Laura Breszka i Grzegorz Gzyl na planie Na Wspólnej
TVN

Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"! Dlaczego?

Laura Breszka i Grzegorz Gzyl na planie Na Wspólnej
TVN

Mamy złą wiadomość dla fanów Laury Breszki - aktorka znika z serialu "Na Wspólnej". Przypominamy, że aktorka wcielała się w postać Natalii, kochanki Marka, która jest w ciąży. Okazuje się, że ostatni odcinek z udziałem Laury został wyemitowany tuż przed świętami. 

 

Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"?

 

– Początkowo scenarzyści przewidywali, że Natalia zostanie w życiu Marka na stałe. Jednak po tym jak go uwiodła i zaszła z nim w ciążę, rozbijając małżeństwo Danusi, fani serialu zaczęli się domagać, by zniknęła z ekranu – twierdzi informator "Faktu". 

 

W jednym z ostatnich odcinków "Na Wspólnej" Danusia dowiedziała się, że Marek ją zdradza, a jego kochanka jest z nim w ciąży. Marek obiecał żonie, że zerwie kontakt z kochanką, ale ona już postanowiła zatrudnić prawnika i wystąpić o rozwód. A co stanie się z bohaterką Laury? 

 

– Scenarzyści postanowili posłuchać tych sugestii i po porodzie okaże się, że nie jest to dziecko Zimińskiego i Natalia będzie musiała odejść na zawsze – dodaje informator gazety. 

 

Żałujecie? Przypominamy, że Laurę można oglądać jeszcze w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" oraz w Saturday Night Live Polska.

 

ZOBACZ: Antek Królikowski spotkał byłą na ramówce TVP. Musieli nawet siedzieć obok siebie! Ich reakcja? Bezcenna!

 

Laura Breszka znika z "Na Wspólnej"

Laura Breszka i Grzegorz Gzyl całują się w Na Wspólnej
TVN

 

Laura Breszka gra teraz w "Pensjonacie nad rozlewiskiem"

Laura Breszka na konferencji TVP
ONS.pl

Więcej na temat Na Wspólnej Laura Breszka
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47