Zuza, Patrycja Zuza, Patrycja Zuza, Patrycja Zuza, Patrycja Zuza, Patrycja
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe
1/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Przed nami już 137. odcinek "Przyjaciółek", w którym Zuza (Anita Sokołowska) zacznie przygotowywać się do ślubu! Choć ciężko w to uwierzyć - nawet serialowym przyjaciółkom Zuzy - Indze (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Ance (Magda Stużyńska)  - to jednak wszystko wskazuje na to, że faktycznie Zuza i Jasiek (Marek Bukowski) staną na ślubnym kobiercu! Po wielu perypetiach, rozstaniach para w końcu powie sobie sakramentalne tak. Oczywiście zanim to się stanie, Zuza będzie musiała rzucić się w wir przygotowań, a zacznie je od przymiarek sukni ślubnych. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jakie ślubne kreacje będzie przymierzać Zuza! Którą z nich powinna wybrać?

 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" umrze?! Anita Sokołowska martwi się o swoją przyszłość

2/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Zuza może liczyć na wsparcie i pomoc Patrycji, i to właśnie z nią wybierze się na poszukiwanie sukni ślubnej. W sklepie dostanie do wyboru kilka kreacji. Pierwsza z nich to oryginalna spódnica z falbanami! Czy Zuza zdecyduje się przymierzyć tak nietypowy strój ślubny?

Zobacz: Elegancki styl Zuzy, boho Ingi, casualowy Anki, a może glamour Dorotki? Którym stylem z "Przyjaciółek" powinnaś się inspirować? Zrób nasz PSYCHOTEST

3/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Chyba niekoniecznie! Patrycja znajdzie więc dla niej prostą, długą suknię w intensywnym kolorze. Ta kreacja również ma mało wspólnego z tradycyjną modą ślubną, ale jest bardzo w stylu Zuzy. Zobaczcie na kolejnej stronie, jak serialowa bohaterka prezentuje się w tej sukni.

Zobacz: TEGO Inga się nie spodziewała! Co zrobił Paweł na rozmowie o pracę? Sprawdźcie swoją wiedzę z 2. odcinka "Przyjaciółek"!

4/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Voilà! Tak Zuza prezentuje się w tej kreacji. Nie da się ukryć, że bosko, ale czy to właściwy wybór na własny ślub? Kreacja idealnie nadaje się jako strój na wesele przyjaciółki, ale niekoniecznie własne. Zuza podejmie więc inną decyzję! Zobaczcie na kolejnej stronie, jaką.

Zobacz: Patrycja z "Przyjaciółek" wróci do Wiktora?! Zobaczcie niepokojące zdjęcie!

5/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Sprzedawczyni podała Zuzie piękną suknię z elementami koronki i przezroczystości. Tylko spójrzcie na radość Zuzy. Od razu widać, że to właśnie TA kreacja!

Zobacz: Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? Zobaczcie zwiastun 136. odcinka Przyjaciółek!

6/6
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Tak wygląda Zuza w sukni ślubnej? Powinna wybrać właśnie ten model? Co sądzicie?

 

Zobacz: Zuza będzie miała problemy, które zrozumie każda matka! Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki