x-news
Kasia i Darek z "Na Wspólnej" będą razem?
1/5
x-news

Seks w "Na Wspólnej"! W 2678 odcinku Darek (Michał Mikołajczak) zwabi Kasię (Julia Chatys) do swojego mieszkania, a dziewczyna zostanie tam już na noc! Bergówna zgodzi się na miłosną grę z prawnikiem, który wpadł jej w oko już na pierwszym spotkaniu. Poznaj szczegóły na kolejnym slajdzie! 

 

Zobacz też: Kasia z "Na Wspólnej" coraz seksowniejsza! Zaczynała jako 15-latka, jak wygląda dziś? ZOBACZ!

2/5
x-news

W 2678 odcinku "Na Wspólnej" (emisja już w poniedziałek 14 maja o godzinie 20:15 w TVN) Darek odwiedzi Kasię w pracy i poprosi, żeby wpadła do niego wieczorem pomóc mu ogarnąć sprawy związane z wystrojem mieszkania. Dziewczyna od razu zorientuje się, że to podstęp... 

 

Co wydarzy się dalej? 

3/5
x-news

Bergówna przyjdzie do Darka i spędzi z nim kilka godzin nad projektem mieszkania. Gdy zacznie zbierać się do wyjścia, Żbik zaproponuje, żeby została u niego na noc. Kasia zdecydowanie odmówi... Ale to nie koniec! Dalej będzie coraz goręcej.

Zobacz też: Natalia z "Na Wspólnej" w depresji poporodowej. Młoda matka zostawi dziecko?!

4/5
x-news

Gdy w 2678 odcinku "Na Wspólnej" Darek nie zareaguje na odmowę Kasi, ona niespodziewanie odwróci się i zacznie go całować! Ich spotkanie skończy się w łóżku, bo Bergówna tylko droczyła się z prawnikiem udając niedostępną! 

5/5
x-news

To tylko niezobowiązujący seks? A może Kasia i Darek z "Na Wspólnej" będą razem? Bergówna jeszcze nie wie, że jej nowy kochanek to prawdziwy manipulant i intrygant! Pamiętacie, jak próbował zrujnować Agnieszkę Olszewską (Katarzyna Walter)? 

 

Zobacz: Gwiazda "Na Wspólnej" często odwiedza szpital psychiatryczny, i sama wyjaśnia, co tam robi

Więcej na temat Na Wspólnej