusław Wołoszański i jego "Sensacje XX wieku" - Hitler, Stalin, spiski, rekonstrukcje zdarzeń sprzed kilkunastu lat. Niby wszystko wiadomo, a można to oglądać bez końca.

Program ma na celu ukazanie mało znanych tajemnic związanych głównie z II wojną światową, chociaż nie tylko. Niektórzy ludzie pasjonujący się Sensacjami XX wieku są zrzeszeni w Klubie Sensacji XX wieku.

4/6
Policjantki i Policjanci
Facebook

„Policjantki i policjanci” to dynamiczny, pełen zwrotów i suspensu serial obyczajowy opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie meliny, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety – odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, by poznać mroczną rzeczywistość.

5/6
Szkoła serial
Facebook

"Szkoła" to serial paradokumentalny opowiadający o problemach nastolatków z gimnazjum i liceum. Produkcja ukazuje historie z życia wzięte.

6/6
Malanowski i Partnerzy
Facebook

"Malanowski i partnerzy" to serial fabularny opowiadający o działalności biura detektywistycznego. Pracujący w nim detektywi rozwiązują zagadki i problemy ludzi, którzy do niego się zgłaszają.  Po raz kolejny tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi. Poszukują zaginionych, śledzą niewiernych małżonków, rozwiązują często błahe na pozór, a w rzeczywistości trudne ludzkie problemy.

Więcej na temat Telekamery Na sygnale