x-news
Co wydarzy się w nowych odcinkach?
1/5
x-news

Marek (Grzegorz Gzyl) z "Na Wspólnej" okazał się zdrajcą! Zdradził Dankę (Lucyna Malec) z Natalią (Laura Breszka), która lada moment urodzi jego dziecko. Zimińska nie potrafi wybaczyć mężowi i wciąż twardo żąda rozwodu. 

 

Zobacz: Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"! Dlaczego?

 

Małżonkowie spotkają się w 2676 odcinku "Na Wspólnej" w towarzystwie swoich adwokatów. Gdy Marek zrozumie, że nie ma u żony już żadnych szans, zgodzi się na wszystkie jej warunki, by nie robić problemów.

 

Niedługo później na świat przyjdzie syn Marka. Natalia urodzi zdrowego chłopca, a poród odbędzie się przez cesarskie cięcie. Zimińskiemu spodoba się imię, które kochanka wybrała dla dziecka. Jak będzie miał na imię syn Marka? Zobacz całą galerię.

2/5
x-news

Na spotkaniu w towarzystwie prawników, Marek nadal będzie próbował odzyskać żonę.

3/5
x-news

Danka sobie tego nie wyobraża i powie, że nie chce już mieć z nim nic wspólnego. Załamany Zimiński się podda i zgodzi się na rozwód na warunkach, które podyktuje żona.

4/5
x-news

Marek o wszystkim opowie ukochanej Natalii, a ta niedługo później trafi do szpitala. Wszystko przez to, że przestanie czuć ruchy dziecka! 

5/5
x-news

Lekarz uspokoi młodą mamę - dziecko będzie w pełni zdrowe. Jednak ze względu na wysokie ciśnienie tętnicze Natalii konieczne będzie cesarskie cięcie. Właśnie w ten sposób na świat przyjdzie Szymek! Natalia wybierze dla synka imię po swoim dziadku.

Więcej na temat Na Wspólnej