Serial Belfer - kto zabił Asię Walewską?
Belfer Facebook/ Eastnews
Seriale

Już w niedzielę finał serialu "Belfer". Kim jest morderca Asi Walewskiej? Zabójcą jest... Patryk Pniewski dał wskazówkę!

Już w niedzielę finał serialu "Belfer". Kim jest morderca Asi Walewskiej? Zabójcą jest... Patryk Pniewski dał wskazówkę!

Już w niedzielę finał serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem. Widzowie serialu Canal Plus poznają odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie - kto jest zabójcą Asi Walewskiej? Za nami dziewięć odcinków, a podejrzani są praktycznie wszyscy. Mówi się, że aktorzy grający w serialu do 9.odcinka nie wiedzieli, kto jest mordercą, dlatego każdy podejrzewał, że w finale to jego postać może okazać się zabójcą pięknej uczennicy. Nawet Maciej Stuhr, który w serialu gra Pawła Zawadzkiego, ojca Asi, zastanawiał się, czy to jego bohater mógł się przyczynić do śmierci Walewskiej. 

Muszę powiedzieć, że zacząłem się zastanawiać, czy przypadkiem w tym 10 odcinku, ja który usiłuję rozwiązać tę zagadkę, nie stoję przypadkiem za tą straszną zbrodnią - powiedział Maciej Stuhr w rozmowie z "Tele Magazynem".

Belfer hitem roku. Dla których aktorów okazał się początkiem przyjaźni? Tego się nie spodziewaliśmy!

Finał serialu Belfer z Maciej Stuhrem - kto zabił Asię Walewską?

A kogo podejrzewają fani serialu? Na facebookowym profilu serialu nie brakuje teorii na temat tożsamości zabójcy, a nawet pojawiają się informacje, że być może nie poznamy go w finałowym odcinku, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że powstanie drugi sezon. 

Shrek Kijana i Julka znecali sie nad Asia, ale zabił ojciec Macka (byc moze nieumyślnie). Moze dlatego nie ma go od kilku odcinków, tak żeby nikt go nie podejrzewał.

 

Zabiła Katarzyna Molenda z zazdrości o męża!

 

Myśle, że to matka Julki, ma motyw i mało kto ją podejrzewa. Dlatego nie ma jej od kilku odcinków. To tłumaczy zachowanie Julki.

 

Ewelina!!! We wczorajszym odcinku oczy są skierowane na Julkę, ale byłoby to zbyt proste.

W naszym plebiscycie na temat zabójcy Asi Walewskiej prowadzi... Ewelina Rozłucka, koleżanka Asi z klasy. Nie jest tajemnicą, że potajemnie podkochiwała się z Maćku Dąbrowie, chłopaku Asi. Czy zabiła z zazdrości o Maćka? Wiele osób podejrzewa też Katarzynę Molendę ( w tej roli Magdalena Cielecka), która być może dowiedziała się o romansie swojego męża z Asią i postanowiła zabić jego kochankę? Po 9.odcinku największe podejrzenie padło na córkę Katarzyny Julkę, ale czy to ona zabiła Asię? Taki scenariusz wydaje się zbyt prosty, bo scenarzyści z pewnością będą chcieli zaskoczyć nas w finale! A jaki wynik śledztwa obstawiają fani serialu na serwisie z zakładami bukmacherskimi? Na stronie lvbet.pl, najwięcej osób stawia właśnie na Ewelinę Rozłucką - to właśnie typując ją mamy największe szanse na wygraną, ale oczywiście najwięcej zarobi ten, który postawi na osobę najrzadziej typowaną i to ona okaże się mordercą!

 

Belfer - kto jest zabójcą Asi Walewskiej?
lvbet.pl

 

Patryk Pniewski daje wskazówkę fanom serialu Belfer. Kto jest zabójcą Asi Walewskiej?

 

Patryk Pniewski gra w serialu "Belfer" kolegę Asi z klasy, który podczas przerw między lekcjami i na klasowych dyskotekach handluje narkotykami. To on na samym początku był w gronie podejrzanych, ponieważ tuż po śmierci Asi, jej chłopak Maciej Dąbrowa rzucił się na niego i krzyczał: "Co Ty zrobiłeś! To Ty ją zabiłeś". W wywiadzie dla wp.pl, Patryk Pniewski dał widzom serialu małą wskazówkę dotyczącą mordercy. Co powiedział?

"Zastanawialiśmy się na planie czy jest taka poszlaka, która może pomóc widzom zorientować się, kto zabił. I jest! Mogę powiedzieć, że postać, która zabiła kierowała się sercem, powiedział Patryk Pniewski. 

Zatem o kogo może chodzić? Zabiła zazdrosna Ewelina, która podkochiwała się w Maćku? A może wściekła żona Katarzyna Molenda? Czy winny jest Maciej Dąbrowa, który dowiedział się o tym, że Asia go zdradzała? Odpowiedź poznamy już w niedzielę! Finał serialu Belfer z Maciej Stuhrem - ostatni 10 odcinek w niedzielę 27.11.2016, o godz. 21.30 w telewizji Canal Plus. 

 

ZOBACZ: "Nikt z obsady nie wiedział, kto zabił". Wywiad z reżyserem serialu "Belfer" Łukaszem Palkowskim

 

Będziecie oglądać finał serialu Belfer?

Belfer

Kto jest zabójcą Asi Walewskiej? Weźcie udział w naszej sondzie!

Belfer kto zabił Asię?

Premiera serialu "Belfer"
ONS
Newsy
Arciuch, Kasprzykowski, Kalczyńska, Sawczuk, Szyc i inne gwiazdy na premierze serialu "Belfer"
Arciuch, Kasprzykowski, Kalczyńska, Sawczuk, Szyc i inne gwiazdy na premierze serialu "Belfer"

Kto zachwycił na czerwonym dywanie?

Patryk Pniewski w sesji dla Denley.pl
Fleszstyle
Patryk Pniewski w roli modela. Sportowy, romantyczny czy elegancki - wybierz swoją wersję Patryka!
Patryk Pniewski w roli modela. Sportowy, romantyczny czy elegancki - wybierz swoją wersję Patryka!
Belfer, finał kto zabił Asię?
Newsy
To już koniec "Belfra" Wiemy, kto zabił Asię Walewską. Ale czy będzie drugi sezon?
Jak myślicie?

Za nami pierwszy sezon "Belfra" - serialu, który możecie oglądać na CANAL+. Cała Polska żyła historią zamordowanej Asi i nikt do końca nie wiedział, kto ją zabił. Produkcja CANAL+ odniosła spektakularny sukces, stając się najlepiej oglądanym serialem w historii kanału, którego każdy odcinek śledziło średnio 500 tysięcy widzów. Czy taka oglądalność zrodziła w producentach serialu pomysł zrealizowania drugiego sezonu? Odpowiedź brzmi...   Kto zabił Asię? PLEBISCYT na Party.pl   ...tak! Jak poinformowała bezpośrednio produkcja serialu, powstanie drugi sezon "Belfra". Na razie wiadomo, że reżyserem drugiego sezonu będzie znów Łukasz Palkowski. Dodatkowo portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że CANAL+ planuje emisję drugiej serii „Belfra” za rok, czyli jesienią 2017 roku. Tytułowego Belfra nadal będzie grał Maciej Stuhr. Tym razem policja wyśle tytułowego do Wrocławia, aby tam wyśledzić zabójcę w liceum. Dlaczego Belfer będzie działać w innym liceum tym razem? Ponieważ policja zmusi go do współpracy, bo maczał place w zabiciu zabójców Asi Walewskiej.   Też nie możecie się doczekać?   Zobacz także:  Premiera kryminalnego serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem już w weekend! Zobaczcie jego zwiastun   Też czekacie na drugi sezon?   Co będzie w drugim sezonie?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner