Przyjaciółki
Instagram
Seriale

Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

Naprawdę trudny quiz z "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak uważnie oglądałeś wszystkie sezony!

Nie mamy żadnych wątpliwości, że serial "Przyjaciółki" to prawdziwy hit, który przyciąga tłumy widzów przed ekrany telewizorów. Inga (w tej roli Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magda Stużyńska) budzą sympatię, a ich losy - emocje i wypieki na twarzy! Uważacie, że jesteście prawdziwymi fanami serialu i nic, co związane z "Przyjaciółkami" nie jest wam obce? ;) Teraz to sprawdziwy! Oto naprawdę trudny quiz z wiedzy o serialu. 

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
Newsy
Wygrałbyś milion w "Milionerach"? Oto 12 pytań, które padły w programie! A pytanie za milion... Znasz odpowiedź? QUIZ

Oglądasz "Milionerów" i z perspektywy domowej kanapy wydaje ci się, że znasz odpowiedzi na wszystkie pytania? Weź udział w naszym quizie i sprawdź czy znałeś odpowiedzi na pytania, które padły w kierunku Remigiusza Skubisza. Remigiusz poddał się dopiero na ostatnim 12. pytaniu o milion.

 

Byłbyś lepszy? Rozwiąż nasz QUIZ! Te pytania naprawdę pojawiły się w "Milionerach"!

Zobacz: Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Oglądasz "Milionerów" i z perspektywy domowej kanapy wydaje ci się, że znasz odpowiedzi na wszystkie pytania? Weź udział w naszym quizie i sprawdź czy znałeś odpowiedzi na pytania, które padły w kierunku Remigiusza Skubisza. Remigiusz poddał się dopiero na ostatnim 12. pytaniu o milion.   Byłbyś lepszy? Rozwiąż nasz QUIZ! Te pytania naprawdę pojawiły się w "Milionerach"! Zobacz:  Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj polski film po... 3 słowach! Dasz radę? QUIZ
YouTube
Newsy
Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj polski film po... 3 słowach! 9/12 to minimum! QUIZ

Jeśli już sprawdzaliście, czy umiecie rozpoznać polski serial po 3 hasłach i rozpoznajecie serialowego bohatera po 3 słowach, to teraz nadszedł czas, żebyście rozpoznali polski film tylko na podstawie skojarzeń z 3 słowami! Sprawdźcie, jak dobrze znacie polskie produkcje.

 

3…2…1… Start!

 

Zobacz: 

Jeśli już sprawdzaliście, czy umiecie rozpoznać polski serial po 3 hasłach i rozpoznajecie serialowego bohatera po 3 słowach , to teraz nadszedł czas, żebyście rozpoznali polski film tylko na podstawie skojarzeń z 3 słowami! Sprawdźcie, jak dobrze znacie polskie produkcje.   3…2…1… Start!   Zobacz:  Kto tak powiedział? Rozpoznaj bohatera z serialu po cytacie! 7/10 to już dobry wynik! QUIZ! Dobrze znasz polskie filmy? Rozpoznaj je po kultowych tekstach! 7/10 i jesteś kinomaniakiem! QUIZ Jak dużo wiesz o serialu "Policjantki i policjanci"? Rozwiąż nasz quiz! Uważasz się za kinomana? Sprawdź, czy rozpoznasz polski film po jednym kadrze!

O którym serialowym bohaterze mowa?
Seriale
Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj serialowego bohatera po 3 HASŁACH! 8/12 to minimum ;)

Spodobała Wam się zabawa w skojarzenia, dlatego czas na kolejny quiz ;) Tym razem musisz rozpoznać serialowego bohatera po 3 hasłach (nieco podchwytliwych, dotyczących również aktorów, którzy wcielają się w daną rolę). To naprawdę proste zadanie, a przynajmniej tak myślimy...

Czas start! 

Zobacz również:

Spodobała Wam się zabawa w skojarzenia, dlatego czas na kolejny quiz ;) Tym razem musisz rozpoznać serialowego bohatera po 3 hasłach (nieco podchwytliwych, dotyczących również aktorów, którzy wcielają się w daną rolę). To naprawdę proste zadanie, a przynajmniej tak myślimy... Czas start!  Zobacz również: QUIZ z "Rolnik szuka żony"! 9 i 10 pytanie tylko dla rolniczych fachowców :) Sprawdź się! 10 hitów, które powinien znać każdy! A TY? Sprawdź się! 8/10 to minimum! :) Kto tak powiedział? Rozpoznaj bohatera z serialu po cytacie! 7/10 to już dobry wynik! QUIZ!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner