x-news
O kim mowa?
1/6
x-news

W 2693 odcinku "Na Wspólnej" (emisja 7 czerwca 2018 o godzinie 20:15 w TVN) Agnieszka (Katarzyna Walter) i Hebel (Tadeusz Huk) wezmą ślub! Niestety tuż przed ceremonią nastrój pryśnie, a zakochani pokłócą się! Na domiar złego w czasie ceremonii umrze... Kto? Tego dowiecie się z naszej galerii. 

2/6
x-news

Dzień przed ślubem Agnieszka zacznie mieć poważne wątpliwości. Gdy dowie się, że Ludwika (Hanna Stankówna) źle się czuje, będzie chciała wspierać Rafała (Lech Mackiewicz). Ryszard nie zgodzi się na zmianę daty ślubu i pokłóci się z Olszewską przez jej byłego! Ewa (Ewa Gawryluk) będzie szykować Agnieszkę do ślubu i zauważy, że przyjaciółka wcale się nie cieszy... 

3/6
x-news

Niespodziewanie na miejscu pojawi się pan młody. Hebel przeprosi Agnieszkę i oczyści nerwową atmosferę tuż przed ślubem. Co wydarzy się dalej w "Na Wspólnej"? 

 

Zobacz też: Mroczna tajemnica Eli z "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw! Co na to Igor?

4/6
x-news

Agnieszka i Hebel wezmą ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, a potem pojadą do pałacu ślubów. Zakochanych przywitają najbliżsi, którzy będą cieszyć się ich szczęściem.

 

Zobacz:  Darek zwabi Kasię do łóżka! Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Na Wspólnej"?

5/6
x-news

Wesele będzie trwało w najlepsze, gdy do Olszewskiej dotrze tragiczna wiadomość o śmierci Ludwiki... Prawniczka zda sobie sprawę, że Rafał (Lech Mackiewicz) został teraz sam - matka była jedyną bliską mu osobą. Co będzie dalej w "Na Wspólnej"? 

6/6
x-news

Czy Agnieszka będzie szczęśliwą mężatką? A może będzie chciała wrócić do Rafała, by pocieszyć go po śmierci matki? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Olszewska będzie rozdarta. Te sceny zobaczymy na antenie TVN dopiero w czerwcu.

Więcej na temat Na Wspólnej