Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon Przyjaciółki 11. sezon
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe
1/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Już 1 marca 1. odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek"! Wreszcie poznamy dalsze losy Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska)! Poprzedni sezon przyniósł w życiu dziewczyn ogromne zmiany i istne rewolucje, a teraz poznamy finał wielu historii. Już pierwszy odcinek 11. sezonu przebojowych "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Po raz pierwszy w historii serialu pojawi się mocna kobieca postać, która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co wydarzy się w serialu!

 

Zobacz: Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę!

2/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Wiadomo już, że Zuza znajdzie się na nowym etapie życia i zmierzy się z macierzyństwem. Jak we wszystkim, tak i w tym będzie usiłowała być perfekcyjna. Zaplanuje wszystko co do minuty! 

 

Zobacz: ​​​​​​​Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

3/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

W końcu dowiemy się, kto jest ojcem dziecka - Marek czy Janek. A na razie na kolejnym slajdzie zobaczcie, jak wygląda dziecko Zuzy! Do kogo jest podobne? ;)

 

Zobacz: Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

4/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Maleństwo Zuzy jest urocze! To istny aniołek. :)

 

Zobacz: Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

5/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Anka i Paweł będą przeżywali zawirowania małżeńskie. A na dodatek odwiedzi ich mama Anki - Halina, która wpadnie ze zdecydowanie dłuższą wizytą. Niestety, to będzie wiązało się z ingerowaniem w życie domowników. A rodzinna tajemnica, którą przy okazji pozna Anka, wywróci jej  życie do góry nogami!

 

Zobacz: Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST

6/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Patrycja kocha Wiktora. Nie jest jednak tajemnicą, że przyjaciółki nie akceptują wybranka jej serca. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do potwornej awantury, gdyż  dziewczyny będą degustowane wyborem przyjaciółki!

 

Zobacz: Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST

7/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Anka, Inga i Zuza nie wezmą  udziału w ceremonii. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy – Wika (Roma Gąsiorowska). 

 

Zobacz: Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz!

8/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie tajemnice przyjaciółek. Jako jedyna zostanie na ślubie Patrycji.

 

Zobacz: Co się wydarzy w 11. sezonie "Przyjaciółek"? Kłótnia na ślubie Patrycji, Inga zerwie z Robertem i... zacznie randkować w sieci!

9/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Wraz z Wiką pojawi się tajemniczy mężczyzna, Kuba (Wojciech Mecwaldowski), którego wszyscy biorą za męża Wiki. Czy Wika pogodzi skłócone przyjaciółki?

 

Zobacz: Jak dużo wiesz o życiu Anki z "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz!

10/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Z kolei Inga rzuci się w fascynujący wir randkowania w Internecie. Czy będzie rozważna? Pewien tajemniczy mężczyzna również będzie szukał partnerki w ten sam sposób, jednak nie zamieści zdjęcia na portalu randkowym. Od pierwszej wymiany wiadomości para nawiąże sympatyczną relację. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania. Kim okaże się nieznajomy?

 

Zobacz: Inga z "Przyjaciółek" wróci do byłego męża?! Zaskakujące zdjęcia z planu 11. sezonu serialu!

11/11
Przyjaciółki 11. sezon
Mat. prasowe

Pamiętajcie, że 11. sezon "Przyjaciółek" zadebiutuje 1 marca w Telewizji Polsat i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10!

 

Zobacz: Serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" pokazała się bez makijażu. Reakcja fanów? "Mejkap jednak czyni cuda, ale..."

Więcej na temat Przyjaciółki