Zuza Zuza Zuza, Stefa Jasiek, Stefa Zuza
Zuza
Mat. prasowe
1/5
Zuza
Mat. prasowe

Już w czwartek, 20 września, na antenie Polsatu zobaczymy 137. odcinek "Przyjaciółek" (czyli 3. odcinek 12. sezonu) i poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska). Już wiemy, że w najnowszym odcinku Zuza zacznie szykować się do ślubu, a jak wiadomo, przed każdą przyszłą panną młodą stoi trudne zadanie - zakup sukni ślubnej. Zuza też stanie przed tym wyzwaniem już w najbliższym odcinku. Szybko jednak okaże się, że w jej przypadku szczęście przeplata się z rozpaczą. Czy już w 137. odcinku Zuza dowie się, że ma raka? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: Ankę czeka prawdziwy dramat! TEGO na pewno się nie spodziewała! Zobaczcie, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"!

2/5
Zuza
Mat. prasowe

Zuza po urodzeniu drugiego synka wróciła do pracy. Oczywiście nie jest jej łatwo pogodzić pracę z macierzyństwem, ale ambitna bohaterka robi, co może, żeby zadowolić swoją wymagającą szefową. Szybko jednak przekona się, że musi wybierać. 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" umrze?! Anita Sokołowska martwi się o swoją przyszłość

3/5
Zuza, Stefa
Mat. prasowe

Bliscy Zuzy -Stefa i Jasiek - zaniepokoją się o jej stan zdrowia. Nie jest żadną tajemnicą, że Stefa chorowała na raka piersi. Ostatnio znów pojawiło się ryzyko nawrotu nowotworu, Stefa trafiła do szpitala, dlatego Jasiek i Zuza chcieli przełożyć swój ślub. Teraz jednak będzie martwić się o córkę, która również jest obciążona genetycznie chorobą.

Zobacz: Elegancki styl Zuzy, boho Ingi, casualowy Anki, a może glamour Dorotki? Którym stylem z "Przyjaciółek" powinnaś się inspirować? Zrób nasz PSYCHOTEST

4/5
Jasiek, Stefa
Mat. prasowe

Do Jaśka również dotrze, że Zuza musi bardziej dbać o swoje zdrowie i częściej się badać. On też zacznie przejmować się stanem zdrowia swojej ukochanej. W końcu dopiero ją odzyskał i zaczął układać sobie z nią życie.

Zobacz: Zuza nie chce jednak wziąć ślubu z Jaśkiem? Patrycja pokłóci się z teściową, a Anka pomoże Pawłowi szukać pracy! Co jeszcze w "Przyjaciółkach"?

5/5
Zuza
Mat. prasowe

W 137. odcinku Zuza umówi się do lekarza. Czy pozna straszną diagnozę?

Zobacz: Zuza i Janek wezmą szybki ślub? Czy Dorota wyszła za mąż dla pieniędzy? Zobaczcie zwiastun 136. odcinka Przyjaciółek!

Więcej na temat Przyjaciółki